Podstawowe usługi z branży DDD realizujemy szybko i skutecznie, dlatego klienci stale dodają najlepsze opinie o Dezpro. Teraz poznaj szczegóły naszej oferty. Na tej stronie znajdziesz ważne informacje o deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji oraz innych zabiegach, które wykonujemy. 

Warszawa Śródmieście deratyzacja

Profesjonalna deratyzacja zwykle okazuje się tańsza, niż stosowanie domowych sposobów na szkodniki. Jak to możliwe? Aby odpowiedzieć na to pytanie, weź pod uwagę całkowite koszty amatorskiego zwalczania gryzoni, czyli zakup trutek lub pułapek, czas poświęcony na ich rozłożenie oraz utylizację schwytanych zwierząt. Następnie pomnóż ten wynik przez liczbę powtórzeń tych czynności, które musisz wykonać, aby pozbyć się wszystkich osobników. 

Tymczasem profesjonalna deratyzacja jest zabiegiem, którego skuteczność zauważysz od razu. Odpowiednio rozmieszczone pułapki i stacje deratyzacyjne na długo zabezpieczają Twoje pomieszczenia, aktywnie zwalczając gryzonie nawet przez kilka tygodni po zabiegu. Nasi technicy stosują wyłącznie atestowane środki owadobójcze o skuteczności nieporównywalnie większej, niż trutki ze sklepu gospodarczego. Dlatego w praktyce profesjonalna deratyzacja okazuje się tańsza, niż wiele amatorskich prób zwalczania gryzoni. 

Warszawa Śródmieście dezynsekcja

Dezynsekcja skutecznie usuwa owady, które zasiedlają pomieszczenia, stwarzając wiele zagrożeń. Niektóre gatunki insektów to pasożyty. Na przykład pluskwy żywią się wyłącznie krwią ssaków, najczęściej ludzką. Pchły i wszy żerują głównie na zwierzętach, ale mogą gryźć też ludzi, a na dodatek przenoszą wiele chorób. Inne insekty (np. prusaki i karaluchy) także roznoszą bakterie oraz patogeny. A niektóre osoby są uczulone na jad os czy szerszeni lub nawet pospolitych komarów czy wydzielinę biedronek azjatyckich. 

Ponadto insekty często niszczą elewacje i konstrukcje budynków oraz wyposażenie pomieszczeń. Mole odzieżowe wygryzają dziury w tkaninach, spożywcze żerują w kuchennych szafkach. Mrówki   przenoszą ogromne ilości sypkich materiałów budowlanych, a rybiki niszczą tapety i inne przedmioty wykonane z papieru. Ze wszystkich tych powodów skuteczne zwalczanie insektów należy przeprowadzać szybko i skutecznie.W tym celu najlepiej wykonać profesjonalną dezynsekcję. 

Warszawa Śródmieście dezynfekcja

Profesjonalna dezynfekcja skutecznie zwalcza zagrożenie mikrobiologiczne, ale stosowana jest również w walce z SARS-CoV-2 oraz innymi zakaźnymi chorobami (np. wirusy grypy). Często wykonujemy ozonowanie lub zamgławianie ULV w prywatnych mieszkaniach i domach, w których przebywały osoby chore na Covid-19. Dezynfekcja po przechorowaniu koronawirusa pozwala chronić domowników oraz odwiedzających nas gość przed zakażeniem. 

Aby zlecić dezynfekcję, wystarczy zadzwonić na naszą infolinię. Podczas telefonicznej rozmowy konsultant zaproponuje najlepszą metodą dezynfekcji, dostosowaną do Twojej sytuacji. Poznasz dokładne koszty ozonowania lub zamgławiania ULV w Twoim mieszkaniu, firmie lub domu. Będziesz mógł także zarezerwować dogodny dla Ciebie termin wykonania zabiegu. Możesz również zadzwonić do nas, aby poznać szczegóły dotyczące profesjonalnej dezynfekcji. 

Warszawa Śródmieście odpluskwianie

Odpluskwianie w Dezpro skutecznie zwalcza pluskwy praktycznie w każdym pomieszczeniu, w którym stwierdzono ich obecność. Warunkiem jest jednak wykonanie zabiegu dwukrotnie w odstępie od 14 do 21 dni, aby kontakt z insektycydem miało również najmłodsze pokolenie insektów. Właśnie w ten sposób efektywnie przerywa się cykl rozrodczy tych pasożytów.  

Jednakże na ogólną skuteczność odpluskwiania wpływa także sprzęt, wykorzystywany podczas zabiegów. Najpopularniejszą metodą zwalczania pluskiew pozostaje zamgławianie ULV. Do jego przeprowadzenia stosuje się profesjonalne zamgławiacze, o odpowiedniej wydajności.  Tylko takie urządzenia pozwalają wykonać zabieg szybko i zaaplikować zimną mgłę również w zakamarki, szczeliny oraz inne trudno dostępne miejsca.

