Dezpro to firma z branży DDD, która wykonuje profesjonalne usługi w zakresie zwalczania szkodników oraz odkażania pomieszczeń. Oferujemy monitoring HACCP, ozonowanie oraz odkomarzanie. Poznaj szczegóły naszej oferty.

Zielonka deratyzacja

Myszy i szczury to najpopularniejsze gryzonie, które spotykamy zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i zabudowaniach gospodarczych, firmach, obiektach handlowych oraz produkcyjnych. Walka z nimi na własną rękę może być czasochłonna, a często okazuje się również zaskakująco droga, jeżeli zsumujemy koszty wszystkich pułapek czy trutek.

Dlatego w praktyce o wiele lepszym rozwiązaniem jest profesjonalna deratyzacja, której cena w Dezpro zaczyna się już od 200 zł. Zabiegi tego rodzaju wykonujemy z zastosowaniem atestowanych środków gryzoniobójczych oraz specjalnych pułapek na gryzonie. Dzięki temu oprócz skuteczności, zapewniamy naszym klientom także bezpieczeństwo podczas deratyzacji.

Zielonka dezynsekcja

Z definicji dezynsekcja to wszelkiego rodzaju zabiegi, których celem jest zwalczanie insektów. Chodzi o owady, przedostające się do domów, restauracji, magazynów, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Niektóre z insektów przenoszą niebezpieczne dla człowieka choroby, inne wyrządzają jedynie szkody materialne. Natomiast wszystkie bez wyjątku owady latające i biegające są nieproszonymi gośćmi w miejscach, w których przebywają ludzie.

Profesjonalną dezynsekcję możemy przeprowadzić na wiele różnych sposobów. Wybór konkretnej metody zależy przede wszystkim od gatunku insektów, z którymi przyszło nam walczyć. Ważne jest także przeznaczenie pomieszczeń oraz ich rozmiary. Niezależnie od tych czynników po przeprowadzeniu dezynsekcji przez techników Dezpro zawsze otrzymasz gwarancję skuteczności tej usługi. Szczegóły możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub infolinii.

Zielonka dezynfekcja

Dezynfekcja z definicji polega na redukcji chorobotwórczych zarazków do takiego poziomu, który nie stanowi zagrożenia dla zdrowia lub życia ludzi. W przypadku tego rodzaju zabiegów nie chodzi bowiem o wyjałowienie powierzchni czy sterylizację pomieszczeń, co korzystnie wpływa na cenę dezynfekcji.

Nasi technicy najczęściej przeprowadzają dezynfekcję pomieszczeń biurowych (np. odkażanie sali konferencyjnej) oraz obiektów handlowych i usługowych. Ale z tych usług korzystają także prywatni klienci, którzy chcą poprawić komfort życia osób cierpiących na alergię albo przewlekle chorych. Dezynfekcja usuwa bowiem także alergeny, zarodniki pleśni i grzybów oraz roztocza, które często wywołują uczulenia.

Zielonka odpluskwianie

Profesjonalne odpluskwianie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Tak dobre efekty osiągamy dzięki zastosowaniu specjalistycznych insektycydów o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Ważny jest także sposób aplikacji tych preparatów. Najczęściej wykorzystywane zamgławianie ULV w odpluskwianiu pozwala rozprowadzić środek biobójczy na powierzchniach w postaci mikrokapsułek, które pozostają aktywne nawet przez kilka tygodni po wykonaniu zabiegu.

Pamiętaj jednak, że gwarancją całkowitego wytępienia pluskiew, jest powtórzenie odpluskwiania w czasie pomiędzy 14. a 21. dniem od pierwszego zabiegu. Tylko w ten sposób możemy ponownie zaaplikować środek biobójczy. Tym razem zadziała on na pokolenia insektów, które podczas pierwszego zabiegu znajdowały się w postaci larwalnej albo jeszcze w jajach. Po dwukrotnie przeprowadzonym odpluskwianiu nie tylko pozbędziesz się pluskiew na dobre, ale jeszcze dodatkowo otrzymasz Gwarancję skuteczności Dezpro.

Zielonka monitoring HACCP

Monitoring HACCP to usługa, którą uruchomiliśmy specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. Firmy, które zajmują się wytwarzaniem, transportem, magazynowaniem lub sprzedażą żywności, zobowiązane są do wdrożenia systemu Analiz zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (skrót z pierwszych liter angielskiej nazwy systemu to właśnie HACCP).

Jednym z elementów tego programu jest zabezpieczenie firmowych obiektów za pomocą integrowanych metod zwalczania szkodników. Przedsiębiorcy zobowiązani są także do dokumentacji prowadzonych działań. I właśnie w tym najbardziej wyręcza ich monitoring HACCP od Dezpro. Nasi pracownicy regularnie odwiedzają firmę, przeglądają pułapki na gryzonie i insekty, a następnie zajmują się uzupełnianiem dokumentacji, do której wglądu może zażądać np. inspektor Sanepidu.

Zielonka ozonowanie

Ozonowanie polega na aplikacji ozonu, który jest naturalną, silnie utleniającą substancją. W odpowiednich stężeniach roboczych likwiduje wirusy, grzyby, bakterie i alergeny. Z tego powodu ozonowanie wykorzystywane jest do dezynfekcji pomieszczeń i pojazdów. Ozonowanie często wybierają alergicy, ponieważ pozostałości tej naturalnej substancji są zupełnie neutralne dla ludzkiego organizmu. Ale to nie jedyne zastosowanie tego gazu.

Tritlen, jak czasem bywa nazywany ozon, posiada również właściwości neutralizacji zapachów i to nawet tak uporczywych, jak woń papierosów, wilgoci czy spalenizny. W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza, ozon nie maskuje zapachów, lecz gruntownie je usuwa. Dlatego za jego pomocą można szybko odświeżyć wnętrza np. po lokatorach, osobach starszych lub te, w których trzymano zwierzęta.

Zielonka odkomarzanie

Profesjonalne odkomarzanie może być przeprowadzone na kilka sposobów. Dysponujemy preparatami owadobójczymi, które możemy w krótkim czasie zaaplikować na nawet sporej powierzchni. W ten sposób pokrywamy inteksycydem szpalery roślinności po to, aby zlikwidować owady w dorosłej postaci.

W cyklu rozwojowym komarów szczególnie ważne miejsce zajmują zbiorniki stojącej wody, do których samice składają jaja. Z jaj wylęgają się larwy, które po przepoczwarzeniu opuszczają zbiornik. Kolejną metodą odkomarzania jest aplikacja do takich zbiorników substancji, która tworzy na powierzchni cienki film. Uniemożliwia on samicom złożenie jaj, a dorosłym owadom opuszczenie zbiornika. Możemy także zastosować preparaty o działaniu wybiórczym, które likwidują wyłącznie larwy komara, pozostając neutralne dla innych organizmów wodnych.