Aby szybko pozbyć się szkodników, skorzystaj z naszych usług. Skutecznie i profesjonalnie wykonujemy także odkażanie oraz zwalczanie komarów. Odkryj, w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Zegrze deratyzacja

Myszy i szczury żyją w sąsiedztwie ludzi od setek lat. Ale ich obecność stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Gryzonie przenoszą liczne choroby, wirusy oraz bakterie. Kontakt z tymi drobnoustrojami może wymagać nawet hospitalizacji. Co gorsze, wiele z chorób jest błędnie diagnozowana, dlatego pacjenci trafiają do szpitala już w poważnym stanie. Dlatego jeżeli w pomieszczeniu odkryto ślady obecności gryzoni lub zauważono szkodniki, należy niezwłocznie wezwać firmę DDD, która usunie problem szybko i skutecznie.

Profesjonalna deratyzacja może być wykonana zarówno w mieszkaniach prywatnych, domach, jak i całych blokach czy kamienicach, obiektach handlowych, produkcyjnych lub usługowych. O wyborze konkretnej metody deratyzacji lub ich połączeniu zawsze decyduje technik, który przed rozpoczęciem zabiegu każdorazowo wykonuje szczegółowe oględziny lokalu. Aby deratyzacja była skuteczna, należy bowiem odpowiednio dobrać liczbę punktów deratyzacyjnych oraz ich rozmieszczenie.

Zegrze dezynsekcja

Zabiegi dezynsekcji wyglądają różnie, chociaż celem wszystkich jest tępienie owadów uznawanych za szkodniki. Warto jednak wiedzieć, że profesjonalna dezynsekcja wymaga niekiedy odpowiedniego przygotowania pomieszczenia do zabiegu. Najczęściej chodzi o ułatwienie dostępu technikowi do zakamarków i szczelin. Konieczne może być również wyniesienie z pomieszczeń, w których ma zostać wykonana dezynsekcja, niektórych przedmiotów lub zabezpieczenie ich przed kontaktem ze środkiem biobójczym.

O tym, jak się przygotować do dezynsekcji oraz co robić, a jakich działań unikać bezpośrednio po wykonaniu tego rodzaju zabiegów, można przeczytać na stronach naszego serwisu internetowego. Takich informacji udziela również konsultant podczas telefonicznej rozmowy. Do dyspozycji klientów zawsze jest technik, który jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie poinformuje Państwa o jego przebiegu oraz czynnościach, które należy wykonać, aby profesjonalna dezynsekcja przyniosła możliwie najbardziej długotrwały efekt.

Zegrze dezynfekcja

Po co wykonywać dezynfekcję? Aby pozbyć się zagrożenia mikrobiologicznego. Oznacza to, że dzięki zabiegowi odkażania obniżamy ryzyko infekcji wirusowej, bakteryjnej lub grzybiczej. Poza tym dezynfekcja zwalcza także alergeny, co okazuje się bardzo pomocne osobom zmagającym się z alergiami oraz astmą. Można zatem powiedzieć, że dzięki odkażaniu nie tylko dbamy o zdrowie własne oraz najbliższych, ale przy okazji także odświeżamy wnętrze.

Zdarza się, że dezynfekujemy pomieszczenia, w których przebywali chorzy. Profilaktycznie zabiegi tego rodzaju wykonujemy w przychodniach i gabinetach lekarskich. Natomiast dla poprawy bezpieczeństwa pracowników, firmy zamawiają dezynfekcje biur i sal konferencyjnych. Możemy również dezynfekować wnętrza pojazdów, od samochodów osobowych, przez transport medyczny, aż po komunikację miejską.

Zegrze odpluskwianie

Odpluskwianie, wykonywane przez pracownika specjalistycznej firmy DDD, to zabieg, którego celem jest likwidacja insektów. Nie chodzi zatem o ich odstraszenie, ale eksterminację. Efekt ten osiągamy dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków owadobójczych o przebadanej skuteczności. W zależności od wybranej metody, odpluskwianie możemy wykonać za pomocą zamgławiania ULV lub opryskiwania.

W każdej z tych metod substancja robocza nanoszona jest na powierzchnię pomieszczenia oraz jego wyposażenie w postaci kropel, które wysychając, tworzą mikrokapsułki. Pluskwy giną, w wyniku kontaktu z mikrokapsułkami, do którego dochodzi, kiedy insekty wyruszają na żer. Aby zaaplikować środek owadobójczy tam, gdzie mogą ukrywać się pluskwy, trzeba odpowiednio przygotować mieszkanie. Przeczytaj pozostałe artykuły na naszej stronie, żeby dowiedzieć się, jak przygotować mieszkanie do odpluskwiania?

Zegrze monitoring HACCP

Z definicji monitoring HACCP to działania profesjonalnej firmy DDD w zakresie ochrony przed szkodnikami, ich zwalczania oraz dokumentowania podjętych czynności. Usługę taką zamawiają przedsiębiorcy, który zobligowani są do wdrożenia w firmie systemu HACCP. Podczas kontroli np. Sanepidu, inspektor może sprawdzić poprawność prowadzonej dokumentacji. Dlatego jej wypełnianie przez naszych pracowników ramach monitoringu HACCP jest zauważalnym odciążeniem klienta w codziennych obowiązkach.

Zegrze ozonowanie

Ozonowanie to zabieg, dzięki któremu zyskasz podwójną korzyść. Ozon jest naturalną substancją, stosowaną do dezynfekcji pomieszczeń. Usuwa bowiem zarówno bakterie, jak i grzyby, wirusy oraz alergeny. Możesz więc zamówić wykonanie ozonowania pomieszczenia po to, aby pozbyć się skażenia mikrobiologicznego. Właśnie dlatego firmy często zlecają nam ozonowanie pomieszczeń biurowych, w wyniku którego przeprowadzamy dezynfekcję sal konferencyjnych czy odkażanie biur.

Drugą z korzyści, którą zyskasz wybierając ozonowanie w Dezpro, jest równoczesna z dezynfekcją neutralizacja zapachów. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do dezodoryzacji czy pochłaniania aromatów, ozonowanie neutralizuje zapachy na poziomie molekularnym, poprzez utlenianie cząsteczek odpowiedzialnych za ich przenoszenie. Dzięki temu już za pomocą jednego zabiegu ozonowania pomieszczenia skutecznie zwalczać można aromaty tak przykre i uporczywe, jak zapach odchodów, dymu papierosowego, spalenizny, stęchlizny, woń rozkładu materii biologicznej czy materiałów biologicznych, a nawet charakterystyczny “chiński zapach” mebli i innych przedmiotów.

Zegrze odkomarzanie

Z definicji odkomarzanie polega na zwalczaniu komarów. Istotne jest, że nie chodzi tutaj o odstraszanie dorosłych osobników, ale tępienie insektów zarówno w postaci larw, jak i imago. Nie można więc odkomarzaniem nazwać np. montażu moskitier, czy wykorzystania elektronicznych urządzeń odstraszających.

Aby zrealizować cele wymienione w definicji odkomarzania, stosuje się profesjonalne środki na komary o szerokim spektrum działania. Niektóre preparaty służą do pokrywania powierzchni stojących zbiorników wody cienkim, silikonowym filtrem. Uniemożliwia on samicy komara złożenie jaj oraz wydostanie się ze zbiornika dorosłym owadom. Występują też preparaty, który działają wybiórczo, likwidując larwy komarów. Do zwalczania insektów w dorosłej postaci służą natomiast preparaty o działaniu kontaktowo-żołądkowym, które aplikuje się w trakcie zamgławiania ULV lub zamgławiania termicznego.