Zanim wybierzesz specjalistów z branży DDD, którym zlecisz wykonanie zabiegu w Twoim mieszkaniu czy firmie, dowiedz się, na czym polega profesjonalizm Dezpro. W tym artykule przedstawiamy metody naszej pracy oraz ciekawe informacje, dotyczące najpopularniejszych zabiegów DDD. 

Warszawa Wola deratyzacja 

Jeżeli zastanawiasz się, jak długo trzeba czekać na efekty deratyzacji od Dezpro, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość: zauważysz je zaraz po zakończeniu zabiegu. Do zwalczania myszy i odszczurzania stosujemy między innymi specjalistyczne pułapki, które są aktywne od razu po zainstalowaniu. Układamy je na trasach, którymi prawdopodobnie będą wędrowały szkodniki, co zwiększa skuteczność tych urządzeń. 

Jednakże podstawową metodą w deratyzacji od Dezpro niezmiennie pozostaje zastosowanie profesjonalnych środków gryzoniobójczych. Mogą mieć one różną postać w zależności od zwalczanego gatunku szkodników i przeznaczenia budynku, w którym przeprowadzamy deratyzację. Zawsze jednak umieszczamy te preparaty w specjalnych karmnikach, które wykluczają dostęp do trutki osób niepowołanych oraz zwierząt. 

Warszawa Wola dezynsekcja

Insekty uznawane są za niebezpieczne i z tego powodu zwalczane tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe. W praktyce dezynsekcję może zlecić np. administracja lub właściciel budynku. Ale wtedy zabiegi możemy wykonać tylko w częściach wspólnych dla wszystkich lokatorów, czyli takich, jak klatki schodowe, piwnice, suszarnie czy strychy. Bez zgody najemców albo właścicieli mieszkań nie możemy wejść do tych lokali. A często zdarza się, że źródłem problemów dla całego bloku lub kamienicy jest właśnie kolonia insektów w jednym z mieszkań, z którego szkodniki przechodzą do sąsiadów pomimo dezynsekcji wykonywanej w częściach wspólnych budynku. 

Dezynsekcję możemy wykonać również na zlecenie najemcy obiektu, właściciela firmy czy dyrekcji np. szkoły lub instytucji państwowej. Natomiast stanowczo odradzamy pomysły przeczekania inwazji. Jeżeli zauważyłeś insekty, zadzwoń do nas po pomoc. Każdy dzień zwłoki to ryzyko namnażania się robactwa. Pamiętaj, że dezynsekcja wykonana odpowiednio wcześnie, jest nie tylko wyjątkowo skuteczna, lecz przede wszystkim szybsza i tańsza, niż walka z całymi koloniami szkodników. 

Warszawa Wola dezynfekcja

Cena dezynfekcji zależy od kilku czynników, dlatego zabiegi tego rodzaju praktycznie zawsze wyceniamy indywidualnie. Chcielibyśmy zawsze oferować najbardziej atrakcyjne ceny zabiegów DDD na rynku, ale z drugiej strony nie zaniżamy ich przez stosowanie np. tańszych i gorszej jakości środków lub nadmierne ich rozcieńczanie. 

W cenie dezynfekcji największe znaczenie mają wielkość i liczba pomieszczeń, w których trzeba będzie wykonać zabieg, oraz metoda odkażania. Do wyboru mamy ozonowanie oraz dezynfekcję środkami chemicznymi. Pierwszy sposób dodatkowo neutralizuje nawet bardzo uporczywe zapachy i z tego powodu ozonowanie często wykorzystywane jest do odświeżania wnętrz. Natomiast odkażanie chemiczne zwykle trwa krócej i wymaga mniej przygotowań. Aby poznać cenę dezynfekcji w Twoim przypadku, zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym z konsultantem. 

Warszawa Wola odpluskwianie

Pluskwy to krępujący problem. Wielu ludzi nadal twierdzi, że pasożyty te biorą się z brudu albo żyją tylko w skrajnie zaniedbanych pomieszczeniach. Tymczasem pluskwy mogą rozmnażać się nawet w sterylnych warunkach, jeżeli tylko od czasu do czasu będą miały kontakt z żywicielem, którym najczęściej jest człowiek. Pomimo tego doskonale rozumiemy naszych klientów, którzy oczekują maksymalnej dyskrecji podczas odpluskwiania. 

Każde zlecenie staramy się realizować w taki sposób, aby obecność naszych techników pozostała niezauważona. Dzięki doświadczeniu zwykle udaje się nam osiągnąć ten cel. Dlatego Twoi sąsiedzi mogą nigdy nie dowiedzieć się, że miałeś problem z pluskwami. Radzimy nawet rozwiązać go jak najszybciej, zanim kolonia insektów powiększy się na tyle, że zaczną one przechodzić do innych mieszkań. Ponieważ wtedy na pewno znajdziesz się w centrum uwagi. Zadzwoń do Dezpro i porozmawiaj o dyskretnym odpluskwianiu.

