Świadczymy usługi z branży DDD dla firm i osób prywatnych. Nasz przeszkolony personel stosuje profesjonalne środki, dzięki czemu oferowane przez nas usługi są nie tylko skuteczne, lecz również bezpiecze. Dowiedz się więcej o ofercie Dezpro.

Otwock deratyzacja

Deratyzacja, wykonana przez techników z firmy DDD, zawsze będzie efektywniejsza, niż domowe metody zwalczania szczurów i myszy. Na skuteczność profesjonalnego tępienia gryzoni wpływają bowiem trzy podstawowe czynniki:

– wiedza pracowników Dezpro,

– zastosowanie specjalistycznych środków gryzoniobójczych,

– umiejętne rozmieszczenie trutek i pułapek.

Trzeci czynnik wpływa także najbardziej na cenę deratyzacji w Dezpro (już od 200 zł). Dzięki zastosowaniu optymalnej liczby karmników czy pułapek na gryzonie, możemy szybko pozbyć się myszy i szczurów z obiektu klienta. Z drugiej strony od liczby punktów deratyzacyjnych zależy cena deratyzacji. Dlatego trutki i pułapki trzeba umieszczać w miejscach, w których będą najbardziej skuteczne i regularnie je monitorować. W trakcie kontroli uzupełniamy trutkę i zabieramy schwytane zwierzęta do utylizacji.

Otwock dezynsekcja

Profesjonalne zwalczanie insektów nosi fachową nazwę dezynsekcji. W ten sposób likwiduje się:

– pchły, wszy, pluskwy,

– karaluchy i prusaki,

– komary,

– mole spożywcze oraz mole odzieżowe,

– biedronki azjatyckie,

– mrówki,

– szubaki i rybiki cukrowe,

– a także wiele innych, najczęściej spotykanych owadów, których stwarzają zagrożenie dla ludzi.

Warto w tym miejscu podkreślić, że w naszej ofercie znajdziesz wiele różnych metod dezynsekcji. Wyboru najskuteczniejszej z nich dokonuje technik po zapoznaniu się z Twoim problemem i jego rozmiarami. Na szczęście poza odpluskwianiem, które wykonać należy dwukrotnie, wszystkie zabiegi dezynsekcji są skuteczne już za pierwszym razem. Dlatego udzielamy klientom gwarancji na to, że insekty nie wrócą nawet przez kilka tygodni po zabiegu. W przeciwnym razie wykonujemy kolejną dezynsekcję gratis.

Otwock dezynfekcja

Dezynfekcję mieszkań przeprowadzamy między innymi dla tych klientów, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo najbliższych po przebyciu zakażenia bakteryjnego lub choroby wirusowej (grypa, Sars-COV-2). Odkażanie niszczy bowiem wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki grzybów. Dzięki temu mieszkanie staje się wolne od skażenia mikrobiologicznego.

Dezynfekcji poddać można także pojedyncze przedmioty, wyposażenie, odzież lub nawet pojazdy (popularna dezynfekcja samochodu). W zależności od specyfikacji zlecenia do odkażania stosujemy oprysk, zamgławianie ULV lub ozonowanie. Ten ostatni zabieg pozwala również odświeżyć wnętrza, ponieważ przy okazji możemy pozbyć się nawet wyjątkowo uporczywych zapachów.

Otwock odpluskwianie

Odpluskwianie przeprowadzamy dwukrotnie. Pierwszy zabieg zwalcza dorosłe pluskwy, natomiast drugi działa na te osobniki, które mogły być w jajach. Kiedy dodasz do tego fakt, iż środki owadobójcze, stosowane przez Dezpro, tworzą na powierzchniach ścian i wyposażenie mikroskopijnej wielkości kapsułki, otrzymasz długotrwałą ochronę przed insektami. Pozostaje ona aktywna nawet przez kilkanaście tygodni od przeprowadzenia drugiego zabiegu.

W praktyce skuteczne i jednocześnie bezpieczne odpluskwianie wykonać można tylko za pomocą specjalistycznych preparatów. Domowe środki na pluskwy okazują się nieskuteczne, a jedynym sensownym rozwiązaniem jest wydłubanie owadów ze szczelin, w których się ukrywają, i wciągnięcie ich do odkurzacza, a następnie niezwłoczne wyrzucenie worka ze śmieciami. Z oczywistych powodów nie da się w ten sposób zlikwidować wszystkich osobników. Dlatego jeżeli chcesz szybko pozbyć się problemu, wybierz odpluskwianie od Dezpro, aby po drugim zabiegu otrzymać gwarancję skuteczności.

Otwock monitoring HACCP

Dla firm przygotowaliśmy usługę monitoringu HACCP. Warto z niej skorzystać, jeżeli prowadzisz biznes, w którym zobowiązany jest do wdrożenia tego systemu. Dzięki współpracy z Dezpro pozbędziesz się szkodników szybko i skutecznie. Co ważniejsze, nasze karmniki deratyzacyjne oraz działania dezynsekcyjne zabezpieczą obiekty Twojej firmy przed pojawieniem się gryzoni i insektów. W ramach monitoringu HACCP zajmujemy się także prowadzeniem stosownej dokumentacji, którą kontrolują m.in. inspektorzy Sanepidu. Po nawiązaniu współpracy możesz liczyć na profesjonalne usługi z branży DDD w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Szczegóły przedstawi konsultant na naszej infolinii.

Otwock ozonowanie

Jednym z najpopularniejszych zabiegów dezynfekcji, jest ozonowanie. Wykorzystuje się w nim właściwości utleniające substancji naturalnego pochodzenia – tritlenu. Ozon w przyrodzie występuje w dużych ilościach w górnych warstwach atmosfery. Na poziomie morza najwięcej jest go zaraz po burzy, ponieważ powstaje w wyniku wyładowań atmosferycznych. Ten charakterystyczny zapach po letniej nawałnicy, to właśnie zapach ozonu.

Tak również może pachnieć Twoje mieszkanie po ozonowaniu nawet wtedy, gdy przed zabiegiem zmagałeś się z wyjątkowo uporczywym zapachem (np. dymu papierosowego). Dlatego, że oprócz dezynfekcji, ozon neutralizuje aromaty. A ponieważ jest naturalną substancją, której pozostałości nie są drażniące, ozonowanie często wybierają alergicy oraz osoby przewlekle chore.

Otwock odkomarzanie

Odkomarzanie w Dezpro jest tak skuteczne, że nie boimy się udzielić na nie gwarancji. Dlaczego? Ponieważ specjalistyczny inteksycyd aplikowany jest w postaci zimnej mgły o bardzo dobrych właściwościach penetracyjnych. Krople mgły docierają zatem głęboko w szpalery roślinności, czyli tam, gdzie najczęściej w ciągu dnia ukrywają się komary. Ale zamgławianie działa nie tylko bezpośrednio po zabiegu.

Podczas wysychania kropli tworzą się z nich mikrokapsułki, które gęsto pokrywają roślinność. Jeszcze przed aplikacją środka dodajemy do niego substancje, które zwiększają przyczepność mikrokapsułek. Dzięki temu nie zmyje ich nawet średniej wielkości ulewa. W efekcie owady są usuwane na bieżąco nawet przez kilka tygodni od wykonania odkomarzania przez Dezpro.