Chcesz dowiedzieć się, od czego zależy cena dezynfekcji? Szukasz domowych sposobów na pluskwy? A może chciałbyś poznać powody, dla których opłaca się wykonać profesjonalne odkomarzanie? Odpowiedzi na wszystkie te pytania i nie tylko na nie znajdziesz w tekście na tej podstronie. Poznaj szczegóły oferty Dezpro. 

Warszawa Żoliborz deratyzacja

Deratyzacja nie jest tylko gestem dobrej woli najemcy czy właściciela budynku. Osoby te mają prawny obowiązek zwalczania myszy lub przeprowadzenia odszczurzania. W praktyce takie działania najczęściej wykonuje profesjonalna firma DDD, co wychodzi o wiele taniej, niż wątpliwej skuteczności zabiegi podejmowane na własną rękę. Tym bardziej, że teraz deratyzacja w Dezpro dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pamiętaj, że deratyzację najlepiej rozpocząć tuż po odkryciu śladów obecności szkodników albo zauważeniu samych gryzoni. W sprzyjających warunkach zwierzęta te szybko się namnażają, a zwalczanie całej populacji może być czasochłonne i w konsekwencji również droższe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o deratyzacji, sprawdź pozostałe artykuły w naszym serwisie. 

Warszawa Żoliborz dezynsekcja

Na cenę dezynsekcji wpływa wiele czynników. Do najważniejszych zaliczamy:

 • gatunek szkodników,
 • metodę dezynsekcji,
 • rozmiary, przeznaczenie oraz ilość pomieszczeń, w których ma zostać przeprowadzony zabieg,
 • w przypadku odpluskwiania również liczbę łóżek. 

Większość zabiegów wykonujemy tylko jednokrotnie, ponieważ stosowane przez nas inteksycydy charakteryzują się wysoką skutecznością. Ale niezależnie od tego wyjątkiem zawsze pozostanie odpluskwianie. Aby definitywnie rozwiązać problem pluskiew, należy bowiem zlikwidować również te owady, które przetrwały pierwszy zabieg. Dlatego pamiętaj, że profesjonalne odpluskwianie przeprowadza się dwukrotnie.

Warszawa Żoliborz dezynfekcja

Dezynfekcje wykonujemy poprzez ozonowanie lub zastosowanie chemicznych środków odkażających. W obu przypadkach priorytetem jest bezpieczeństwo osób postronnych. Podczas zabiegu w dezynfekowanych pomieszczeniach mogą przebywać wyłącznie nasi technicy w odzieży ochronnej i pełnych maskach przeciwgazowych. Natomiast po zakończeniu prac, operatorzy Dezpro zawsze instruują klientów, co należy zrobić, aby wykluczyć ryzyko przypadkowego kontaktu z pozostałościami dezynfektantu. 

O bezpieczeństwie pamiętać należy zwłaszcza podczas amatorskiej dezynfekcji. Jeżeli stosujemy chemiczne środki odkażające, upewnijmy się, że znamy ich stężenia robocze oraz metody neutralizacji. Większość tych substancji działa drażniąco lub nawet trująco na człowieka, dlatego podczas ich aplikacji zawsze stosuj środki ochrony osobistej.

Warszawa Żoliborz odpluskwianie

Wielu naszych klientów wcześniej próbowało przeprowadzić odpluskwianie domowymi metodami. W Internecie znaleźć można mnóstwo porad na ten temat. Niestety zdecydowana większość z nich dotyczy stosowania preparatów i substancji o działaniu co najwyżej odstraszającym. Pamiętaj, że w ten sposób nie pozbędziesz się pluskiew, jeżeli regularnie będą miały dostęp do pożywienia. Insekty nie uciekną i nadal będą się rozmnażały. 

W praktyce skuteczne odpluskwianie polega zatem na likwidacji tych pasożytów. A taki efekt daje wyłącznie zastosowanie specjalistycznych środków owadobójczych. Wysoką skuteczność odpluskwiania zapewnia zamgławianie ULV. Dodatkowo zabieg ten zabezpiecza pomieszczenia przed pojawieniem się kolejnych osobnikow nawet przez kilkanascie dni po wizycie naszego technika. Zadzwoń teraz do Dezpro i dowiedz się więcej o profesjonalnym odpluskwianiu. 