Warszawa Wola monitoring HACCP

W Dezpro znajdziesz atrakcyjną ofertę monitoringu HACCP dla firm. Pomimo tego wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy tańsza nie okaże się realizacja proponowanych przez nas działań we własnym zakresie. Aby odpowiedzieć na to pytanie, wyjaśnimy, na czym właściwie polega monitoring HACCP?

Jednym z jego celów jest uważne monitorowanie śladów obecności gryzoni oraz insektów na terenach firmowych obiektów. W Dezpro to zadanie realizujemy między innymi za pomocą specjalnych stacji monitorujących. Bez takiego wyposażenia praktycznie nie da się skutecznie kontrolować obecności szkodników.  Oprócz tego w ramach monitoringu HACCP firmy mogą liczyć na natychmiastową, profesjonalna deratyzację lub dezynfekcję, które przeprowadzamy niezwłocznie po wykryciu zagrożenia. Dodatkowo przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na monitoring HACCP dla firm od Dezpro, nie muszą martwić się prowadzeniem stosownej dokumentacji, ponieważ robią to za nich nasi przeszkoleni technicy.

Warszawa Wola ozonowanie

Ozonowanie polega na zwalczaniu zagrożenia mikrobiologicznego i neutralizacji zapachów za pomocą ozonu. To naturalny gaz, który jest silnym utleniaczem. Na poziomie morza najwięcej ozonu znajdziemy tuż po burzy, ponieważ powstaje on podczas wyładowań atmosferycznych. Charakterystyczny świeży zapach letniej nawałnicy, to właśnie zapach ozonu. 

Podczas ozonowania pomieszczenia ustawia się w nim wydajne ozonatory, czyli urządzenia, które generują ozon. Od momentu ich uruchomienia stale monitorujemy stężenie tritlenu, aż do osiągnięcia wartości roboczych. Wtedy wyłączamy ozonatory i pozostawiamy pomieszczenie szczelne i zamknięte na określony okres czasu. Jego długość zależy między innymi od wielkości lokalu i rodzaju zwalczanego zagrożenia. Po zakończeniu zabiegu gruntownie wietrzymy pomieszczenia, monitorując obniżające się stężenie ozonu aż do momentu, w którym tritlen nie zagraża już zdrowiu domowników. 

Warszawa Wola odkomarzanie

Do odkomarzania w Dezpro stosujemy wyłącznie najskuteczniejsze, profesjonalne metody. Dorosłe osobniki zwalczamy najczęściej za pomocą zamgławiania, które możemy wykonać w wariancie ULV lub termicznym. Ten drugi rodzaj zamgławiania umożliwia szybką aplikację insektycydu na dużych, otwartych terenach, a także w gęstych zaroślach. 

Możemy też zlikwidować larwy komarów, jeszcze zanim przeobrażą się w bzyczące i irytujące owady. W tym celu stosujemy środki owadobójcze o wybiórczym działaniu. Likwidują one wyłącznie larwy komarów w zbiornikach stojącej wody, pozostając obojętne dla larw innych owadów oraz wodnych ekosystemów. Aby zapobiec namnażaniu się  insektów, wspomniane już zbiorniki stojącej wody najlepiej zabezpieczyć preparatami, które tworzą na powierzchni silikonowy film. Ta bariera uniemożliwia samicom złożenie jaj, a dorosłym komarom opuszczenie zbiornika.

Warszawa Wola zwalczanie prusaków i karaluchów

Zwalczanie prusaków i karaluchów oferujemy teraz w atrakcyjnej cenie. Zabieg w Dezpro opłaca się również dlatego, że jest bardzo skuteczny. Wynika to z zastosowania profesjonalnych intekscycydów, które aplikujemy w oparciu o naszą wiedzę oraz doświadczenie. Można te insekty zwalczać na rozmaite sposoby. Wybór zależy od kilku czynników, które analizuje technik przed rozpoczęciem zabiegu.

Cena zwalczania prusaków i karaluchów uzależniona jest więc od zastosowanej metody (zamgławianie ULV, oprysk czy żelowanie), wielkości pomieszczeń oraz ich liczby. W przypadku żelowania na prusaki i karaluchy dla uzyskania najwyższej skuteczności trzeba rozmieścić punkty żelowe odpowiednio gęsto. Im większe pomieszczenie, tym tych punktów będzie więcej, a sam zabieg potrwa dłużej. Możesz zadzwonić do naszego konsultanta i zapytać, ile kosztuje zwalczanie prusaków i karaluchów w Twoim przypadku.