Dezpro to profesjonalna firma DDD. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne zabiegi, które szybko i skutecznie likwidują zarówno gryzonie, jak i insekty. Za pomocą ozonowania neutralizujemy nawet uporczywe zapachy, a z naszego monitoringu HACCP korzysta już kilkadziesiąt firm.

Marki deratyzacja

W Dezpro oferujemy zabiegi deratyzacji. Polegają one na zwalczaniu gryzoni takich, jak szczury i myszy, które dostały się do domów, mieszkań, piwnic, strychów, lokali gastronomicznych, hal produkcyjnych, zabudowań gospodarczych itp. Wybierając usługi naszej firmy zyskujesz pewność, że problem szkodników zostanie rozwiązany szybko i dyskretnie. Co więcej, po wykonaniu zabiegu otrzymasz trzymiesięczną gwarancję na to, że gryzonie nie powrócą.

Do zwalczania szczurów i myszy stosujemy profesjonalne środki, których skuteczność potwierdzają badania i certyfikaty. Większość z nich działa z opóźnieniem po to, aby trutkę mogły skonsumować również inne osobniki. To szczególnie ważne podczas zwalczania szczurów, które są aż tak ostrożne, że do testowania nowego źródła pożywienia często wysyłają najsłabsze lub chore osobniki. Jeżeli „tester” zostanie wyeliminowany zbyt szybko, reszta populacji nie zje trutki. Właśnie z tego rodzaju powodów, często związanych ze specyficznymi zwyczajami gryzoni, walka z nimi za pomocą domowych środków zwykle nie przynosi oczekiwanych efektów.

Marki dezynsekcja

Masz pluskwy w sypialni? Odkryłeś karaluchy w kuchni? Rybiki w łazience? A może Twoje ubrania lub szafki kuchenne zaatakowały mole? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że potrzebujesz profesjonalnej dezynsekcji od Dezpro. Zwalczaniem insektów zajmujemy się od wielu lat, a o jakości naszych usług świadczą opinie zadowolonych klientów.

Jak wygląda profesjonalna dezynsekcja? Wszystko zależy od tego, jakie insekty stanowią Twój problem. Na pluskwy polecamy zamgławiania ULV, a na karaluchy i prusaki – żelowanie. Pamiętaj, że niezależnie od zastosowanej metody dezynsekcji, celem każdej z nich jest likwidacja insektów. Właśnie to odróżnia specjalistyczne zabiegi od amatorskich sposobów na owady, których zdecydowana większość w rzeczywistości ma tylko wątpliwe działanie odstraszające. Dlatego, jeżeli chcesz szybko i bezpiecznie pozbyć się insektów, wybierz dezynsekcję od Dezpro i zyskaj gwarancję skuteczności zabiegu.

Marki dezynfekcja

W profesjonalnej dezynfekcji stosujemy różne metody, które umożliwiają nam osiągnięcie wysokiej skuteczności zabiegu praktycznie niezależnie od wielkości dezynfekowanego pomieszczenia.

Odkażanie za pomocą oprysku stosujemy w mieszkaniach do odkażania przedmiotów oraz powierzchni wyposażenia. Za pomocą tej metody możemy skutecznie zdezynfekować także porowate lub chłonne materiały albo przeprowadzić zabieg punktowo.

Zamgławianie ULV w dezynfekcji umożliwia usunięcie wirusów, bakterii, grzybów i alergenów nie tylko ze sprzętów, lecz również z powietrza, zamkniętego w pomieszczeniu.

Natomiast zamgławianie termiczne doskonale sprawdza się podczas dezynfekcji dużych pomieszczeń, np. hal magazynowych czy produkcyjnych o kubaturze 2500 m3 lub większych.

Ozonowanie pomieszczeń to szybki i dokładny sposób dezynfekcji mieszkań, zakładów usługowych, obiektów handlowych oraz samochodów i innych środków lokomocji.

