Fumigacja

Fumigacja to znana od lat metoda zwalczania szkodników. W niektórych sytuacjach wciąż pozostaje niezastąpionym rozwiązaniem. Należy jednak podkreślić, że bezpieczną […]

Opryskiwanie

Opryskiwanie jest popularną metodą aplikacji preparatów w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji oraz dezodoryzacji. Oprysk posiada wiele zalet, które sprawiają, że w pewnych sytuacjach jego zastosowanie jest najlepszym rozwiązaniem. Dowiedz się więcej o opryskiwaniu w branży DDD.

Ozonowanie

Ozon jest naturalnym środkiem dezynfekującym. Skutecznością wielokrotnie przewyższa większość popularnych preparatów odkażających. Co ważniejsze, ozonowanie pomieszczeń pozwala się pozbyć z nich także nieprzyjemnych zapachów.

Zamgławianie termiczne

Profesjonalną dezynfekcję lub dezynsekcję można przeprowadzić przy użyciu tzw. gorącej mgły. Zamgławianie termiczne posiada wiele zalet, dzięki czemu tak szybko staje się popularne. Dowiedz się więcej o tej metodzie usuwania mikroorganizmów oraz insektów.

Zamgławianie ULV

Zamgławianie ULV, nazywane również aerozolowaniem,  polega na aplikacji za pomocą specjalnego urządzenia (zamgławiacza) gęstej, zimnej mgły. Składa się ona z bardzo drobnych kropel roztworu wody i preparatu biobójczego. Jego rodzaj dobiera się w zależności od potrzeb, dla których wykonywane jest aerozolowanie.

Żelowa

Żelowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod zwalczania insektów. Jest przy tym bardzo dyskretna i zapewnia długotrwałą ochronę przed owadami. Odkryj szczegóły żelowej metody dezynsekcji. Dowiedz się, dlaczego jest tak skuteczna i co to jest efekt kaskadowy? Przeczytaj, jakie insekty można zwalczać za pomocą żelu i ile kosztuje żelowanie?