Z usług DDD korzysta coraz więcej klientów. Dzięki bogatej ofercie możemy pomóc praktycznie we wszystkich sytuacjach wymagających zwalczania gryzoni, insektów czy neutralizacji zapachów. Z myślą o przedsiębiorcach uruchomiliśmy monitoring HACCP. Sprawdź, jak pomóc Tobie?

Legionowo deratyzacja

Jeżeli zależy Ci na szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu szczurów lub myszy, sprawdź szczegóły oferty Dezpro. Oferujemy profesjonalną deratyzację już od 200 zł. Cena tego zabiegu zależy między innymi od wielkości Twojego obiektu, dlatego często ustalana jest indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z konsultantem na naszej infolinii, który już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej przedstawi dokładną cenę deratyzacji w Twoim przypadku.

Pamiętaj także o tym, że zlecając zwalczanie gryzoni Dezpro, zyskujesz gwarancję skuteczności na trzy miesiące. Jeżeli w tym czasie szkodniki powrócą, kolejny zabieg deratyzacji wykonamy zupełnie gratis. Co ważne, nie uchylamy się od realizacji reklamacji. Jeżeli jest taka potrzeba, szybko przyjeżdżamy i ponownie zwalczamy gryzonie. Wszystko po to, aby Klienci byli zadowoleni z jakości usług Dezpro.

Legionowo dezynsekcja

Klienci, którzy dzwonią na naszą infolinię, często pytają, kiedy wykonać dezynsekcję? Odpowiedź zawsze jest taka sama: niezwłocznie po wykryciu śladów obecności insektów albo zauważeniu owadów. Dlaczego? Ponieważ wiele gatunków tych nieproszonych gości wiedzie skryty tryb życia i żeruje tylko nocami. Trudno je więc zauważyć, a one przez cały czas mogą namnażać się w szparach i zakamarkach mieszkania. W efekcie już po kilku miesiącach mamy do czynienia z koloniami liczącymi nawet po kilkaset osobników.

Dlatego zadzwoń do nas zaraz po tym, jak odkryjesz owady w domu. Najlepiej byłoby, gdyby udało Ci się je schwytać lub sfotografować, ale wystarczy nawet opis szkodnika, abyśmy mogli wstępnie określić gatunek, z którym masz problem. Dokładną identyfikację wykona nasz technik, który przyjedzie wykonać dezynsekcję. Przed zabiegiem zawsze dokładnie sprawdzamy pomieszczenia pod kątem występowania najczęściej spotykanych insektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, gdzie i jak ich szukać. A co ważniejsze, wiemy też, jak skutecznie usuwać insekty. Dlatego nie wahaj się i już dziś sprawdź ofertę dezynsekcji od Dezpro.

Legionowo dezynfekcja

Gdy myślisz o dezynfekcji, prawdopodobnie automatycznie wyobrażasz sobie przemywanie powierzchni środkami na bazie stężonego alkoholu, które pozostawiają charakterystyczny, drażniący zapach. Owszem, tak też można usuwać bakterie i wirusy, ale skuteczność tych sposobów w porównaniu ze specjalistycznymi metodami dezynfekcji jest zdecydowanie mniejsza.

W Dezpro do dezynfekcji używamy profesjonalnych preparatów biobójczych, które nie zawierają alkoholu. Dzięki temu mogą być bezpiecznie aplikowane także na delikatne materiały. Wykorzystujemy również utleniające właściwości naturalnej substancji odkażającej, jaką jest ozon. W ten sposób unikamy stosowania preparatów chemicznych, co jest dodatkową korzyścią dla alergików. Aby dowiedzieć się więcej na temat dezynfekcji w Dezpro zapoznaj się z materiałami na naszej stronie albo skonsultuj się z nami telefonicznie.

