Oferujemy specjalistyczne usługi zwalczania gryzoni, insektów oraz likwidacji zagrożenia mikrobiologicznego. Wybierz Dezpro, jeżeli zależy Ci na skutecznym ozonowaniu lub odkomarzaniu. Prowadzimy także monitoring HACCP.

Kobyłka deratyzacja

Profesjonalna deratyzacja to rozwiązanie idealne dla tych, którzy problem szczurów i myszy chcą mieć jak najszybciej z głowy. Nasi technicy posiadają doświadczenie i stosują sprawdzone preparaty oraz inne sposoby na gryzonie. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że szkodniki zostaną usunięte szybko i dokładnie.

Niemniej ważną kwestią podczas deratyzacji pozostaje bezpieczeństwo. Należy zadbać o to, by do trutek i pułapek nie dostały się osoby postronne, dzieci lub zwierzęta domowe. W Dezpro stawiamy na profesjonalizm, dlatego preparaty na gryzonie zawsze umieszczamy w miejscach niedostępnych albo w karmnikach deratyzacyjnych, a mechaniczne pułapki rozstawiam tylko i wyłącznie w pomieszczeniach, do których osoby postronne nie mają wstępu. A to wszystko w atrakcyjnej cenie deratyzacji, która zaczyna się już od 200 zł.

Kobyłka dezynsekcja

Zwalczanie insektów to usługa, którą wykonujemy coraz częściej. Co ciekawe zabiegi dezynsekcji przeprowadzamy też w zadbanych i czystych lokalach, bo również w takich miejscach pojawiają się karaluchy, pluskwy czy mole. Oczywiście nieuprzątnięte resztki jedzenia czy ogólny bałagan ułatwiają większości owadów odnalezienie pożywienia, ale nieprawdą jest stwierdzenie, że “insekty biorą się z brudu”.

Aby skutecznie zwalczać najczęściej spotykane szkodniki, zwykle stosujemy wyjątkowo skuteczne zamgławianie ULV. Ten sposób daje bardzo dobre efekty przy odpluskwianiu, zwalczaniu moli spożywczych oraz odzieżowych czy odkomarzaniu. W lokalach gastronomicznych i wszystkich tych obiektach, w których odkryto karaluchy i prusaki, stosujemy żelowanie. Ta metoda jest szybka i dyskretna. Aby przekonać się, jak rozwiążemy Twój problem z insektami, zadzwoń naszą infolinię i porozmawiaj z konsultantem.

Kobyłka dezynfekcja

Dezynfekcją nazywamy te zabiegi, których celem jest zwalczanie zagrożenia mikrobiologicznego. Odkażanie skutecznie likwiduje:

– alergeny: zarodniki pleśni i innych grzybów, roztocza kurzu domowego,

– cząsteczki wirusów w tym grypy oraz Sars-Cov-2,

– bakterie, które mogą wywołać zakażenie.

Co ważne skuteczną dezynfekcję możemy przeprowadzić zarówno na powierzchniach przedmiotów lub wyposażenia, odzieży roboczej i wierzchniej lub w całej kubaturze pomieszczenia. To ostatnie rozwiązanie najczęściej wybierają klienci, którzy zamawiają odkażanie mieszkania np. w tracie pobytu osoby przewlekle chorej lub po przebyciu zakażenia wirusowego, w tym oczywiście po wyzdrowieniu z Covid-19. Dezynfekcja mieszkania po przechorowaniu koronawirusa chroni pozostałych domowników oraz gości przed infekcją.

Kobyłka odpluskwianie

Odpluskwianie od Dezrpo umożliwia szybkie pozbycie się problemu insektów, które żerują na krwi ludzi oraz zwierząt. Pluskwy to niewielkie owady. Do zainfekowania mieszkania wystarczy zaledwie jedna samica, którą niezauważenie przyniesiemy w bagażu np. z zapluskwionego pokoju hotelowego. Insekty te wiodą bardzo skryty tryb życia, dlatego ich obecność zwykle odkrywamy dopiero wtedy, gdy populacja liczy co najmniej kilkanaście osobników. Zdarza się tak, że insektów są już setki.