Warszawa Żoliborz monitoring HACCP

Monitoring HACCP zapewnia skuteczną ochronę przed gryzoniami i insektami w firmach, które zobligowane są do korzystania z systemu Analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli. Chodzi po prostu o regularne inspekcje techników Dezpro, które mają wykryć już pierwsze ślady obecności szkodników. Jeżeli tak się stanie, niezwłocznie wykonujemy deratyzację lub dezynfekcję. Dzięki tej szybkiej reakcji, zabiegi zwykle nie trwają dłużej, więc w efekcie zwalczanie szkodników jest tańsze. 

W ramach monitoringu HACCP zajmujemy się także prowadzeniem dokumentacji związanej z tym systemem. Przedsiębiorcy bardzo chwalą sobie te działania, ponieważ dzięki nim zyskują pewność, że podczas kontroli np. Sanepidu stosowne dokumenty będą wypełnione dokładnie tak, jak tego wymagają przepisy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje monitoring HACCP dla firm, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. 

Warszawa Żoliborz ozonowanie

Ozonowanie to zabieg dezynsekcji, podczas którego klient zyskuje podwójnie. Utleniające właściwości ozonu skutecznie likwidują: 

 • bakterie i zarazki,
 • wirusy (w tym SARS-CoV-2 oraz grypy),
 • alergeny (np. roztocza),
 • zarodniki pleśni i innych grzybów. 

Co ważne ozon to naturalna substancja, dlatego może być stosowany praktycznie bez żadnych ograniczeń, a więc zawsze wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Warunkiem jest jednak wykonywanie ozonowania przez profesjonalną firmę DDD, która dba o bezpieczeństwo w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Drugą korzyścią z ozonowania jest neutralizacja zapachów i to nawet tak uporczywych, jak swąd spalenizny, odchodów, stęchlizny czy rozkładu biologicznego. Warto pamiętać, że ozon utlenia cząsteczki przenoszące aromaty, co powoduje ich zniszczenie. Dlatego ozonowanie autentycznie likwiduje zapach, w przeciwieństwie do dezodoryzacji, która działa jedynie maskująco. 

Warszawa Żoliborz odkomarzanie

Profesjonalne odkomarzanie od Dezpro jest wyjątkowo skuteczne i już z tego powodu opłaca się je wykonać. Ważna jest również atrakcyjna cena zwalczania komarów. Być może jednak jednorazowy koszt wyda Ci się duży w porównaniu do zastosowania domowych środków przeciw tym insektom. Pamiętaj wtedy, że zdecydowana większość amatorskich metod w rzeczywistości okazuje się po prostu nieskuteczna. Przyzwoitą ochronę zapewniają wyłącznie moskitiery, które przecież nie ochroni Cię przed komarami podczas letniego przyjęcia w ogrodzie.

Podsumowując profesjonalne odkomarzanie do Dezpro wychodzi po prostu taniej. Zabieg wykonujemy tylko jeden raz, a ochrona przed insektami pozostaje aktywna nawet przez kilka tygodni od naszej wizyty. Aby maksymalnie zwiększyć skuteczność zwalczania komarów od Dezpro, wykonaj je wspólnie z sąsiadem. Teraz możesz to zrobić w jeszcze lepszej cenie. Sprawdź naszą specjalna ofertę łączonych zabiegow odkomarzania. 

Warszawa Żoliborz zwalczanie prusaków i karaluchów

Zwalczanie prusaków i karaluchów jest konieczne przede wszystkim dlatego, że insekty te są nosicielami wielu pasożytów oraz bakterii, a przy okazji wektorami chorób zakaźnych takich, jak:

 • wirusy grypy, 
 • rotawirusy, 
 • gruźlica, 
 • cholera, 
 • trąd. 

Pamiętajmy, że insekty te nie pogardzą również artykułami spożywczymi, co otwiera drogę infekcjom. Wystarczy bowiem kontakt z żywnością, na której wcześniej żerowały szkodniki, aby doszło do zakażenia.

Poza tym sam widok tych szkodników u większości osób wywołuje odrazę i wstręt. Klienci, którzy zauważą karalucha w restauracji raczej do niej nie wrócą. Goście, których w pokoju powitają prusaki, często nawet nie proszą o zmianę lokalu tylko od razu odchodzą do konkurencji. Ale reklamę robią tym gospodarzom, u których natknęli się na robactwo. Ze względu na to wszystko rekomendujemy wykonanie zwalczania prusaków i karaluchów natychmiast o odkryciu śladów ich obecności albo zauważeniu samych insektów. W Dezpro zajmujemy się tym profesjonalnie, a ceny naszych usług zawsze są konkurencyjne.