Rozwiążemy Twoje problemy związane ze szkodnikami takimi, jak gryzonie oraz insekty. Przeprowadzamy także dezynfekcję, w tym ozonowanie. Skutecznie zwalczamy komary, a dla firm przygotowaliśmy specjalny monitoring HACCP. Dowiedz się więcej o działalności Dezpro.

Józefów deratyzacja

Szczury w firmie lub w domu to poważny problem. Gryzonie te są bardziej inteligentne, niż myszy, a przy tym znacznie większe. Podczas kontaktu z człowiekiem mogą być agresywne. A na dodatek przenoszą wiele chorób i bakterii. Dlatego zwalczanie szczurów powinno być maksymalnie skuteczne. Niestety, domowe sposoby walki z tymi szkodnikami zwykle po prostu się nie sprawdzają.

Jeżeli masz problem z gryzoniami, najlepiej, a często również najtaniej, jest przeprowadzić profesjonalną deratyzację. Polega ona na rozłożeniu karmników z trutkami oraz mechanicznych pułapek. Najpierw jednak nasz technik dokona szczegółowych oględzin Twojego mieszkania, domu lub pomieszczeń firmowych, aby ustalić potencjalne kryjówki gryzoni i drogi, którymi przedostają się z zewnątrz. Dzięki ich likwidacji zadbasz o to, by szkodniki nie powróciły po wykonaniu deratyzacji.

Józefów dezynsekcja

Insekty w domu czy firmie to poważny problem. Wiele gatunków stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Wszystkie zaś napawają ludzi wstrętem i obrzydzeniem. Dlatego zwalczanie insektów, czyli dezynsekcja, powinna być nie tylko skuteczna, ale przeprowadzona dyskretnie i szybko. W tym właśnie specjalizuje się Dezpro.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków owadobójczych, aplikowanych za pomocą profesjonalnego sprzętu, możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko likwidację szkodników, lecz także ochronę przed ich ponownym pojawieniem się. To wszystko jest możliwe, dlatego że na zabezpieczanych powierzchniach po zabiegach zamgławiania ULV pozostają widoczne pod mikroskopem kapsułki ze środkiem o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Wykazują one aktywność nawet przez kilka tygodni od wykonania zabiegu, zwalczając insekty, które mogłyby przywędrować np. od sąsiada.

Józefów dezynfekcja

W Dezpro stosujemy wyłącznie profesjonalne i bezpieczne metody dezynfekcji. Dlatego nasi klienci zyskują pewność, że ich mieszkania lub pomieszczenia biurowe, które poddaliśmy odkażaniu, są nie tylko wolne od skażenia mikrobiologicznego, ale nie stanowią również zagrożenia dla zdrowia użytkowników. Pamiętaj, że po wykonaniu zabiegu dezynfekcji otrzymasz od nas protokół higieny sanitarnej, a na życzenie również wymazówkę, potwierdzającą skuteczność odkażania od Dezpro.

Dezynfekcję możemy przeprowadzić na powierzchniach przedmiotów lub wyposażenia lokalu albo w całej kubaturze pomieszczenia. Ten ostatni sposób pozwala uzyskać długotrwałą ochronę przed wirusami, bakteriami oraz alergenami, które mogą osiadać na zdezynfekowanych powierzchniach, jeżeli podczas zabiegu nie zostaną usunięte z powietrza zamkniętego w pomieszczeniu. Jeżeli zależy Ci na skutecznej i bezpiecznej dezynfekcji, zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać szczegóły zabiegu oraz cenę odkażania w Dezpro.

Józefów odpluskwianie

Domowe sposoby na pluskwy zwykle okazują się nieskuteczne. To dlatego, że owady te żywią się wyłącznie krwią ssaków, dlatego nie działają na nie praktycznie żadne trutki pokarmowe. Nie można także pluskiew odstraszyć z pomieszczeń, w których chociaż okresowo występuje źródło pożywienia. Na dodatek insekty te ukrywają się w ciasnych szczelinach, dlatego o mechanicznym wytępieniu całej populacji nie ma mowy. W praktyce skuteczne okazuje się wyłącznie profesjonalne odpluskwianie i to wykonane dwukrotnie.

