Przed wyborem firmy DDD warto sprawdź opinie klientów. Trzeba również dowiedzieć się, w jaki sposób realizowane są poszczególne usługi. Na tej podstronie wyjaśniamy, jak pracujemy w Dezpro. Poznaj szczegóły naszej oferty.

Warszawa Wawer deratyzacja 

Według definicji deratyzacja to zwalczanie szkodliwych gryzoni. Najczęściej stosujemy ją w celu likwidacji myszy i szczurów. Domowe metody walki z tymi szkodnikami również można określić terminem deratyzacja. A czy może być ona niebezpieczna? Oczywiście! Ponieważ do amatorskiego zwalczania myszy i odszczurzania często stosuje się trutki w formie zatrutego ziarna, płatków lub granulatu. Istnieje duże ryzyko, że środek gryzoniobójczy w takiej formie zjedzą zwierzęta domowe lub gospodarskie. Mogą się nim zainteresować także nieświadome niebezpieczeństwa dzieci. 

Dlatego najbezpieczniejsza niezmiennie pozostaje profesjonalna deratyzacja. Korzystamy w niej z preparatów owadobójczych o wysokiej skuteczności, ale zawsze rozmieszczamy je w specjalnych karmnikach deratyzacyjnych. Do zawartości dostęp mają tylko gryzonie. Ponadto pułapki mechaniczne umieszczamy wyłącznie w pomieszczeniach rzadko odwiedzanych oraz miejscach trudnodostępnych. Dzięki temu obniżamy niebezpieczeństwo deratyzacji praktycznie do zera. 

Warszawa Wawer dezynsekcja 

W profesjonalnej dezynsekcji sprzęt używany podczas zabiegu, jest niemniej ważny dla skuteczności zabiegu, od specjalistycznych inteksycydów. Zwalczanie insektów wykonujemy najczęściej za pomocą oprysku lub zamgławiania ULV. W pierwszej metodzie korzystamy z dwóch rodzajów opryskiwaczy: nisko- i wysokociśnieniowego w zależności od potrzeb. Oprysk pozwala wtłoczyć duże ilości cieczy roboczej nawet w głębokie szczeliny oraz zaaplikować inteksycyd również na chłonne powierzchnie, często spotykane w starszym budownictwie (np. parkiety, tapety itp). 

Tymczasem podczas zamgławiania ULV ciecz robocza rozpylana jest w postaci mgły, którą tworzą miniaturowe kropelki. W tym przypadku liczy się przede wszystkim wydajność zamgławiacza. Jest to szczególnie istotny parametr zwłaszcza w pomieszczeniach o większych kubaturach. W praktyce bez posiadania specjalistycznego sprzętu po prostu nie można wykonać profesjonalnej dezynsekcji. 

Warszawa Wawer dezynfekcja 

W ostatnich miesiącach dezynfekcję często przeprowadzaliśmy w lokalach, w których występowało ryzyko zakażenia Covid-19. Chodzi zarówno o mieszkania i domy osób, które przechorowały koronawirusa, jak i pomieszczenia firmowe (np. dezynfekcja sal konferencyjnych), obiekty usługowe czy handlowe. Odkażanie wykonać można wszędzie tam, gdzie pojawiają się cząsteczki wirusów, bakterie, zarodniki grzybów, a nawet alergeny. 

Co więcej, nie zawsze w dezynfekcji stosujemy środki chemiczne. Można bowiem skutecznie odkazić wnętrza oraz przedmioty za pomocą naturalnej substancji, która jest ozon. Ten silnie utleniający gaz przy okazji neutralizuje również zapachy, co jest dodatkową korzyścią dla klientów. Wielu z nich zamawia dezynfekcję w Dezpro także po to, aby po prostu odświeżyć wnętrza i tym samym zauważalnie polepszyć komfort życia. 

Warszawa Wawer odpluskwianie 

Wykonane dwukrotnie odpluskwianie skutecznie rozwiązuje problem tych pasożytów. Warto przeprowadzić taki zabieg natychmiast po odkryciu śladów obecności pluskiew, albo zauważeniu samych insektów. A jeżeli tylko podejrzewasz, że mogły dostać się do Twojego mieszkania, zadzwoń do nas, aby umówić wizytę technika. Nasz człowiek gruntownie sprawdzi Twoje pomieszczenia i jeśli będzie trzeba, wykona również odpluskwianie. 

Zwalczanie pluskiew to zabieg, który nie pozostawia żadnych śladów. Nie musisz więc być właścicielem lokalu, aby zlecić jego wykonanie. Pamiętaj jednak, że odpluskwianie będzie maksymalnie skuteczne dopiero wtedy, gdy powtórzysz zabieg w ciągu dwóch lub trzech tygodni. Drugi zabieg będzie miał na celu wyeliminowanie tych pokoleń insektów, które podczas pierwszego znajdowały się w postaci larwalnej albo jeszcze w jajach. Tylko w taki sposób można skutecznie zwalczyć pluskwy. 

