Od lat świadczymy profesjonalne usługi w branży DDD, pomagając naszym w Klientom w rozmaitych, często nietypowych i krępujących sytuacjach. Zawsze pracujemy z należytą dyskrecją i taktem. Poznaj szczegóły naszej oferty, aby przekonać się, dlaczego Dezpro jest właśnie dla Ciebie.

Warszawa Targówek deratyzacja

Deratyzacja, czyli profesjonalne zwalczanie gryzoni, to zabieg, który warto wykonać z kilku powodów. Jednym z najważniejszych jest fakt, że szkodniki te przenoszą wiele różnych chorób oraz bakterii. A do zakażenia wcale nie jest konieczny bezpośredni kontakt ze zwierzęciem. Wystarczy spożycie jedzenia, na którym wcześniej żerowały gryzonie lub na którym pozostawiły odchody.  

Dodatkowo myszy i szczury powodują również wiele zniszczeń w konstrukcji budynków oraz wyposażeniu pomieszczeń. Gryzonie uszkadzają instalacje elektryczne, co może wywołać pożar oraz kanalizacyjną, a to prowadzić może do zalania. Ponadto niszczą meble, ubrania, opakowania produktów spożywczych. Biorąc pod uwagę wszystkie te zagrożenia, konieczność wykonania profesjonalnej i skutecznej deratyzacji jest oczywista. 

Warszawa Targówek dezynsekcja 

Zdecydowaną większość zabiegów dezynsekcyjnych wykonujemy tylko jeden raz. Skuteczność stosowanych przez nas preparatów jest bowiem aż tak duża, że insekty giną od razu lub w ciągu pierwszych kilku godzin po zabiegu. Jednakże bez względu na rodzaj zastosowanego inteksycydu, wyjątkiem zawsze będą pluskwy. Odpluskwianie wykonywać należy dwukrotnie, aby zlikwidować również najmłodsze pokolenie pasożytów. 

Niezależnie od tego, z jakimi insektami masz problem, wystarczy że po prostu do nas zadzwonisz. Konsultant wstępnie określi rodzaj zagrożenia i zaproponuje termin wizyty technika. Na miejscu jeszcze przed rozpoczęciem działań, nasz pracownik dokładnie sprawdzi Twoje wnętrza pod kątem śladów obecności insektów. Następnie wykona zabieg jedną z najskuteczniejszych metod dezynsekcji. 

Warszawa Targówek dezynfekcja 

Dezynfekcja to inaczej odkażanie, czyli zabiegi, których celem jest likwidacja zagrożenia mikrobiologicznego. Chodzi o wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, a nawet alergeny. Można co prawda wykonywać dezynfekcję we własnym zakresie, ale z wielu powodów zabiegi tego rodzaju często okazują się mało skuteczne. Dzieje się tak najczęściej dlatego, że środki dezynfekujące stosowane są w zbyt dużym rozcieńczeniu lub ich kontakt z patogenem trwa zbyt krótko. 

Tymczasem w trakcie profesjonalnej dezynfekcji stosujemy wyłącznie atestowane, dopuszczone do użycia w Polsce, środki odkażające w odpowiednich stężeniach roboczych. Większość tych preparatów nie jest dostępna w normalnym handlu, a kupić mogą je wyłącznie specjalistyczne firmy. Wysoką skuteczność profesjonalne odkażanie zawdzięcza także zastosowaniu odpowiedniego sprzętu do aplikacji dezynfektantów. Wysokowydajne zamgławiacze (ulv oraz termiczne) oraz specjalne opryskiwacze gwarantują likwidację zagrożenia mikrobiologicznego z oczekiwaną dokładnością. 

Warszawa Targówek odpluskwianie

Zwalczanie pluskiew to dla wielu naszych Klientów temat wstydliwy. Doskonale to rozumiemy, chociaż z doświadczenia wiemy, że te pasożyty znaleźć można w pomieszczeniach utrzymywanych w nienagannej czystości. A same pluskwy przenieść można nawet z autobusu czy pociągu. Zawsze jednak wykonujemy nasze zabiegi z zachowaniem maksymalnej dyskrecji, również po to, aby o obecności firmy DDD nie dowiedzieli się Twoi sąsiedzi. 

Odpluskwianie wykonujemy najczęściej w mieszkaniach prywatnych oraz hotelach i pensjonatach. Warto pamiętać, że zwalczanie pluskiew przeprowadzamy zwykle w tych lokalach, w których nocują ludzie. Pluskwy odżywiają się wyłącznie krwią ssaków, dlatego zasiedlają konstrukcje łóżek, wersalek, tapczanów. Wraz z powiększaniem się kolonii  zwiększa się zasięg występowania robactwa, dlatego odpluskwianie wykonujemy w całej kubaturze pomieszczenia, w którym zauważono ślady obecności pluskiew. 

