W branży DDD wykonuje się wiele różnych zabiegów, których wspólnym mianownikiem zawsze powinna być wysoka skuteczność. Sprawdź, w jaki sposób w Dezpro osiągamy najlepsze efekty i za co chwalą nas klienci. Poznaj szeroką ofertę profesjonalnej firmy DDD.

Warszawa Wilanów deratyzacja

Deratyzacja to zabieg, który wykonujemy bardzo często. Szczury i myszy należą przecież do wyjątkowo popularnych gryzoni. Tępimy szkodniki w różnych pomieszczeniach: od wielkich magazynów czy zakładów przetwórczych, przez obiekty handlowe i usługowe, aż po bloki mieszkalne oraz domy jednorodzinne. Podstawowe techniki zawsze pozostają takie same, ale oczywiście modyfikujemy je w zależności od wielkości obiektu oraz populacji gryzoni. 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod możemy wykonać skuteczną deratyzację w każdych warunkach. Co ważne, stosujemy wyłącznie certyfikowane środki na gryzonie, które umieszczamy w specjalnych karmnikach deratyzacyjnych. Pułapki również zabezpieczamy przed dostępem osób niepowołanych. Dzięki temu deratyzacja od Dezpro jest nie tylko skuteczna, ale także bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. 

Warszawa Wilanów dezynsekcja

Skuteczna dezynsekcja zapewnia naszym klientom wiele korzyści. Przede wszystkim szybko rozwiązuje problem insektów bez względu na ich gatunek. Szkodniki zostają zlikwidowane już w pierwszym zabiegu, dzięki zastosowaniu profesjonalnych intekscydów, dostępnych wyłącznie dla firm DDD. Niemniej jednak pamiętaj, że odpluskwianie zawsze należy powtórzyć, aby wyeliminować również najmłodsze pokolenie tych pasożytów. 

Kolejną korzyścią z dezynsekcji wykonanej przez techników Dezpro jest bez wątpienia bezpieczeństwo w trakcie oraz po zabiegu. Nasi pracownicy wytłumaczą Ci, co należy, a czego nie wolno robić po zakończeniu ich pracy. Dzięki tym radom wydłużysz czas aktywnej ochrony Twojego mieszkania przed insektami. Deratyzacja w Dezpro to również wymierne oszczędności, ponieważ teraz jest ona dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Możesz ją sprawdzić w naszym cenniku lub poznać w trakcie telefonicznej rozmowy z konsultantem. 

Warszawa Wilanów dezynfekcja 

Dezynfekcja likwiduje zagrożenie mikrobiologiczne. Chodzi o cząsteczki wirusów, bakterie, zarodniki grzybów oraz alergeny. Pamiętaj jednak, że odkażanie to nie to samo, co sterylizacja, która wyjaławia pomieszczenia oraz przedmioty. Dezynfekcja natomiast znacząco ogranicza liczbę patogenów do poziomów, w którym nie stanowią one niebezpieczeństwa dla człowieka. A kiedy spodziewać się pierwszych efektów dezynfekcji?

Już w trakcie zabiegu! Zarazki giną bowiem podczas kontaktu z dezynfektantem. Nie ma znaczenia, czy będzie nim dezynfekujący środek chemiczny, czy naturalny utleniacz, jakim jest ozon. Istotne jest jednak uzyskanie odpowiedniego stężenia roboczego preparatów chemicznych lub ozonu w pomieszczeniu. Dezynfektanty zwalczają zagrożenie mikrobiologiczne w wyniku bezpośredniego kontaktu, ale nie dzieje się to w ułamku sekundy. W zależności od rodzaju skażenia cały zabieg dezynfekcji może potrwać do kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Aby przekonać się, ile zajmie to w Twoim przypadku i przy okazji poznać cenę dezynfekcji w Dezpro, zadzwoń do naszego konsultanta. 

Warszawa Wilanów odpluskwianie 

Podczas odpluskwiania nie wolno zapominać o ryzyku, jakie stwarza nieumiejętne obchodzenie się ze środkami owadobójczymi. Stosowanie na własną rękę rozmaitych bomb na pluskwy nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ takie działania mogą spowodować zatrucie domowników lub zwierząt domowych albo skażenie pomieszczeń substancją biobójczą. 

W trakcie odpluskwiania technik Dezpro zawsze pracuje w atestowanej odzieży ochronnej i pełnej masce gazowej. To konieczne, bowiem profesjonalne preparaty na pluskwy w stężeniach roboczych nie są zupełnie obojętne dla ludzkiego organizmu. Inaczej sytuacja wygląda po zakończeniu zamgławiania ULV. Kiedy zimna mgła opada i wysycha, inteksycyd zamknięty zostaje w mikrokapsułkach, pokrywających wyposażenie pomieszczenia. Kontakt z nimi nie jest dla człowieka groźny, ale i tak zalecamy po zabiegu przemycie wodą z detergentem wszystkich powierzchni, które mogą mieć kontakt żywnością.