Warszawa Wawer monitoring HACCP

Cena monitoringu HACCP w Dezpro jest teraz wyjątkowo atrakcyjna, chociaż zawsze wpływa na nią wiele czynników. Zdecydowanie najważniejszym są wielkość oraz liczba firmowych pomieszczeń czy obiektów. Aby skutecznie monitorować obecność szkodników, należy w odpowiedniej gęstości rozmieścić specjalne stacje monitorujące. Dlatego im większy obszar, który trzeba kontrolować, tym większe koszty jego zabezpieczenia. 

Jednakże niezależnie od wielkości firmy, w ramach monitoringu HACCP przedsiębiorcy zawsze zyskują profesjonalną pomoc w likwidacji szkodników. Zwalczanie myszy, odszczurzanie, dezynsekcja – to tylko niektóre z działań, które możemy wykonać. Dodatkowo zajmujemy się także prowadzeniem stosownej dokumentacji na potrzeby systemu HACCP, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się już tym zajmować. 

Warszawa Wawer ozonowanie 

To, że do ozonowania stosuje się naturalną substancję, wcale nie oznacza, że zabieg ten jest zupełnie neutralny dla zdrowia ludzi oraz zwierząt. Ozon w stężeniach roboczych działa drażniąco i może uszkadzać niektóre powierzchnie. Dlatego nasi pracownicy zawsze pracują w atestowanej odzieży ochronnej, a przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie sprawdzają stan przygotowań mieszkania do ozonowania. Natomiast oddanie pomieszczeń do użytku następuje dopiero po ich gruntownym przewietrzeniu, podczas którego monitorujemy stężenie gazu aż do uzyskania bezpiecznych wartości. 

Dlatego właśnie amatorskie ozonowanie, wykonywane zwykle za pomocą tanich generatorów, zwykle okazuje się nie tylko nieskuteczne, ale również niebezpieczne. Zdarza się bowiem, że w niektórych częściach pomieszczenia stężenie ozonu po zabiegu jest powyżej normy, nawet jeśli ozonator nie jest specjalnie wydajny. Do zachowania zasad bezpieczeństwa podczas ozonowania konieczne jest używanie dokładnych mierników stężenia tritlenu oraz posiadanie gruntownej wiedzy na temat tej metody dezynsekcji. 

Warszawa Wawer odkomarzanie 

Odkomarzanie, czyli specjalistyczne zabiegi, które skutecznie likwidują te irytujące owady, można wykonać zarówno profilaktycznie, jak i doraźnie. W pierwszym przypadku działamy najczęściej wczesnym latem lub po obfitych deszczach, zabezpieczając zbiorniki wody stojącej przed złożeniem w nich jaj. Można także usuwać larwy, które zdążyły się już namnożyć w wodzie. 

Najczęściej jednak wykonujemy odkomarzanie doraźne, które okazuje się wyjątkowo skuteczne również w zwalczaniu olbrzymich populacji insektów. Stosujemy zamgławianie ULV lub zamgławianie termiczne, jeżeli trzeba zabezpieczyć większe tereny otwarte. Podczas tych zabiegów insektycyd rozprowadzany jest w powietrzu w postaci mgły o doskonałych właściwościach penetrujących, dzięki czemu dociera on także w głąb szpalerów roślinności. Właśnie w tych miejscach w ciągu dnia ukrywają się komary. 

Warszawa Wawer zwalczanie prusaków i karaluchów 

Zwalczanie prusaków i karaluchów teoretycznie można wykonać domowymi sposobami, ale w praktyce zwykle okazuje się to po prostu nieskuteczne. Większość amatorskich pomysłów dotyczy bowiem użycia substancji odstraszającym, które mogą mieć co najwyżej działanie profilaktyczne. Na pewno jednak ich zastosowanie nie spowoduje, że insekty wyniosą się z miejsc, w których znajdują schronienie i pożywienie. Właśnie dlatego podstawową czynnością, zarówno przed domowym, jak i profesjonalnym zwalczaniem karaluchów i prusaków, powinny być dokładne porządki ze starannym umyciem podłogi włącznie. 

Wielu klientów opowiadało nam, że próbowali różnych domowych sposobów na insekty. Oczekiwany efekt przyniosła dopiero profesjonalna dezynsekcja, która w rezultacie okazała się znacznie tańsza, niż wielokrotnie powtarzane amatorskie eksperymenty. Pamiętaj również o tym, że możemy zastosować skuteczną metodę żelowania na karaluchy i prusaki. Jest ona tak bezpieczna, że nie musisz nawet opuszczać pomieszczenia na czas zabiegu. Więcej informacji o profesjonalnym zwalczaniu insektów znajdziesz na podstronach naszego serwisu.