Warszawa Śródmieście monitoring HACCP

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalną usługę, czyli monitoring HACCP. Wykonujemy ją w firmach, które zajmują się produkcją, pakowaniem, transportem lub sprzedażą artykułów spożywczych. Przepisy zobowiązują ich właścicieli do prowadzenia stosownej dokumentacji, która obejmuje również zapobieganie oraz zwalczanie gryzoni i insektów. 

W ramach monitoringu HACCP zabezpieczamy firmowe obiekty przed szkodnikami i oczywiście doraźnie je usuwamy. Podczas każdej kontroli nasi technicy uzupełniają także dokumenty, które najczęściej kontroluje Sanepid. Dzięki temu przedsiębiorca zyskuje podwójnie: obiekty firmowe są wolne od szkodników, a dokumentacja prowadzona wzorowo. Zadzwoń do naszego konsultanta, aby dowiedzieć się więcej na temat monitoringu HACCP w Dezpro. 

Warszawa Śródmieście ozonowanie

Ozonowanie to zabieg dezynfekcji, podczas którego klient zyskuje podwójnie. Ozon jest bowiem naturalnym utleniaczem, który skutecznie likwiduje zarodniki grzybów, pleśni, wirusy oraz bakterie. Wszystko dlatego, że cząsteczka ozonu składa się z aż trzech atomów tlenu, co nie jest konstrukcją stabilną. Tritlen więc samoistnie się rozpada, a uwolnione atomy tlenu wchodzą w reakcje z innymi cząsteczkami. W ten sposób zwalcza się zagrożenie mikrobiologiczne, ale nie tylko takie. 

Ozonowanie zastosować można również do neutralizacji uporczywych zapachów, trudnych do usunięcia w inny sposób. Stosujemy je zwykle po zalaniu czy pożarze, w pomieszczeniach, w których przebywały zwierzęta lub przesyconych dymem papierosowym. Ozonowanie skutecznie likwiduje też inne zapachy np.  odchodów, środków chemicznych i materiałów budowlanych czy nawet rozkładu materii organicznej. Dlatego stosując ozonowanie zyskujesz podwójnie, bo oprócz likwidacji zagrożenia mikrobiologicznego przy okazji także gruntownie odświeżasz swoje pomieszczenia. 

Warszawa Śródmieście odkomarzanie

Odkomarzanie wykonane przez techników Dezpro skutecznie zwalcza komary w każdym stadium rozwoju. Zabiegi tego rodzaju można wykonać również profilaktycznie, zabezpieczając zbiorniki stojącej wody przed złożeniem w nich jaj insektów. Niezależnie od wybranej metody odkomarzania, jego przeprowadzenie zawsze zgłasza właściciel lub zarządca terenu, na którym ma zostać wykonane. 

Najczęściej odkomarzanie przeprowadzamy na zlecenia od osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć swoje posesje przed tymi uciążliwymi owadami. W takich sytuacjach warto rozważyć wykonanie zabiegu wspólnie z sąsiadami, co oczywiście wydłuży i rozszerzy zasięg aktywnej ochronę przed komarami. Odkomarzanie wykonujemy również na terenach użyteczności publicznej oraz w miejscach planowanych imprez masowych. Za zwalczanie insektów w takich lokalizacjach odpowiedzialne są jednostki nimi zarządzające, np. urzędy miast i organizatorzy imprez.

Warszawa Śródmieście zwalczanie prusaków i karaluchów

Cena zwalczania prusaków i karaluchów zależy przede wszystkim o zastosowanej metody dezynsekcji. Drugim czynnikiem są rozmiary pomieszczeń, w których ma zostać przeprowadzony zabieg. Bardzo często stosujemy żelowanie na prusaki i karaluchy, głównie ze względu na wysoką skuteczność tej metody, szybkość wykonania zabiegu oraz możliwość jego przeprowadzenia w obecności lokatorów, pracowników czy klientów. 

Żelowanie na prusaki i karaluchy polega na rozmieszczeniu miniaturowych punktów z inteksycydem. Do uzyskania odpowiednio wysokiej skuteczności, wymagana jest odpowiednia gęstość tych punktów w pomieszczeniu. Stąd prosty wniosek, że wraz ze wzrostem powierzchni lokalu, wzrastają koszty zwalczania prusaków i karaluchów. Dlatego najlepiej po prostu zadzwoń do naszego konsultanta, aby poznać dokładną cenę dezynsekcji w Twoim przypadku.