Marki odpluskwianie

Pluskwy to małe insekty, które ukrywają się najczęściej w konstrukcji łóżka. Ze wzrostem populacji owady rozprzestrzeniają się również na sąsiednie meble, obrazy ścienne czy półki. Warto wiedzieć, że dorosłe osobniki mogą odżywiać się zaledwie raz na kilkanaście dni, dlatego na początku łatwo przeoczyć ślady obecności pluskiew. Twoją uwagę powinny zwrócić maleńkie, czerwone punkciki na skórze ułożone w prostej linii – to właśnie ślady po ugryzieniach pluskwy. Kiedy zauważysz je u siebie lub bliskich, natychmiast wykonaj profesjonalne odpluskwianie, bo tylko w ten sposób uchronisz się przed inwazją insektów.

Odpluskwianie w Dezpro wykonujemy najczęściej przez zamgławianie ULV (rzadziej za pomocą opryskiwania). Profesjonalnie przeprowadzone zamgławianie jest zupełnie bezpieczne dla domowników i czworonożnych pupili, ale warto się do niego przygotować. O tym, jak to zrobić, przeczytasz w artykułach na naszej stronie. Możesz również zadzwonić do konsultanta na naszej infolinii i zapytać o szczegóły odpluskwiania, cenę takiego zabiegu oraz umówić wygodny dla Ciebie termin wykonania usługi.

Marki monitoring HACCP

Do walki ze szkodnikami w firmie należy stosować wyłącznie profesjonalne metody o gwarantowanej skuteczności. Tym bardziej wtedy, gdy przedsiębiorca wdrożył system HACCP. Co więcej, każde zdarzenie związane z wykryciem obecności lub usunięciem szkodników, a nawet działania profilaktyczne, chroniące przed nimi, powinny zostać udokumentowane w odpowiedni sposób. Właśnie z tych powodów firmy wybierają monitoring HACCP w Dezpro.

W ramach tej współpracy zapewniamy kompleksową ochronę przed gryzoniami oraz insektami. Regularnie odwiedzamy klientów oraz doraźnie zwalczamy szkodniki, jeżeli wystąpi taka konieczność. Ale w praktyce odpowiednio wdrożona profilaktyka okazuje się naprawdę skuteczna. Monitoring HACCP od Dezpro to także wyręczenie klienta w prowadzeniu dokumentacji. Nasi pracownicy uzupełniają ją podczas każdej wizyty. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, zapraszamy do telefonicznego kontaktu z naszym konsultantem.

Marki ozonowanie

W ozonowaniu wykorzystujemy charakterystyczną cechę tritlenu, którą jest zdolność utleniania innych substancji. W ten sposób likwidujemy nieprzyjemne zapachy, wirusy, grzyby i bakterie. Ozonowanie usuwa również alergeny i z tego powodu bardzo często przeprowadzamy takie zabiegi w mieszkaniach osób chorych na alergię. Efekt odświeżenia wnętrza jest natychmiastowy i długotrwały.

Warto jednak pamiętać, że do ozonowania mieszkania należy się przygotować. Podstawową kwestią jest zabezpieczenie, a najlepiej wyniesienie, z pomieszczenia wszystkich roślin i zwierząt. Dotyczy to także zbiorów kolekcjonerskich i dzieł sztuki. Na stronach naszego serwisu możesz przeczytać dokładnie o tym, jak przygotować mieszkanie do ozonowania. Szczegóły przedstawi również konsultant podczas telefonicznej rozmowy.

Marki odkomarzanie

Odkomarzanie może być skuteczne i wyeliminować problem komarów na kilka tygodni lub nawet całkowicie. Kluczem do osiągnięcia sukcesu, jest zastosowanie środków owadobójczych, które aktywnie zwalczają komary jeszcze długo po wykonaniu zabiegu. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu metody zamgławiania ULV albo zamgławiania termicznego, w wyniku których inteksycyd zostaje zamknięty w mikrokapsułkach, eliminujących komary podczas bezpośredniego kontaktu.

Możemy także podjąć działania profilaktyczne, których celem jest uniemożliwienie samicom złożenia jaj w zbiornikach wody. W tym celu dodaje się do nich preparaty, które na powierzchni tworzą mechaniczną barierę. Działa ona również w drugą stronę, zapobiegając wydostaniu się komarów w dorosłej postaci. Tego rodzaju odkomarzanie najlepiej wykonać wiosną, dzięki czemu możesz uchronić się przed inwazją komarów w środku lata.