Kontakt z nami

Kontakt z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Twój email (wymagane)
  Treść wiadomości

  O nas

  DEZPRO – Profesjonalne usługi DDD

  Specjalizujemy się w deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. W każdym z tych obszarów dla Ciebie najważniejsza jest skuteczność zabiegu oraz bezpieczeństwo Twoich pracowników, rodziny czy klientów. A dla nas najważniejszy jesteś Ty, dlatego jesteśmy pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. aż do 20. I nawet w soboty w godzinach 8 – 17. Możesz zadzwonić w każdej sprawie i uzyskać bezpłatną poradę profesjonalistów w branży DDD.

  Firma, którą prowadzą ludzie

  Zorientowanie na Twoje potrzeby sprawia, że każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Nie oceniamy i nie komentujemy szczegółów zleceń. Nasze działania objęte są tajemnicą zawodową. Zrealizujemy Twoje zlecenie tak dyskretnie, jak tylko będzie to możliwe.

  Zawsze doradzimy najlepszą metodę rozwiązania Twojego problemu. Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne, z wyższej półki jakościowej i najlepszy, profesjonalny sprzęt. Dzięki temu możemy działać skuteczniej, niż konkurencja. Na większość zabiegów udzielamy zresztą gwarancji. Co ważniejsze, nie stwarzamy problemów podczas rozpatrywania reklamacji. Jeśli problem powraca, przyjeżdżamy i powtarzamy zabieg. Szybko i skutecznie.

  Dla firm i osób prywatnych: rozliczenia i rabaty

  Wystawiamy faktury na nasze usługi. Płatności od Klientów indywidualnych przyjmujemy w gotówce. Stałym Klientom oraz Przedsiębiorcom oferujemy wygodne przelewy środków. To ważne, bo dla firm mamy też specjalne oferty. A dla wszystkich naszych Klientów rabaty nawet od 10% na profesjonalne usługi DDD.

   

  Dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja w Warszawie i okolicach.

  Obsługujemy warszawskie dzielnice np. Ochotę, Pragę, Bielany, Wolę, Targówek, Ursynów. Usługi DDD wykonujemy także w okolicznych miejscowościach. Czas realizacji zależy od lokalizacji Klienta oraz specyfiki jego problemu. Od momentu przyjęcia zlecenia na naszej infolinii, do wykonania usługi mijają maksymalnie 3 dni robocze.

  Prusaki

  Bezpieczeństwo

  Używamy tylko najwyższej jakości, bezpiecznych i atestowanych środków do zwalczania szkodników:

  - insektycydów III generacji na bazie pyretroidów, pochodzenia biologicznego i syntetycznych
  - preparatów gryzoniobójczych, rodentycydów
  II generacji (jednodawkowych).

  Użytkowane przez nas preparaty posiadają zezwolenia Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Mogą być Państwo pewni, że są bezpieczne dla dzieci, zwierząt domowych, osób starszych, alergików i astmatyków.

  Stosowane przez nas środki, to produkty renomowanych firm, wyłącznie z obszaru Unii Europejskiej. Są bezwonne i dyskretne, a równocześnie zapewniają ochronę na długi czas.

  Pluskwy

  Skuteczność

  Zatrudniamy wyłącznie certyfikowanych pracowników. Wykwalifikowana kadra i sprawdzone metody działania to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

  Korzystamy z szerokiej gamy wyselekcjonowanych preparatów oraz zintegrowanego, potwierdzonego w praktyce systemu zwalczania szkodników. Przykładowo w procesie odpluskwiania stosujemy specjalną sekwencję preparatów: każdy zabieg obejmuje użycie 3 różnych środków i do 6 substancji czynnych.

  Dzięki tak obranej strategii uzyskaliśmy niezwykle wysoką skuteczność, która pozwala nam na udzielenie nawet 6 miesięcy gwarancji na nasze zabiegi dezynsekcji i 3 miesiące w przypadku deratyzacji.

  Mole

  Dyskrecja

  Zawsze gwarantujemy pełną dyskrecję oferowanych usług zarówno instytucjom, jak i klientom indywidualnym. Używamy wyłącznie nieoznakowanych pojazdów, a nasz strój z wyposażeniem nie wzbudza podejrzeń sąsiadów. Dlatego nie ma obawy, że zechcemy się reklamować współpracą z Państwem.

  Jesteśmy świadomi, że najlepszą dla nas reklamą jest fakt, że nikt oprócz wtajemniczonych nie będzie wiedział o wykonywanych przez nas usługach.

  Działamy cicho bezpiecznie, bezwonnie i skutecznie.