Aby nie dopuścić do takich sytuacji, należy odpluskwianie wykonać niezwłocznie po odkryciu owadów lub śladów ich żerowania. A ponieważ insekty te żywią się wyłącznie krwią ssaków, warto uważnie przyglądać się wszelkim zmianom skórnym. Ślady ugryzienia pluskwy są dosyć charakterystyczne. Te czerwone punkciki, których może być dwa lub więcej, ułożone są z reguły w linii prostej. Pluskwy zdecydowaną większość czasu spędzają w kryjówkach, a na żer wychodzą wyłącznie nocą. Dlatego trudno je spotkać. Jeżeli obserwujesz żywe insekty np. na ścianach czy zasłonach zwłaszcza w ciągu dnia to znak, że kolonia insektów jest już wyjątkowo liczna. Oczywiście w takich sytuacjach również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat odpluskwiania od Dezpro.

Kobyłka monitoring HACCP

Jeżeli masz firmę, w której powinieneś wdrożyć HACCP monitoring od Dezpro jest stworzony właśnie dla Ciebie. Po nawiązaniu współpracy przejmujemy obowiązki związane z prowadzeniem wymaganej dokumentacji oraz regularnie odwiedzamy Twoją firmę. Podczas wizyty nasi pracownicy dokonują przeglądu stacji deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych, usuwają schwytane szkodniki oraz na bieżąco reagują, gdy insektów lub gryzoni przybywa.

W ramach Monitoringu HACCP możesz liczyć również na deratyzację czy dezynsekcję w obliczu inwazji szkodników. Ale największą korzyścią jest stała i profesjonalna opieka renomowanej firmy DDD. Dzięki temu masz będziesz posiadał nie tylko wzorowo wypełnioną dokumentację, lecz przede wszystkim absolutny spokój ze szkodnikami. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią, na której dowiesz się więcej szczegółów o monitoringu HACCP od Dezpro.

Kobyłka ozonowanie

Ozonowanie to zabieg, w którym za pomocą specjalnych generatorów rozprowadza się w pomieszczeniu lub wnętrzu pojazdu ozon. Cząsteczki tego gazu składają się z trzech atomów tlenu, co sprawia, że wiązania między nimi nie są zbyt mocne. Po samoczynnym rozpadzie, pojedyncze atomy tlenu przyłączają się do cząsteczek innych substancji, powodując ich dalszy rozpad. Tak właśnie działa utlenianie.

Dzięki ozonowaniu szybko i skutecznie można zdezynfekować mieszkanie, salę konferencyjną, gabinet lekarski i inne pomieszczenia o powierzchni do ok. 100m2. Dodatkową korzyścią z zabiegu jest gruntowne odświeżenie wnętrza przez neutralizację zapachów. Ozonowanie stosujemy do likwidacji woni tak uporczywych, jak na przykład:

– zapach spalenizny, wilgoci, stęchlizny,

– dym papierosowy,

– odór wymiocin, odchodów, rozkładu substancji biologicznych,

– zapach potu.

Kobyłka odkomarzanie

Zabiegi odkomarzania wykonujemy od lata do nawet do późnej jesieni. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków owadobójczych możemy skutecznie zwalczać komary we wszystkich stadiach ich rozwoju. Stosując preparaty dodawane do zbiorników wody stojącej można zapobiec inwazji owadów, czyli rozwiązać problem w zarodku.

Odkomarzanie w Dezpro jest skuteczne także w obliczu dużych populacji dorosłych owadów. Zamgławianie ULV lub nawet zamgławianie termiczne umożliwiają nam rozpylanie mgły z miniaturowych kropelek inteksycydu nawet na sporej powierzchni ogrodu czy działki. Mgła świetnie penetruje roślinność. Likwiduje owady natychmiast, ale kiedy krople osiądą na liściach, wysychają, tworząc mikrokapsułki, które aktywnie zwalczają komary nawet przez kilka tygodni po wykonaniu zabiegu.