Legionowo odpluskwianie

Odpluskwianie za pomocą zamgławiania ULV lub oprysku zwalcza insekty skutecznie i szybko. Co więcej, w Dezpro możesz zyskać nawet półroczną gwarancję na to, że owady nie powrócą. Jeżeli jednak tak się stanie, w ramach gwarancji kolejne odpluskwianie wykonamy zupełnie gratis. To ważne szczególnie wtedy, gdy mieszkasz w bloku lub kamienicy, w której problem pluskiew cyklicznie powraca.

Insekty te możemy przynieść do mieszkania sami np. w bagażu przechowywanym w zapluskwionych pomieszczeniach albo w używanych meblach. Częściej jednak pluskwy przychodzą do nas od sąsiada. Dlatego oprócz odpluskwiania trzeba także zabezpieczyć mieszkanie przed dostępem insektów. Pomogą w tym nasi technicy, którzy po oględzinach doradzą, jak ustrzec się przed powracającym dotąd problemem. Zamów odpluskwianie w Dezpro i zyskaj gwarancję oraz fachowe doradztwo.

Legionowo monitoring HACCP

Wybierając monitoring HACCP od Dezpro zyskujesz kompleksową ochronę przed szkodnikami. Zabezpieczymy obiekty Twojej firmy oraz wdrożymy niezbędne działania profilaktyczne. Wszystko po to, aby trwale i skutecznie rozwiązać problem gryzoni i insektów w Twojej firmie. A w przypadku wykrycia pojedynczych osobników, niezwłocznie usuniemy je za pomocą specjalistycznych metod deratyzacji lub dezynsekcji.

Monitoring HACCP od Dezpro to również gwarancja, że firmowa dokumentacja systemu Analiz zagrożeń i krytycznych punktów kontroli zawsze będzie aktualna. Przy każdej wizycie kontrolnej nasi pracownicy zajmują się jej uzupełnieniem. W praktyce nasz monitoring HACCP jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, który zobowiązany jest wdrożyć ten system w swojej firmie.

Legionowo ozonowanie

Ozonowanie to zabieg, podczas którego możemy zdezynfekować wnętrze, a przy okazji także zneutralizować przykre zapachy. Wykonujemy je najczęściej w mieszkaniach prywatnych, chociaż ozonujemy także gabinety lekarskie i przychodnie, obiekty usługowe czy pomieszczenia biurowe. Można również ozonowaniu poddać wnętrze samochodu czy innego środka lokomocji.

Niezależnie od miejsca, w którym przeprowadzane jest ozonowanie, jego skuteczność zależy w głównej mierze od osiągniętego stężenia ozonu i czasu trwania zabiegu. Jeżeli gazu będzie za mało, wnętrze nie zostanie ani zdezynfekowane, ani odświeżone. Dlatego podczas profesjonalnego ozonowanie nasi technicy korzystają z wydajnych generatorów ozonu oraz czułych mierników stężenia. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczność wykonanych zabiegów.

Legionowo odkomarzanie

Odkomarzanie to zwalczanie komarów. Wykonane przez profesjonalistów, działa na owady w każdym stadium rozwoju i zapewnia ochronę, która trwać może nawet przez klika tygodniu po wykonaniu zabiegu. Profesjonalne odkomarzanie to często jedyne sktueczne rozwiązanie w obliczu plag tych owadów, które następują w lecie po intensywnych lub długotrwałych opadach.

Odkomarzanie wykonujemy na terenach prywatnych, w miejscach planowanych imprez masowych, terenach zielonych (parki, ogrody), na obszarach rolniczych. Bardzo często usługę tę zamawiają klienci, których posesje graniczą z terenami podmokłymi. Pamiętaj, że im większy zasięg odkomarzania, tym dłuższy efekt działania zabiegu. Dlatego uruchomiliśmy program rabatowy, dzięki któremu zapłacisz mniej za odkomarzanie, jeżeli wykonasz je wspólnie z sąsiadem. Sprawdź ofertę na podstronie naszego serwisu.