Jeżeli szukasz solidnej firmy, która wykona skuteczne zabiegi DDD, trafiłeś idealnie. Przeczytaj poniższy tekst, by poznać szczegóły oferty Dezpro i przekonać się, czemu zawdzięczamy tyle pozytywnych opinii od klientów.

Ząbki deratyzacja

Deratyzacja powinna zostać wykonana niezwłocznie po odkryciu pierwszych gryzoni lub śladów ich obecności. Lekceważenie tego problemu sprzyja gwałtownemu wzrostowi liczebności szkodników. Powodują one liczne zniszczenia, ale najgorsze, że stwarzają zagrożenie także dla ludzi. Tymczasem skuteczna deratyzacja możliwa jest tylko i wyłącznie poprzez zastosowanie specjalistycznych środków gryzoniobójczych.

W Dezpro korzystamy także z pułapek mechanicznych, które bardzo często rozstawiamy również po to, aby monitorować populację gryzoni, zwłaszcza w nieużywanych pomieszczeniach lub częściach budynków. Podczas deratyzacji oprócz skuteczności zabiegu, naszym priorytetem jest także bezpieczeństwo zleceniodawcy. Dlatego trutki umieszczamy zawsze w karmnikach, które uniemożliwiają dostęp do zawartości osób postronnych oraz zwierząt domowych. Wybierając deratyzację w Dezpro nie tylko zyskujesz gwarancję skuteczności zabiegu, late także chronisz najbliższych i czworonożnych domowników przed przypadkowym kontaktem ze środkami gryzoniobójczymi.

Ząbki dezynsekcja

Zwalczanie karaluchów, moli, pluskiew, rybików cukrowych i wielu innych fruwających oraz biegających owadów nosi nazwę dezynsekcji. Profesjonalne zabiegi tego rodzaju wyróżniają się wyjątkową skutecznością i bezpieczeństwem dla osób postronnych oraz zwierząt domowych. Wszystko dzięki stosowaniu atestowanych środków owadobójczych przez przeszkolony personel. Na dodatek zabiegi zawsze wykonujemy dyskretnie.

Właśnie dlatego z usług Dezpro korzysta coraz więcej klientów. Zdecydowana większość z nich to osoby, które dbają o swoje mieszkanie. Pomimo tego insekty dostają się do lokalu od sąsiada, albo zostają przyniesione w używanych meblach lub bagażu, do którego zawędrowały podczas nocy w hotelu (pluskwy). Niezależnie od sposobu, w jaki insekty dostały się do Twojego mieszkania, profesjonalna dezynsekcja od Dezpro rozwiąże problem szybko i skutecznie. Technik, przeprowadzający zabieg, poinstruuje Cię również, jak chronić mieszkanie przed ponowną inwazją szkodników. A na skuteczność dezynsekcji otrzymasz gwarancję.

Ząbki dezynfekcja

Pandemia wirusa SARS-Cov-2 upowszechniła dezynfekcję, jako formę walki z koronawirusem. Prawda jest jednak taka, że już przed pojawieniem się Covid-19 klienci indywidualni i firmowi zlecali nam wykonywanie zabiegów odkażania. Można je przeprowadzić wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko infekcji bakteryjnej lub wirusowej. Dlatego dezynfekujemy zarówno gabinety lekarskie i ośrodki zdrowia, pomieszczenia biurowe (np. dezynfekcja sal konferencyjnych), jak i prywatne mieszkania, w których przebywają osoby po chorobie zakaźnej.

Dezynfekcja redukuje także liczbę alergenów oraz zarodników grzybów i dlatego bywa niezastąpiona dla alergików. Tym bardziej, że do odkażania niekoniecznie trzeba stosować środki chemiczne. Dezynfekcja naturalną substancją utleniającą, czyli ozonem, jest równie skuteczna, a po jej wykonaniu wnętrze zostaje dodatkowo oczyszczone z nieprzyjemnych i trudnych do usunięcia zapachów. Dowiedz się więcej na temat dezynfekcji w Dezpro podczas rozmowy z konsultantem na naszej infolinii.

