Od lat świadczymy profesjonalne usługi w branży DDD. Pomogliśmy już wielu klientom często w trudnych i kłopotliwych sytuacjach, zawsze dbając o dyskrecję. Dowiedz się, dlaczego oferowane przez nas zabiegi wyróżniają się tak wysoką skutecznością?

Błonie deratyzacja

Wielu klientów pyta, ile kosztuje deratyzacja? Cena zwalczania szczurów i myszy zawsze uzależniona jest od specyfiki zlecenia. Koszty generuje przede wszystkim rozmiar pomieszczenia lub budynku, w którym zauważono gryzonie. A to dlatego, że do ich skutecznego zwalczania stosujemy preparaty podawane w specjalnych karmnikach po to, aby wykluczyć dostęp do trutki osobom postronnym i zwierzętom domowym. Liczba karmników oraz ich rozmieszczenie zależy bezpośrednio od wielkości i przeznaczenia lokalu.

Cena deratyzacji zawsze jest więc ustalana indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że i tak zwykle okazuje się o wiele niższa, niż koszty samodzielnych prób pozbycia się gryzoni. A to dlatego, że w zdecydowanej większości przypadków domowe sposoby na szkodniki okazują się po prostu za mało skuteczne. Zwierzęta te w sprzyjających warunkach rozmnażają się stosunkowo szybko, dlatego łatwo można stracić kontrolę na wielkością ich populacji. Wtedy jedynym rozwiązaniem i tak pozostaje profesjonalna deratyzacja. Zamiast czekać, aż problem dosłownie nas przerośnie, lepiej od razu skorzystać z usług profesjonalnej firmy DDD.

Błonie dezynsekcja

Dezynsekcja to rozmaite zabiegi, których celem jest zwalczanie insektów. Chodzi przede wszystkim o:

 • pluskwy
 • karaluchy i prusaki,
 • pchły oraz wszy,
 • komary,
 • rybiki cukrowe,
 • gryzki,
 • szubaki,
 • mole spożywcze oraz odzieżowe,
 • biedronki azjatyckie,
 • mrówki.

Do skutecznej likwidacji wszystkich tych owadów stosowane są profesjonalne środki o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Nie należy jednak mylić ich z trutkami ze sklepów gospodarczych. Te specjalistyczne preparaty wymagają umiejętnej aplikacji za pomocą odpowiednich urządzeń. Na przykład dopiero podczas zamgławiania ULV inteksycyd może faktycznie spenetrować wszystkie zakamarki pomieszczenia oraz osiąść na praktycznie każdej powierzchni dowolnego wyposażenia lokalu. Właśnie tego rodzaju czynniki wpływają na wyjątkową skuteczność dezynsekcji, wykonanej przez profesjonalną firmę DDD.

Błonie dezynfekcja

Tematem, na który warto zwrócić uwagę w kontekście dezynfekcji, na pewno jest bezpieczeństwo tego rodzaju zabiegów. Technicy korzystają bowiem z substancji, które w roboczych stężeniach działają biobójczo na organizmy żywe. To konieczne, aby skutecznie zwalczać bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Pomimo tego dezynfekcja musi być bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych.

Właśnie dlatego warto zdecydować się na profesjonalne odkażanie, zamiast eksperymentować samemu ze środkami biobójczymi. Technik, który wykona dezynfekcję, poinstruuje nas przed rozpoczęciem zabiegu o tym, co robić po zakończeniu odkażania. Co ważniejsze, ten przeszkolony pracownik właściwie dobierze zarówno stężenie środka roboczego, jak i sposób jego aplikacji. Dzięki temu zyskamy pewność, że zarazki i bakterie zostały zlikwidowane, a nasze wnętrza pozostaną bezpieczne dla domowników i czworonożnych mieszkańców.

Błonie odpluskwianie

Jeżeli zastanawiasz się, kiedy wykonać odpluskwianie, mamy dla Ciebie krótką odpowiedź: natychmiast po tym, jak odkryjesz ślady obecności pluskiew. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste, ponieważ insekty te rzadko żerują, a przez większość czasu doskonale ukrywają się w trudno dostępnych zakamarkach. Dlatego najczęściej zanim odkryjemy same owady, wcześniej zauważamy na ciele charakterystyczne ślady po ugryzieniach pluskwy. O tym, jak one wyglądają, możesz przeczytać w artykułach na naszej stronie.

