Zabiegi deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji wykonuje specjalistyczna firma z branży DDD. Wszystkie te działania mają na celu likwidację żywych organizmów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia, a często również życia ludzi. Poniżej podajemy szczegóły zabiegów dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji.

Konstancin-Jeziorna dezynfekcja

Dezynfekcja często bywa nazywana odkażaniem. W zabiegach tego rodzaju chodzi o zlikwidowanie ryzyka, które stwarzają zarazki chorobotwórcze, bakterie, alergeny i grzyby. Dezynfekcja skutecznie obniża liczbę niebezpiecznych mikroorganizmów do poziomów, w których nie stanowią one już zagrożenia dla człowieka. Odkażać można zarówno całe pomieszczenia wraz z zamkniętym w nim powietrzem i wyposażeniem, jak i pojedyncze przedmioty.

Dezynfekcję wykonujemy w pomieszczeniach biurowych (np. dezynfekcja sal konferencyjnych), obiektach produkcyjnych, prywatnych mieszkaniach oraz w samochodach i innych pojazdach. W zależności od sytuacji do dezynfekcji stosujemy preparaty chemiczne lub ozon, który oprócz usuwania zagrożenia mikrobiologicznego skutecznie likwiduje zapachy. Dzięki temu podczas zabiegu odkażania klient otrzymuje dodatkową korzyść w postaci gruntownego odświeżenia wnętrza. Z tego powodu dezynfekcja jest często wybierana przez osoby zmagające się z alergiami.

Konstancin-Jeziorna dezynsekcja

Dezynsekcja to specjalistyczne zabiegi, których celem jest zwalczanie insektów. Wiele z nich przenosi groźne dla człowieka choroby i bakterie. Natomiast wszystkie bez wyjątku są nieproszonymi gośćmi w każdym lokalu zajmowanym przez ludzi. Podczas dezynsekcji stosujemy specjalistyczne preparaty, najczęściej o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Likwidują one mrówki, pluskwy, karaczany i karaluchy, mole spożywcze oraz wiele innych owadów biegających i latających. W zależności od zwalczanego zagrożenia oraz specyfiki obiektu, środek owadobójczy możemy aplikować za pomocą zamgławiania ULV, oprysku lub punktów żelowych (żelowanie na karaluchy i karaczany). Podczas dezynsekcji większych obiektów (np. hal przemysłowych) lub terenów otwartych (odkomarzanie) stosujemy wydajne zamgławianie termiczne, które umożliwia szybkie pokrycie środkiem owadobójczym dużych areałów.

Profesjonalna dezynsekcja od Dezpro pozwala pozbyć się insektów już po jednym zabiegu. Co więcej, firma wystawia gwarancję na skuteczność swoich usług oraz zabezpiecza obiekt na przyszłość. W zależności od zastosowanej metody dezynsekcji aktywna ochrona przed insektami może potrwać do kilku tygodni od wykonania zabiegu. Dezynsekcja to także zabiegi odpluskwiania oraz odkomarzania, wykonywane przez doświadczonych operatorów przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Konstancin-Jeziorna deratyzacja

Zwalczanie gryzoni to właśnie deratyzacja jest miastem, w którym zabiegi tego rodzaju skutecznie przeprowadza firma Dezpro. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się myszy, szczurów i kun z budynku, a także kretów z ogrodu. Zwalczanie gryzoni polega na ich usuwaniu za pomocą za pomocą metod chemicznych, mechanicznych, biologicznych oraz fizycznych. Warto jednak podkreślić, że np. szczury posiadają wyjątkową inteligencję, dlatego walka z nimi powinna być prowadzona przez doświadczonego pracownika firmy z branży DDD. Bez odpowiedniej wiedzy i dostępu do specjalistycznych preparatów na gryzonie, wytępienie populacji szczurów okazuje się wyjątkowo trudne.

Monitoring HACCP Konstancin-Jeziorna

W ramach usług deratyzacji pracownicy Dezpro zajmują się także regularną obsługą punktów deratyzacyjnych oraz usuwaniem likwidowanych zwierząt. Firmy korzystają z monitoringu HACCP od Dezpro. Polega on na wdrożeniu skutecznych metod monitoringu obecności gryzoni w obiekcie oraz ich ewentualnej likwidacji. Wdrożenie systemu HACCP jest obowiązkiem praktycznie każdego przedsiębiorcy, który w ramach prowadzonej działalności produkuje, przewozi, magazynuje lub sprzedaje produkty spożywcze.

Konstancin-Jeziorna odpluskwianie

Odpluskwianie jest zabiegiem, który wykonujemy zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w hotelach, motelach czy innych obiektach noclegowych. Zwalczanie pluskiew domowymi sposobami z reguły nie przynosi oczekiwanych rezultatów, ponieważ insekty te przez większość doby ukrywają się w trudnodostępnych miejscach. Wychodzą tylko w nocy i kierują się prosto do żywiciela, czyli człowieka, a następnie wracają do kryjówek. Dlatego tak trudno w ogóle zauważyć, że masz w domu pluskwy.

Ślady po ugryzieniu pluskwy są najlepszym dowodem na to, że już najwyższy czas zlecić profesjonalne odpluskwianie. Do zabiegu usuwania pluskiew należy odpowiednio przygotować mieszkanie, a sam zabieg przeprowadzić dwukrotnie. W ten sposób za pierwszym razem zniszczy się dorosłe osobniki. Powtórzenie odpluskwiania po określonym czasie wyeliminuje także te insekty, które podczas pierwszego zabiegu znajdowały się jeszcze w jajach lub w stadium larwalnym.

Konstancin-Jeziorna ozonowanie

Ozonowanie w warto zlecić firmie Dezpro. Należy bowiem pamiętać o tym, że chociaż ozon jest substancją naturalną, to jednak w stężeniach roboczych działa drażniąco na układ oddechowy człowieka. Aby ozonowanie było bezpieczne, musi zostać przeprowadzone przez przeszkolonego technika, który będzie dysponował zarówno wydajnym ozonatorem, jak i profesjonalnym miernikiem stężenia ozonu.

Do ozonowania również należy się odpowiednio przygotować. Najważniejszą sprawą jest zabezpieczenie, albo po prostu wyniesienie z pomieszczenia poddawanego zabiegowi, roślin, dzieł sztuki i innych wartościowych przedmiotów, których powierzchnie mogłyby zostać utlenione w wyniku kontaktu z tritlenem. Warto także zadbać o prawidłowe uszczelnienie całego pomieszczenia, aby zapobiec uwolnieniu ozonu np. na klatkę schodową lub na zewnątrz budynku.

Konstancin-Jeziorna odkomarzanie

Aby pozbyć się komarów, które uprzykrzają nam letnie wieczory, warto zdecydować się na odkomarzanie od Dezpro. To specjalistyczne zabiegi, które działają na dwa sposoby: zapobiegają namnażaniu się insektów oraz usuwają dorosłe już osobniki. Rekomendujemy wykonanie odkomarzania na początku lata, kiedy problem nie jest jeszcze tak dokuczliwy. Ale nawet jeżeli Twoja posesja dosłownie została opanowana przez chmary latających krwiopijców, odkomarzanie od Dezpro szybko i skutecznie usunie problem.

Zwalczanie komarów warto wykonać na jak największej powierzchni. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na odkomarzanie, z których możesz skorzystać wraz ze swoimi sąsiadami. W ten sposób każdy z Was jeszcze taniej zabezpieczy swoją posesję. Sprawdź cenę odkomarzania w naszej stronie albo zadzwoń do nas, aby porozmawiać o tym z konsultantem.