Dezpro to sprawdzona przez klientów firma, która w branży DDD działa od wielu lat. Doświadczony personel, specjalistyczny sprzęt oraz zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie gwarantują, że będziesz zadowolony ze współpracy z nami. Poznaj szczegóły naszej oferty i dowiedz się więcej o profesjonalnych zabiegach DDD. 

Warszawa Ursus deratyzacja 

Zwalczanie gryzoni, najczęściej szczurów i myszy, fachowo nazywa się deratyzacją. Zabiegi tego rodzaju wykonujemy zarówno w firmach, jak i budynkach prywatnych. W porównaniu do domowych metod, profesjonalnie przeprowadzone odszczurzanie czy zwalczanie myszy charakteryzuje się o wiele większą skutecznością. W praktyce neutralizacja nawet jednego szczura często wymaga interwencji firmy DDD, nie wspominając już o sytuacji, w której mamy do czynienia z całą kolonią gryzoni.

Bez względu na to, czy Twoim problemem jest jedna, mała mysz, czy kilkadziesiąt dużych szczurów, aby zlecić przeprowadzenie deratyzacji po prostu zadzwoń do nas. Porozmawiasz z konsultantem, który zapyta o szczegóły Twojej sytuacji. Podczas rozmowy możesz od razu ustalić dogodny termin wykonania zabiegu. Cena deratyzacji zależy od wielu czynników, ale już podczas telefonicznej rozmowy otrzymasz konkretną wycenę. 

Warszawa Ursus dezynsekcja

Dezynsekcja powinna być wykonywana przez specjalistę. W przeciwnym wypadku narażamy się na:

  • znikomą skuteczność zabiegu,
  • ryzyko zniszczenia wyposażenia lokalu,
  • niebezpieczeństwo zatrucia domowników lub zwierząt domowych środkiem owadobójczym,
  • konieczność powtórzenia zabiegu. 

Dlaczego tak się dzieje? Podstawowe przyczyny są aż trzy. Pierwsza z nich to brak wiedzy i doświadczenia zarówno w stosowaniu intekstycydów, jak i skutecznego zwalczania insektów. W dalszej kolejności chodzi o dostęp do specjalistycznych środków owadobójczych, których nie można kupić w zwykłym sklepie gospodarczym. Te najskuteczniejsze przeznaczone są wyłącznie dla firm DDD. Trzecia przyczyna nieefektywności samodzielnej dezynsekcji wynika z braku sprzętu odpowiedniego do właściwej aplikacji intekscycdu. Wszystkie te czynniki powodują, że zwalczanie insektów domowymi sposobami jest po prostu nieskuteczne i nieopłacalne. 

Warszawa Ursus dezynfekcja

Wielu klientów pyta nas, czy dezynfekcja jest bezpieczna? Z pełną odpowiedzialnością odpowiadamy, że zabiegi wykonywane przez naszych techników charakteryzują się wyjątkowo wysokim poziomem bezpieczeństwa dla domowników oraz ich czworonożnych przyjaciół. Pamiętaj, że wszystkie dezynfektanty, w tym także naturalny ozon, aplikujemy podczas zabiegu w stężeniach roboczych, w których substancje te usuwają wirusy, grzyby, bakterie i alergeny. Dlatego do zapewnienia bezpieczeństwa konieczna jest przestrzeganie wytycznych stosowania tych preparatów. 

Na przykład po ozonowaniu koniecznie należy gruntownie wywietrzyć pomieszczenia, stale monitorując stężenie tritlenu aż do osiągnięcia wartości, które nie działają nawet drażniąco na żywe organizmy. Natomiast przed rozpoczęciem dezynfekcji za pomocą środków chemicznych, należy szczelnie owinąć folią, albo najlepiej w ogóle wynieść z pomieszczenia wszystkie artykuły spożywcze, przybory toaletowe, itp. Po wykonaniu zabiegu blaty, na których przygotowujemy żywność oraz naczynia, warto umyć gorącą wodą z dodatkiem detergentu. Więcej informacji o tym, jak przygotować mieszkanie do dezynfekcji oraz co zrobić po zabiegu znajdziesz na stronach naszego serwisu.

Warszawa Ursus odpluskwianie 

Dzięki odpluskwianiu w Dezpro możesz zyskać wiele korzyści. Już podczas oględzin mieszkania nasz technik wyjaśni Ci, gdzie szukać śladów obecności pluskiew. Możesz porozmawiać z nim na temat zabezpieczenia mieszkania także przed innymi insektami (np. karaluchami). Otrzymasz również szczegółowe instrukcje, dotyczące tego, co należy zrobić po odpluskwianiu, aby zwiększyć skuteczność zabiegu. Oczywiście zabieg będzie trzeba powtórzyć po to, żeby zlikwidować również te osobniki, które podczas pierwszej dezynsekcji znajdowały się w postaci larwalnej albo w jajach.