Zdarza się jednak i tak, że odpluskwianie zlecają nam klienci, którzy zauważyli dorosłe osobniki. Takie sytuacje świadczą o tym, że kolonia insektów jest już wyjątkowo duża. Pamiętaj, że pojedyncze osobniki mogą pozostać niezauważone nawet przez wiele tygodni, w ciągu których cały czas się rozmnażają. Dlatego właśnie odpluskwianie należy wykonać najszybciej, jak to możliwe, po ujawnieniu śladów obecności tych insektów. Możesz zamówić wizytę naszego technika również wtedy, gdy jedynie podejrzewasz, że masz w domu pluskwy. Wykwalifikowany pracownik przeprowadzi wtedy dokładne oględziny Twojego mieszkania, dzięki czemu będziesz wiedział czy Twoje obawy są słuszne.

Błonie monitoring HACCP

Monitoring HACCP, czyli usługa, której głównymi odbiorcami są firmy, realizowana jest poprzez:

 • rozmieszczenie punktów deratyzacyjnych oraz pułapek na insekty w obiekcie klienta,
 • regularną inspekcję wyżej wymienionych urządzeń, w trakcie której nasi pracownicy uzupełniają środki na szkodniki oraz usuwają schwytane osobniki,
 • doradztwo w zakresie ochrony obiektów firmowych przed przedostawaniem się szkodników,
 • prowadzenie stosownej dokumentacji, wymaganej między innymi przez Sanepid

Jeżeli więc chcesz skutecznie zabezpieczyć firmę przed gryzoniami i insektami, wybierz monitoring HACCP od Dezpro. Dodatkowo wyręczymy się w wypełnianiu dokumentacji związanej z ochroną i działaniami DDD.

Błonie ozonowanie

Ozonowanie, jak większość zabiegów z branży DDD, wymaga odpowiedniego przygotowania pomieszczenia. Z jednej strony chodzi o maksymalne uszczelnienie miejsc, którymi gaz mógłby się ulatniać. Niektóre przedmioty należy albo wynieść z lokalu, w którym ma być wykonane ozonowanie, albo owinąć je grubą folią. Podczas samego zabiegu we wnętrzu powinien przebywać tylko technik w masce gazowej, ponieważ robocze stężenie ozonu działa drażniąco na ludzki układ oddechowy.

O tym, jak dokładnie przygotować mieszkanie do ozonowania, możesz przeczytać w artykułach na naszej stronie. Dowiesz się z nich również na co zwracać uwagę podczas ozonowania i kiedy najlepiej zlecić zabiegi tego rodzaju. Szczegółowe informację, w tym również cenę ozonowania, poznasz podczas telefonicznej rozmowy z naszym konsultantem.

Błonie odkomarzanie

Odkomarzanie możesz wykonać na początku sezonu letniego. W ten sposób zabezpieczysz swój ogród lub działkę przed rozwojem populacji insektów. Cel ten realizujemy poprzez dodanie do zbiorników wody stojącej preparatów, które tworzą na ich powierzchniach silikonowych film. Bariera ta uniemożliwia samicom złożenie jaj, a przepoczwarzonym już osobnikom opuszczenie zbiornika. Możemy również zastosować preparaty, które likwidują same larwy w wodzie.

Profesjonalne odkomarzanie okazuje się skuteczne również wtedy, gdy atakują Cię chmary owadów w dorosłej postaci. Wtedy stosujemy zamgławianie, podczas którego insektycyd kontaktowo-żołądkowy rozprowadzany jest w postaci gęstej mgły. Pokrywamy nią cały teren Twojej posesji ze szczególnym uwzględnieniem szpalerów roślinności, w której komary ukrywają się w ciągu dnia. Mgła osiada na roślinach, tworząc mikrokapsułki odporne na działanie opadów atmosferycznych nawet o średnim natężeniu. Dzięki temu skutecznie zwalczają komary przez kilka tygodni po wykonaniu odkomarzania.