Warszawa Targówek monitoring HACCP

Monitoring HACCP od Dezpro zapewnia Klientom wiele korzyści. Do najważniejszych należy z pewnością opieka profesjonalnej firmy DDD w zakresie zwalczania szkodników. Dotyczy to zarówno wszelkiego rodzaju gryzoni (zwalczanie myszy, odszczurzanie itp), jak i insektów (zwalczanie karaluchów i prusaków, odpluskwianie itd). Nasi pracownicy regularnie monitorują obiekty Klientów, dlatego mogą rozpocząć działania od razu po odkryciu śladów obecności szkodników. W ten sposób likwidują problemy we wczesnym stadium, co jest nie tylko efektywniejsze, lecz przede wszystkim tańsze.


Drugą korzyścią z monitoringu HACCP jest odciążenie naszych Klientów z konieczności prowadzenia stosownej dokumentacji w zakresie Analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli. Nasi technicy podczas każdej wizyty we właściwy sposób uzupełniają odpowiednie formularze, dzięki czemu zyskujesz pewność, że kontrola np. Sanepidu nie ujawni błędów w dokumentacji HACCP Twojej firmy.

Warszawa Targówek ozonowanie

Na efekty ozonowania nie trzeba czekać długo. Przypomnijmy, że ten rodzaj zabiegów dezynfekujących działa na dwa sposoby: zwalcza zagrożenie mikrobiologiczne oraz neutralizuje nawet wyjątkowo trudne do usunięcia zapachy. Do realizacji obu tych celów wykorzystujemy utleniające właściwości ozonu, który jest substancją naturalną. 

Efekty ozonowania zauważalne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Pamiętaj jednak, że do skutecznego odkażania i neutralizacji zapachów konieczne jest utrzymanie w pomieszczeniu stężenia roboczego podczas przez określony okres czasu. Jego długość zależy od wielkości lokalu i rodzaju zwalczanego zagrożenia lub rodzaju źródła uporczywego zapachu. O tym, jak długo trwa ozonowanie, zawsze decyduje technik, przeprowadzający zabieg. Dowiedz się więcej na ten temat z wpisów umieszczonych w naszym serwisie. 

Warszawa Targówek odkomarzanie 

Profesjonalne odkomarzanie skutecznie rozwiązuje problem tych irytujących insektów. Cena zwalczania komarów zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest z pewnością rodzaj zastosowanej metody odkomarzania. Wpływ na to mają głównie pora roku oraz warunki atmosferyczne. Jeśli insekty nie zaczęły się jeszcze namnażać, można wykonać odkomarzanie profilaktyczne, które polega na zabezpieczeniu zbiorników stojącej wody przed złożeniem w nich jaj komarów. W późniejszej fazie można stosować skuteczne zamgławianie ULV albo przeprowadzić odkomarzanie za pomocą zamgławiania termicznego. 

Drugim czynnikiem, wpływającym na cenę odkomarzania, jest wielkość obszaru, na którym ma zostać wykonany zabieg. Tutaj istotny jest także rodzaj porastającej teren roślinności. Na większych areałach lub w przypadku gęstych szpalerów krzewów czy nawet drzew, stosujemy zamgławianie termiczne. W pozostałych przypadkach doskonale sprawdza się zamgławianie ULV. Obie te metody aktywnie zwalczają komary jeszcze przez kilkanaście dni po zastosowaniu.

Warszawa Targówek zwalczanie prusaków i karaluchów

Podczas zwalczania prusaków i karaluchów należy zadbać o bezpieczeństwo. Insekty profesjonalnie likwiduje się za pomocą substancji o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Substancje te pozostają obojętne dla człowieka oraz zwierząt domowych, ale zawsze należy zabezpieczyć żywność oraz przybory toaletowe przed kontaktem ze środkami owadobójczymi. 

Podstawową sprawą pozostaje oczywiście stosowanie atestowanych inteksycydów dopuszczonych do użytku na terenie naszego kraju. W praktyce najczęściej wybieraną metodą jest żelowanie na karaluchy i prusaki. To wyjątkowo skuteczny zabieg, który wykonać możemy nawet w obecności pracowników czy lokatorów. Jest tak bezpieczny, że stosujemy go nawet w żłobkach, przedszkolach i domach opieki społecznej.