DEZPRO – Profesjonalne usługi DDD

Specjalizujemy się w deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. W każdym z tych obszarów dla Ciebie najważniejsza jest skuteczność zabiegu oraz bezpieczeństwo Twoich pracowników, rodziny czy klientów. A dla nas najważniejszy jesteś Ty, dlatego jesteśmy pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. aż do 20. I nawet w soboty w godzinach 8 – 17. Możesz zadzwonić w każdej sprawie i uzyskać bezpłatną poradę profesjonalistów w branży DDD.
Zorientowanie na potrzeby Klientów owocuje wieloma pozytywnymi komentarzami na naszej wizytówce Google. Przekonaj się, dlaczego polecają nas inni. Odkryj, jak szybko możemy rozwiązać Twój problem z insektami czy gryzoniami. Sprawdź nas! A potem dodaj swoją opinię 🙂

 

Firma, którą prowadzą ludzie

Zorientowanie na Twoje potrzeby sprawia, że każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Nie oceniamy i nie komentujemy szczegółów zleceń. Nasze działania objęte są tajemnicą zawodową. Zrealizujemy Twoje zlecenie tak dyskretnie, jak tylko będzie to możliwe.

Zawsze doradzimy najlepszą metodę rozwiązania Twojego problemu. Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne, z wyższej półki jakościowej i najlepszy, profesjonalny sprzęt. Dzięki temu możemy działać skuteczniej, niż konkurencja. Na większość zabiegów udzielamy zresztą gwarancji. Co ważniejsze, nie stwarzamy problemów podczas rozpatrywania reklamacji. Jeśli problem powraca, przyjeżdżamy i powtarzamy zabieg. Szybko i skutecznie.

 

Dla firm i osób prywatnych: rozliczenia i rabaty

Wystawiamy faktury na nasze usługi. Płatności od Klientów indywidualnych przyjmujemy w gotówce. Stałym Klientom oraz Przedsiębiorcom oferujemy wygodne przelewy środków. To ważne, bo dla firm mamy też specjalne oferty. A dla wszystkich naszych Klientów rabaty nawet od 10% na profesjonalne usługi DDD.
Przedsiębiorcom oferujemy również wygodny Monitoring HACCP. W ramach tej współpracy nie tylko zabezpieczamy firmowe obiekty przed gryzoniami oraz insektami. Zajmujemy się także regularnym i prawidłowym prowadzeniem wymaganej przepisami dokumentacji HACCP. Możesz więc skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, zamiast myśleć o przebiegu kolejnej inspekcji w tym zakresie.

 

Dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja w Warszawie i okolicach.

Obsługujemy warszawskie dzielnice np. Ochotę, Pragę, Bielany, Wolę, Targówek, Ursynów. Usługi DDD wykonujemy także w okolicznych miejscowościach. Czas realizacji zależy od lokalizacji Klienta oraz specyfiki jego problemu. Od momentu przyjęcia zlecenia na naszej infolinii, do wykonania usługi mijają maksymalnie 3 dni robocze.

Wszystkie zabiegi możemy wykonać: 

 

Zwalczamy również różnego rodzaju szkodniki na terenie posesji i w ogrodzie. Do każdego przypadku dobieramy najwydajniejszą metodę, uwzględniając przede wszystkim bezpieczeństwo osób postronnych i zwierząt domowych oraz możliwą do osiągnięcia skuteczność.

Skuteczne odpluskwianie Warszawa

Wykonujemy skuteczne odpluskwianie w Warszawie i jej okolicach. Doskonałe wyniki w zwalczaniu pluskiew zawdzięczamy zastosowaniu profesjonalnych inteksycydów o działaniu kontaktowo-żołądkowym i specjalnych urządzeń do ich aplikacji. Ale do tego wszystkiego konieczna jest także wiedza i doświadczenie naszych techników. 

W ramach pełnego odpluskwiania wykonujemy dwa zabiegi w odstępie kilkunastu dni. Pamiętaj, że tylko w ten sposób można skutecznie usunąć dokładnie wszystkie insekty, aby pozbyć się pluskiew raz na zawsze. W zależności od warunków lokalowych odpluskwianie wykonujemy za pomocą zamgławiania ulv lub opryskiwania.