Warszawa Wilanów monitoring HACCP 

Monitoring HACCP obejmuje regularne inspekcje firmowych obiektów pod kątem obecności szkodników, wykonywanie doraźnych zabiegów DDD zwłaszcza dezynsekcji oraz deratyzacji, a także regularne uzupełnianie stosownej dokumentacji podczas każdej wizyty. Monitoring umożliwia wykrycie już pierwszych gryzoni czy insektów, dzięki czemu można szybko zlikwidować zagrożenie. To ważne, bowiem niekontrolowane namnażanie się szkodników w obiektach firmowych może być niebezpieczne. A zwalczanie dużych populacji zawsze będzie droższe i bardziej czasochłonne, niż doraźne, natychmiastowe działania. 

Monitoring HACCP okazuje się zatem wyjątkowo skuteczny, ale tylko wtedy, gdy wizyty techników są regularne i częste. Podczas każdej kontroli nasi pracownicy uzupełniają trutki w karmnikach, a w razie potrzeby usuwają także zneutralizowane szkodniki. Poza tym podpowiadają, w jaki sposób można zwiększyć poziom ochrony pomieszczeń przed szkodnikami. Oczywiście zawsze przeprowadzą również deratyzację, dezynsekcję czy dezynfekcje, jeżeli sytuacja będzie wymagała podjęcia takich działań. Przeczytaj artykuły w naszym serwisie, aby dowiedzieć się więcej o monitoringu HACCP.

Warszawa Wilanów ozonowanie

Ozonowanie to zabieg, który równie skutecznie neutralizuje zapachy, jak i zwalcza zagrożenie mikrobiologiczne. Ale nie każdy klient chce afiszować się z wezwaniem firmy DDD. Doskonale to rozumiemy i dlatego nasi technicy pracują tak dyskretnie, jak to tylko możliwe. Począwszy od wejścia do budynku, przez oględziny pomieszczeń i wykonanie zabiegu, aż do zakończenia realizacji usługi staramy się, żeby nasza obecność nie rzucała się w oczy. 

Natomiast samo ozonowanie nie generuje żadnych niepokojących dźwięków ani zapachów. Okna i drzwi do pomieszczeń, w których wykonujemy zabieg, przez cały czas pozostają szczelnie zamknięte. Dopiero po oczyszczaniu ozonem wietrzymy wnętrza aż do osiągnięcia neutralnego stężenia substancji roboczej, której aromat przypomina zapach powietrza po wiosennej burzy. Dlatego całkiem prawdopodobne, że Twoi sąsiedzi nigdy nie zorientują się, że właśnie wykonałeś ozonowanie mieszkania.

Warszawa Wilanów odkomarzanie 

Odkomarzanie skutecznie usuwa insekty na każdym ich etapie rozwoju. Specjalne preparaty zabezpieczają zbiorniki stojącej wody przed złożeniem w nich jaj komarów. Jeżeli już do tego doszło, te same preparaty uniemożliwią dorosłym owadom opuszczenie zbiornika. Można zwalczać larwy za pomocą środków o działaniu selektywnym, które są bezpieczne dla całego wodnego ekosystemu. 

Odkomarzanie od Dezpro z powodzeniem wykonujemy również wtedy, gdy insekty zdążyły się już rozmnożyć. Do zwalczania nawet dużych populacji stosujemy zamgławianie ULV lub zamgławianie termiczne, w którym wykorzystujemy inteksycyd o działaniu kontaktowym. Likwiduje ona owady od razu, a dodatkowo tworzy mikrokapsułki, które nawet przez kilka tygodni utrzymują się na liściach i łodygach roślin zewnętrznych, czyli tam, gdzie insekty ukrywają się w ciągu dnia. Koleje komary giną więc w wyniku kontaktu z mikrokapsułkami nawet kilkanaście dni po wykonaniu zabiegu. 

Warszawa Wilanów zwalczanie prusaków i karaluch 

Nie każdy wie, że chociaż wyglądają bardzo podobnie, to jednak prusak i karaluch są dwoma odrębnymi gatunkami insektów. Wyróżniamy zatem Blattella germanica, czyli karaczana prusaka, który potocznie powinien być nazywany prusakiem. Obok niego występuje Blatta orientalis, karaczan wschodni, a więc “właściwy” karaluch. Jeden i drugi gatunek ma bardzo zbliżone preferencje żywieniowe. Ale stosunkowo łatwo je od siebie odróżnić. 

Na szczęście nie musisz wiedzieć, czy Twoje wnętrza zaatakowały karaluchy czy prusaki. Wystarczy, że po prostu telefonicznie zgłosisz nam problem z insektami. Nasz technik pojawi się w umówionym terminie i dokładnie skontroluje pomieszczenia. Jeżeli znajdzie ślady obecności szkodników albo same owady, po Twojej akceptacji wykona profesjonalne zwalczanie prusaków i karaluchów. Insekty znikną już po pierwszym zabiegu.