Nasza oferta powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. Zabiegi odkomarzania czy ozonowania uzupełniają podstawowy pakiet złożony z deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Dla firm przygotowaliśmy wygodny monitoring HACCP. Dowiedz się więcej o usługach Dezpro.

Sulejówek deratyzacja

Zauważyłeś w domu mysz lub szczura? A może już walczysz z tymi gryzoniami za pomocą amatorskich sposobów? Wielu naszych klientów podejmowało przeróżne próby wytępienia szkodników. W większości przypadków tylko zmarnowali pieniądze, bo i tak w końcu wybrali profesjonalną deratyzację w Dezpro, której cena zaczyna się już od 200 zł.

Nasi technicy posiadają obszerną wiedzą o zwyczajach i życiu najczęściej występujących szkodników. Dzięki temu mogą skutecznie z nimi walczyć za pomocą specjalistycznych, atestowanych środków na gryzonie. Wykorzystują również mechaniczne pułapki, które świetnie sprawdzają się nie tylko w likwidacji szkodników, ale również do monitoringu ich obecności. Cena deratyzacji w przypadku większych obiektów zawsze ustalana jest indywidualnie. Możesz zadzwonić na naszą infolinię, aby już przez telefon poznać szczegóły oferty i cennik usług DDD.

Sulejówek dezynsekcja

Zwalczanie insektów amatorskimi sposobami zwykle mija się z celem. Głównie dlatego, że większość domowych środków na owady posiada działanie wyłącznie odstraszające. Nadają się więc jedynie do profilaktyki, ale nie usuwają ani owadów, ani ich larw. Co więcej, nieumiejętne stosowanie niektórych aerozoli czy płynów na insekty może prowadzić do skażenia żywności i przedmiotów codziennego użytku.

Klienci decydują się na dezynsekcję od Dezpro właśnie ze względu na bezpieczeństwo tego rodzaju zabiegów oraz ich potwierdzoną skuteczność. Korzystamy wyłącznie z atestowanych inteksycydów, a nasi pracownicy to doświadczeni i przeszkoleni technicy. Jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu każdorazowo informują zleceniodawcę o tym, co zrobić zaraz po zakończeniu prac, a jakich czynności unikać.

Sulejówek dezynfekcja

Dezynfekcja to inaczej odkażanie. Zabiegi tego rodzaju likwidują wirusy, bakterie, alergeny oraz grzyby. Dlatego polecane są szczególnie osobom o obniżonej odporności immunologicznej i alergikom. W ich przypadku profesjonalnie przeprowadzona dezynfekcja mieszkania zauważalnie podnosi komfort życia. Pozwala również uchronić się przed infekcjami bakteryjnymi oraz wirusowymi.

Dezynfekcję wykonujemy także w obiektach usługowych, najczęściej takich, jak:

– pomieszczenia biurowe, w tym sale konferencyjne,

– przychodnie i gabinety lekarskie,

– zakłady fryzjerskie,

– ośrodki spa, salony masażu,

– sklepy,

– magazyny, hale produkcyjne.

W zależności od potrzeb do odkażania stosujemy opryskiwanie, zamgławianie lub ozonowanie, o którym szerzej piszemy w dalszej części tego tekstu.

Sulejówek odpluskwianie

Odpluskwianie od Dezpro jest tak skuteczne, że po wykonaniu drugiego zabiegu klient otrzymuje gwarancję skuteczności zabiegu. Obowiązuje ona aż przez sześć miesięcy. Jeżeli w tym czasie insekty powrócą, ponowny zabieg zwalczania pluskiew wykonamy gratis. Jesteśmy pewni tak długotrwałej ochrony, ponieważ stosujemy wyłącznie specjalistyczne i atestowane insektycydy, których skuteczność została dowiedziona w niezależnych testach.

W zależności od warunków lokalowych odpluskwianie wykonujemy za pomocą zamgławiania ULV lub opryskiwania. Pierwsza metoda pozwala szybko pokryć inteksycydem ściany oraz całe wyposażenie pomieszczenia. Druga natomiast idealnie sprawdza się w starszym budownictwie, ponieważ umożliwia aplikację preparatu także na chłonnych powierzchniach oraz w ciasnych lub głębokich szczelinach. Niezależnie od sposobu odpluskwiania, po jego zakończeniu na powierzchniach pozostają mikroskopijnej wielkości kapsułki ze środkiem owadobójczym o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Kapsułki są aktywne nawet przez kilkanaście tygodni i właśnie to jest sekretem długotrwałej ochrony przed powrotem insektów.

Sulejówek monitoring HACCP

Monitoring HACCP od Dezpro to profesjonalna ochrona Twojej firmy przed szkodnikami. W ramach współpracy zajmujemy się wykrywaniem oraz likwidacją gryzoni i insektów. Ale największy nacisk kładziemy na profilaktykę DDD.

Monitoring HACCP to także wygoda dla Ciebie, ponieważ w przypadku wykrycia szczurów, myszy czy robactwa wiesz, do kogo się zwrócić. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji również poza regularnymi wizytami. Usuwają szkodniki za pomocą doraźnych działań. A oprócz tego zajmują się prowadzeniem dokumentacji na potrzeby systemu HACCP.

Sulejówek ozonowanie

Ozon wykazuje silne właściwości utleniające w odpowiednich stężeniach roboczych, które są szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Dlatego nasi technicy pracują w pełnych maskach gazowych oraz kombinezonach. I podczas zabiegu cały czas monitorują stężenie gazu po to, aby osiągnęło ono wartość, w której ozonowanie faktycznie likwiduje wirusy, grzyby, bakterie i alergeny. Natomiast po zakończeniu zabiegu używamy detektorów ozonu do upewnienia się, że pomieszczenia są odpowiednio wywietrzone, a resztkowe stężenie tej substancji nie zagraża domownikom.

Wiesz już zatem, jak powinno przebiegać ozonowanie, aby zabieg ten był nie tylko skuteczny, lecz przede wszystkim bezpieczny dla Ciebie, Twoich bliskich i zwierząt domowych. Ozonowanie w Dezpro wykonują wyłącznie przeszkoleni technicy z wieloletnim stażem. Jeżeli zastanawiasz się, czy ta metoda dezynfekcji rozwiąże Twój problem, skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem, który przedstawi szczegóły i odpowie na wszystkie pytania dotyczące całej oferty Dezpro.

Sulejówek odkomarzanie

Jeżeli chcesz pozbyć się komarów na dłuższy czas, wybierz odkomarzanie od Dezpro. Wysoką skuteczność odkomarzania od Dezpro osiągamy dzięki zastosowaniu wyłącznie profesjonalnych środków owadobójczych oraz specjalistycznych metod ich aplikacji (zamgławianie ULV, zamgławianie termiczne, oprysk, zabezpieczanie zbiorników stojącej wody).

Pamiętaj, że im większy teren zostanie zabezpieczony środkami owadobójczymi, tym lepszą zyskasz ochronę. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, z których możesz skorzystać razem z sąsiadami. Pierwsze zabiegi odkomarzania najlepiej wykonać już późną wiosną, co pozwoli zabezpieczyć się przed inwazjami insektów w lecie. Szczegóły oferty sprawdzisz na stronach naszego serwisu. Możesz również zapytać o nie konsultanta na naszej infolinii.