W odróżnieniu od amatorskich sposobów, podczas specjalistycznego zwalczania pluskiew wykorzystuje się preparaty owadobójcze niedostępne w detalicznym handlu. To specjalne substancje, które pozostają aktywne nawet przez kilkanaście tygodni po wykonaniu zabiegu. Osiadają na zabezpieczanych powierzchniach w formie kapsułek, widocznych dopiero pod mikroskopem. Kiedy podczas żerowania pluskwa zetknie się z kapsułką, na ciało owada zostaje naniesiona substancja o działaniu kontaktowym. W ciągu kilku godzin skutecznie likwiduje ona insekta. W ten sposób można skutecznie wytępić nawet sporą populację szkodników. Wybierz odpluskwianie od Dezpro, jeżeli chcesz szybko pozbyć się tych insektów z domu lub hotelu.

Józefów monitoring HACCP

Z monitoringu HACCP w Dezpro korzystają firmy z różnych branż. Głównie dlatego, że w ramach takiej współpracy nasi technicy zapewniają skuteczną ochronę przed szkodnikami. Zadanie to realizujemy najpierw poprzez instalację stacji deratyzacyjnych oraz pułapek do monitoringu insektów. Następnie rozpoczynamy monitoring HACCP, podczas którego technicy regularnie odwiedzają obiekty klienta i uzupełniają trutkę w karmnikach, utylizują schwytane lub padłe szkodniki oraz wypełniają stosowną dokumentację. Zyskujesz zatem podwójnie, bo Twoja firma jest wolna od gryzoni i insektów, a na potrzeby Sanepidu w każdej chwili możesz przedstawić wzorowo prowadzoną dokumentację HACCP.

Józefów ozonowanie

Podczas ozonowania używamy specjalistycznego sprzętu: wydajnych generatorów oraz profesjonalnych mierników stężenia ozonu. Wszystko po to, aby zabieg, który zamówiłeś, był równie skuteczny, jak i bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Pamiętaj bowiem o tym, że w roboczych stężeniach ozon działa drażniąco, a nawet szkodliwie na organizm człowieka. Nasi technicy pracują w odzieży ochronnej i po zabiegu monitorują stężenie gazu dopóki nie osiągnie ono wartości neutralnych dla ludzi i zwierząt.

Ozonowanie wykorzystać można do dezynfekcji pomieszczeń lub wnętrz pojazdów. Przy okazji neutralizujemy również zapachy, ponieważ tritlen utlenia cząsteczki aromatyczne. Właśnie dlatego po zakończeniu zabiegu powietrze pachnie tak, jak po wiosennej burzy. Wielu klientów zleca nam przeprowadzenie ozonowania jedynie w celu odświeżenia wnętrz. Ale pamiętaj, że za pomocą tritlenu możemy pozbyć się także bardzo przykrych zapachów, których usunięcie innymi metodami jest po prostu niemożliwe.

Józefów odkomarzanie

Profesjonalne odkomarzanie nie ma nic wspólnego z amatorskimi sposobami na komary, których działanie w najlepszym wypadku polega tylko na odstraszaniu insektów. Za pomocą specjalistycznych preparatów likwidujemy komary w dorosłej postaci. Co ważne, inteksycyd aplikowany jest w postaci zawiesiny z kropel, która tworzy mgłę. Dzięki temu oprócz dobrych właściwości penetracyjnych, środek owadobójczy zostaje zamknięty w mikrokapsułkach, które tworzą się podczas wysychania krople mgły. Kapsułki trwale przylegają do liści i są odporne nawet na umiarkowane opady atmosferyczne. W ten sposób raz wykonane odkomarzanie za pomocą zamgławiania ULV lub zamgławiania termicznego skutecznie zabezpiecza teren posesji nawet przez kilka tygodni.

Dodatkową ochronę stanowią środki aplikowane do zbiorników wody stojącej. Miejsca te są niezbędne w cyklu życia komara, bowiem to właśnie tu samice składają jaja, z których wylęgają się larwy. Do czasu przepoczwarzenia larwy żerują w wodzie. Środki owadobójcze, które dodajemy do takich zbiorników, wykazują działanie larwobójcze lub tworzą na powierzchni wody film. Ta mechaniczna bariera skutecznie uniemożliwia samicy złożenie jaj, a dorosłym komarom opuszczenie zbiornika.