Dowiedz się więcej o poszczególnych usługach z szerokiej oferty Dezpro. Działamy w branży DDD, zapewniają klientom skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Przeczytaj, jakie Twoje problemy możemy rozwiązać.

Wołomin deratyzacja

Najczęściej spotykane gryzonie, czyli myszy i szczury, stwarzają wiele zagrożeń. Przenoszą niebezpieczne dla ludzi choroby, niektóre nawet śmiertelne. Na dodatek szkodniki te przegryzają kable elektryczne, rury oraz ściany. Niszczą meble i opakowania artykułów spożywczych. Jedzenie, na którym odkryłeś ślady żerowania lub odchody szkodników, bezwzględnie trzeba zutylizować.

Myszy i szczury najczęściej ukrywają się w trudno dostępnych miejscach, w których budują swoje gniazda. Aby skutecznie zwalczać te gryzonie, trzeba poznać ich zwyczaje. Nasi technicy wspierają się także specjalistycznymi środkami w formie granulatów, past, żeli czy zatrutego ziarna. Korzystamy z profesjonalnych, mechanicznych pułapek na gryzonie. Wszystko po to, aby zapewnić Ci maksymalną skuteczność oraz bezpieczeństwo deratyzacji w domu lub Twojej firmie.

Wołomin dezynsekcja

Wielu naszych klientów zastanawiało się, czy zamiast wezwać specjalistów z branży DDD, nie lepiej i taniej samemu podjąć walkę z insektami w domu za pomocą amatorskich sposobów? Jednak prawda jest taka, że prędzej czy później i tak będziesz musiał zadzwonić po profesjonalistów. Ponieważ domowe sposoby na insekty nie są zbyt skuteczne. Ich stosowanie z reguły prowadzi tylko do zwiększenia populacji owadów.

Na szczęście nasze profesjonalne metody umożliwiają likwidację nawet dużych kolonii insektów i to już za pomocą jednego zabiegu. Wszystko dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych techników oraz specjalistycznym inteksycydom, niedostępnym w detalicznym handlu. W praktyce zabieg zwalczania insektów powtarzamy tylko w przypadku pluskiew. Dodatkowo po każdej dezynsekcji w Dezpro otrzymasz gwarancję skuteczności zabiegu, w ramach której wykonamy go ponownie gratis, jeżeli szkodniki powrócą.

Wołomin dezynfekcja

Celem dezynfekcji jest zwalczanie zagrożenia mikrobiologicznego, które stwarzają wirusy i bakterie. Dodatkowo podczas tych zabiegów usuwane są także alergeny takie, jak roztocza kurzu domowego oraz zarodniki grzybów. Wszystko po to, aby odkażone przedmioty lub nawet całe pomieszczenia były maksymalnie bezpieczne dla osób, które z nich korzystają. Do takich celów stosuje się dezynfekcję w mieszkaniach prywatnych, firmach, zakładach produkcyjnych czy środkach lokomocji.

Pamiętaj jednak, że do dezynfekcji używane są preparaty o działaniu biobójczym w stężeniach roboczych, które mogą być groźne dla zdrowia. Nasi technicy ukończyli stosowne szkolenia oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z branży DDD. Dlatego możemy zagwarantować, że dezynfekcja Dezpro jest zarówno skuteczna, jak i bezpieczna dla Ciebie, Twoich najbliższych i czworonożnych przyjaciół.

Wołomin odpluskwianie

Odpluskwianie to wszystkie zabiegi, których celem jest zwalczanie pluskiew. Te małe insekty nie przenoszą chorób oraz nie są jadowite, ale ich ugryzienia mogą wywołać reakcję uczuleniową. Poza tym dla większości osób świadomość, że nocą żerują na nich owady, jest wystarczająco nieprzyjemna, aby podjąć natychmiastową walkę z robactwem. Niestety domowe sposoby na pluskwy okazują się nieskuteczne. Jedynym wyjściem jest profesjonalne odpluskwianie.

Nasi technicy dysponują odpowiednim sprzętem, atestowanymi środkami oraz wiedzą i doświadczeniem, które nabyli przez lata pracy w branży. Wykorzystanie tych wszystkich zalet w praktyce podnosi skuteczność odpluskwiania. Aby pozbyć się insektów całkowicie, rekomendujemy wykonanie dwóch zabiegów w odstępach dwu- lub trzytygodniowych. Po zleceniu ich naszej firmie, otrzymasz półroczną gwarancję, w ramach której ponowimy odpluskwianie gratis, jeżeli owady znowu się pojawią, co z reguły się nie zdarza.

Wołomin monitoring HACCP

Jeżeli w swojej firmie wdrożyłeś już system Hazard Analysis and Critical Control Points, kolejnym krokiem powinno być zlecenie specjalistom w branży DDD monitoringu HACCP. W ramach tej usługi będziesz mógł liczyć na profilaktyczne działania, które skutecznie zabezpieczą firmowe obiekty przed szkodnikami. W razie konieczności wykonamy również doraźną deratyzację czy dezynsekcję. Jedną z największych korzyści jest jednak to, że w ramach monitoringu HACCP nasi pracownicy uzupełniają Twoją firmową dokumentację, którą kontrolować może np. Sanepid. Jeżeli jesteś zainteresowany taką współpracą, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Wołomin ozonowanie

Ozonowanie polecamy klientom w dwóch przypadkach: w celu zdezynfekowania całego wnętrza wraz z wyposażeniem oraz do neutralizacji zapachów. Ozon w roboczym stężeniu jest silnym utleniaczem, który powoduje rozpad innych substancji, w tym materii organicznej. Dlatego wykorzystujemy go do likwidacji wirusów i bakterii. Przy okazji usuwane są także alergeny oraz zarodniki grzybów.

Podczas ozonowania utleniają się cząsteczki przenoszące aromaty. Dzięki temu można zneutralizować nawet wyjątkowo uporczywe i nieprzyjemne zapachy np.:

– odór potu i odchodów,

– zapach dymu tytoniowego, spalenizny oraz stęchlizny,

– woń zwierząt,

– aromaty innych środków chemicznych, materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Warto pamiętać, że ozonowanie nie ma nic wspólnego z dezodoryzacją czy maskowaniem aromatów. Ozon po prostu likwiduje zapachy na poziomie molekularnym.

Wołomin odkomarzanie

Jeżeli chcesz na dobre pozbyć się komarów, przestań stosować amatorskie sposoby i wybierz profesjonalne odkomarzanie od Dezpro. Zabiegi tego rodzaju wykonują przeszkoleni technicy, którzy korzystają ze specjalistycznego wyposażenia oraz środków owadobójczych, które zwalczają komary. Na tym polega największa różnica między odkomarzaniem od Dezpro, a domowymi metodami zwalczania komarów, które mają jedynie odstraszać owady.