Największą korzyścią z odpluskwiania w Dezpro jest wyjątkowo wysoka skuteczność naszych zabiegów (przy dwukrotnym wykonaniu). Pracujemy tak dyskretnie, jak to tylko możliwe, więc sąsiedzi prawdopodobnie nie dowiedzą się o Twoim problemie. Warto także podkreślić, że obecnie cena odpluskwiania w Dezpro jest wyjątkowo atrakcyjna. Szczegóły sprawdzisz w cenniku Dezpro. Możesz również zadzwonić do nas, aby porozmawiać o odpluskwianiu z naszym konsultantem.

Warszawa Ursus monitoring HACCP

Monitoring HACCP, czyli usługa skierowana do firm, które zajmują się wytwarzaniem, transportem lub sprzedażą żywności, zapewnia przedsiębiorcom liczne korzyści. Co więcej, są one zauważalne praktycznie natychmiast po rozpoczęciu współpracy. Nasz technik przyjeżdża do klienta i dokonuje przeglądu pomieszczeń. Często już na tym etapie można zaproponować działania, które skutecznie zabezpieczą obiekt przed dostępem szkodników. 

Dzięki regularnym inspekcjom pomieszczeń klienta, jesteśmy w stanie szybko reagować już na pierwsze ślady obecności zarówno gryzoni, jak i insektów. A to pozwala błyskawicznie zneutralizować szkodniki, bez ryzyka, że zdążą one namnożyć. Monitoring HACCP to także pomoc w prowadzeniu stosownej dokumentacji, którą nasi pracownicy uzupełniają podczas każdej wizyty. Klienci zyskują zatem pewność, że kontrola Sanepidu lub innej uprawnionej instytucji nie odkryje ujawni w wypełnianiu dokumentów HACCP. 

Warszawa Ursus ozonowanie 

Ozonowanie wykonać można po to, aby pozbyć się patogenów i alergenów, albo w celu neutralizacji nawet bardzo przykrych i uporczywych zapachów. W każdym z tych przypadków zabieg przebiega w zasadzie tak samo. Jednak w zależności od zwalczanego zagrożenia, ozonowanie może trwać dłużej lub krócej. O tym decyduje już obecny na miejscu technik.

A kto powinien zlecić wykonanie ozonowania? W praktyce najczęściej wykonują to lokatorzy lub właściciele prywatnych mieszkań. W firmach i instytucjach do dezynfekcji zwykle używa się środków chemicznych, ale w pomieszczeniach mieszkalnych popularniejsze jest ozonowanie. Możesz zamówić je w Dezpro również jako najemca lokalu. Poza neutralizacją zagrożenia i odświeżeniem wnętrz, ozonowanie nie pozostawia żadnych śladów. 

Warszawa Ursus odkomarzanie

Każdy zabieg odkomarzania powinien być przeprowadzony z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W przeciwnym wypadku stanowi potencjalne zagrożenie dla innych owadów, zwierząt, a w skrajnych przypadkach także dla ludzi. Zwalczanie komarów najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie z branży DDD. Pamiętaj bowiem, że podczas tych zabiegów stosowane są środki biobójcze, które muszą zostać właściwie zaaplikowane, aby być zarazem skuteczne i bezpieczne. 

Na przykład zamgławianie ULV, a zwłaszcza zamgławianie termiczne, stanowi zagrożenie dla innych niż komary owadów latających (chodzi głównie o pszczoły). Dlatego w Dezpro wykonujemy je w porach, w których te pożyteczne owady pozostają nieaktywne. Tymczasem do zabezpieczania zbiorników wody stojącej wykorzystujemy tylko atestowane środki o działaniu selektywnym. Te preparaty pozostają zupełnie obojętne dla reszty wodnego ekosystemu, albo likwidują wyłącznie larwy komarów, dzięki czemu bez przeszkód mogą rozwijać się inne, często pożyteczne formy życia.  

Warszawa Ursus zwalczanie prusaków i karaluchów 

Profesjonalnie wykonane zwalczanie prusaków i karaluchów wyróżnia się wysoką skutecznością, niemożliwą do osiągnięcia przy zastosowaniu domowych metod tępienia szkodników. Wynika to przede wszystkim z dużego doświadczenia techników Dezpro oraz zastosowania inteksycydów o skuteczności udowodnionej w wielu badaniach laboratoryjnych. Środki owadobójcze przeznaczone dla firm DDD nie mają wiele wspólnego z preparatami dostępnymi w normalnym handlu. Dlatego aby je zakupić, należy posiadać stosowne dokumenty, potwierdzające możliwość stosowania tego rodzaju substancji. 

Zwalczanie prusaków i karaluchów wykonujemy w Dezpro na różne sposoby, głównie w zależności od wielkości i przeznaczenia pomieszczenia klienta. Najczęściej jednak sięgamy po żelowanie na prusaki i karaluchy. To bardzo bezpieczny zabieg, który wykonać możemy bez konieczności ewakuacji personelu czy domowników. Żelowanie jest również wyjątkowo dyskretne, a przy tym bardzo skuteczne. Raz wykonany zabieg zabezpiecza lokal na wiele tygodni. Z artykułów na naszej stronie dowiesz się więcej o profesjonalnym zwalczaniu prusaków i karaluchów.