Ząbki odpluskwianie

Masz problem z pluskwami? Zauważyłeś niepokojące ślady po ugryzieniach? A może odkryłeś małe, brązowe robaki, spacerujące po materacu Twojego łóżka? W każdym z tych przypadków pomogą nasi technicy. Podczas oględzin zidentyfikują owady, z którymi masz problem. Jeżeli okaże się, że to pluskwy, możesz zamówić w Dezpro profesjonalne odpluskwianie, dzięki któremu pozbędziesz się insektów szybko i dyskretnie.

Do odpluskwiania polecamy metodę zamgławiania ULV. Polega ona na aplikacji w pomieszczeniu środka owadobójczego w postaci mikroskopijnych kropelek, które tworzą tzw. „zimną mgłę”. Po opadnięciu na powierzchniach oraz w zakamarkach pozostają widoczne dopiero pod mikroskopem kapsułki ze środkiem o działaniu kontaktowym. Kapsułki aktywnie zwalczają żerujące insekty nawet przez kilkanaście tygodni po wykonaniu zabiegu. Dlatego na skuteczność dwukrotnego odpluskwiania w Dezpro udzielamy aż półrocznej gwarancji.

Ząbki monitoring HACCP

Monitoring HACCP rozwiązuje w firmie problemy zabezpieczenia przed szkodnikami oraz ich doraźnego zwalczania. Pracownicy Dezpro regularnie kontrolują stan stacji deratyzacyjnych i pułapek na insekty. Dzięki temu mogą wykryć ślady obecności szkodników zaraz po ich pojawieniu się i od razu przystąpić do działania.

Monitoring HACCP to także profesjonalnie prowadzona dokumentacja na potrzeby tego systemu. Po rozpoczęciu współpracy możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie usuwania i ochrony przed gryzoniami oraz insektami. Zajmujemy się także utylizacją schwytanych szkodników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

Ząbki ozonowanie

Ozonowanie często zamawiają klienci, którzy chcą odświeżyć swoje pomieszczenia np. po lokatorach lub zwierzętach. Ozon wykazuje bowiem silne działanie neutralizujące również wobec tych aromatów, których usunięcie jest trudne i czasochłonne nawet za pomocą specjalistycznych preparatów chemicznych. Dodatkowo po zabiegu nie pozostają resztki chemikaliów, które mogą działać drażniąco i uczulająco.

Z tych powodów ozonowanie często wybierają alergicy. Osoby te odczuwają po zabiegu zauważalną poprawę jakości życia również dlatego, że ozon likwiduje alergeny oraz zarodniki grzybów. To właśnie drugie, obok neutralizacji zapachów, zastosowanie ozonu, czyli dezynfekcja. Ozonowanie usuwa wirusy i bakterie, co jest istotne dla obłożnie chorych oraz osób o obniżonej odporności immunologicznej. W okresie pandemii ozonowanie mieszkanie często zamawiali klienci, którzy przebyli zakażenie koronawirusem, aby zminimalizować ryzyko zarażenia domowników oraz gości.

Ząbki odkomarzanie

Klienci często pytają nas, jak odkomarzanie może być skuteczne w dłuższej perspektywie? Przecież środki owadobójcze działają najczęściej w wyniku bezpośredniego kontaktu z insektem, a wygenerowana przez nas mgła po prostu przepływa przez szpalery roślinności. Tłumaczymy wtedy, że mgła osiadając, tworzy mikroskopijnych rozmiarów kapsuły ze środkiem owadobójczym, które tak mocno przywierają do liści, że nie usunie ich nawet obfity deszcz. A środek owadobójczy pozostaje aktywny nawet przez kilka tygodni, cały czas likwidując nowe insekty, które mają z nim kontakt.

Możemy nawet skutecznie zapobiec inwazji komarów, stosując preparaty, które uniemożliwiają samicom złożenie jaj, albo likwidując larwy w zbiornikach wody. Połączenie wszystkich tych sposobów daje najlepszy efekt. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej, albo spytaj o nie konsultanta na infolinii.