Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z szacunkiem, a wszystkie zabiegi wykonujemy dyskretnie i skutecznie. Właśnie dlatego otrzymujemy wysokie oceny i pozytywne komentarze od zadowolonych osób, którym pomogliśmy w często krępujących sytuacjach. Sprawdź, czym dokładnie zajmuje się Dezpro?

Serock deratyzacja

Szczury i myszy to gryzonie, które nie tylko powodują liczne szkody, ale także stwarzają zagrożenie dla zdrowia ludzi. Przenoszą wiele chorób i bakterii. Dlatego artykuły spożywcze, które noszą ślady nadgryzienia, muszą koniecznie zostać zutylizowane. W praktyce nawet oddychanie w pomieszczeniu, w którym znajdują się szczurze odchody, może skończyć się przewlekłą chorobą. Nieleczona histoplazmoza prowadzi do zgonu. Dlatego gryzonie należy zwalczać możliwie najskuteczniej, a deratyzację najlepiej wykonać niezwłocznie po odkryciu pierwszych śladów obecności szkodników lub zauważeniu osobników.

Myszy i szczury najczęściej gniazdują w piwnicach, na strychach i w innych, rzadko uczęszczanych pomieszczeniach. Należą do zwierząt płochliwych, ale w sytuacji zagrożenia mogą zaatakować człowieka. Szczególnie niebezpieczne są szczury, które na dodatek często występują w koloniach liczących nawet kilkadziesiąt osobników. Aby nie dopuścić do takiego zagrożenia, najlepiej od razu zlecić profesjonalną deratyzację, która problem myszy i szczurów rozwiąże szybko i skutecznie.

Serock dezynsekcja

Cena dezynsekcji wykonanej przez profesjonalną firmę DDD z reguły wcale nie jest wyższa, niż koszty o wiele mniej skuteczniejszych domowych sposób na szkodniki. Pomimo tego wielu potencjalnych klientów zastanawia się, czy w ogóle podejmować jakieś działania, których celem jest tępienie robactwa. Chociaż może brzmieć to nieprawdopodobnie, zdarzają się sytuację, w których lokatorzy zupełnie ignorują obecność insektów.

Dlaczego warto zlecić profesjonalną dezynsekcję? Przede wszystkim w ochronie zdrowia własnego oraz naszych bliskich. Wiele gatunków insektów przenosi groźne choroby i alergeny. Pluskwy żerują na ludzkiej krwi, regularnie gryząc domowników podczas snu. Nawet wszędobylskie komary mogą być niebezpieczne dla osób uczulonych na ich wydzieliny. Żerowanie innych insektów nieodwracalnie łączy się wystąpieniem licznych szkód (np. mole odzieżowe uszkadzają ubrania). Dlatego właśnie najlepiej skorzystać z profesjonalnej dezynsekcji, która rozwiąże problem owadów szybko i skutecznie.

Serock dezynfekcja

Dezynfekcja to likwidacja skażenia mikrobiologicznego. Chodzi przede wszystkim o rozmaite bakterie, które są szkodliwe w kontakcie z organizmem ludzkim i żywnością. Odkażanie neutralizuje również wirusy, dlatego pomaga w walce z grypą oraz oczywiście z Covid-19. Ponadto w wyniku przeprowadzenia dezynfekcji zniszczeniu ulegają także alergeny i zarodniki grzybów, w tym pleśni. Kiedy do odkażania stosujemy naturalną substancję, czyli ozon, uzyskujemy także efekt neutralizacji nawet wyjątkowo trwałych i nieprzyjemnych zapachów.

Dzięki tym wszystkim właściwościom dezynfekcja pozwala zminimalizować ryzyko infekcji lub zniszczenia artykułów spożywczych w wyniku skażenia mikrobiologicznego. Osoby przewlekle chore, alergicy i astmatycy odczuwają po odkażaniu poprawę komfortu życia, ponieważ pomieszczenia, w których wykonano zabieg, stały się wolne od alergenów i zarodników grzybów. Natomiast ozonowanie skutecznie odświeża nawet dawno nie wietrzone mieszkania.

Serock odpluskwianie

W profesjonalnym zwalczaniu pluskiew stosuje się dwie podstawowe metody:

  • odpluskwianie za pomocą zamgławiania ULV, podczas którego ciecz robocza rozprowadzana jest w postaci miniaturowych kropel. Tworzą one tzw. zimną mgłę, które osiada, penetrując trudno dostępne miejsca oraz pokrywając praktycznie wszystkie powierzchnie. W trakcie wysychania, kropelki zamieniają się w mikrokapsułki, w których zamknięta zostaje substancja owadobójcza. W takiej formie pozostają aktywne nawet przez kilka tygodni po wykonaniu zabiegu, cały czas likwidując owady, które podczas żerowania wejdą z nimi w kontakt,
  • odpluskwianie za pomocą opryskiwania. W tym przypadku do aplikacji cieczy roboczej używamy specjalnych opryskiwaczy, które tworzą krople o precyzyjnie dobranym rozmiarze. Są one nieco większe, niż podczas zamgławiania ULV, dzięki czemu skutecznie zabezpieczają także chłonne powierzchnie, spotykane najczęściej w starym budownictwie. Poza tym oprysk możemy zastosować punktowo, co niekiedy okazuje się jedynym możliwym sposobem przeprowadzenia skutecznego odpluskwiania.

Serock monitoring HACCP

Klienci czasem pytają nas, kiedy zdecydować się monitoring HACCP? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: zawsze wtedy, gdy w firmie należy wdrożyć Analizę zagrożeń i krytyczne punkty kontroli. Monitoring HACCP zapewnia przedsiębiorcom skuteczną ochronę przed gryzoniami oraz insektami. Oprócz udzielania fachowego doradztwa, nasi pracownicy regularnie odwiedzają firmowe obiekty klienta i przeprowadzają inspekcje pod kątem obecności szkodników. W razie potrzeby wykonują również doraźną deratyzację lub dezynsekcję. Monitoring HACCP to także spokój podczas kontroli Sanepidu, ponieważ nasi pracownicy dokładnie uzupełniają stosowną dokumentację w trakcie każdej wizyty u klienta.

Serock ozonowanie

Jeżeli zastanawiasz się, kiedy wykonać ozonowanie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń jest absolutnie bezpieczne zarówno dla domowników, czworonożnych lokatorów, jak i mebli oraz wyposażenia. Dlatego możesz wykonywać je tak często, jak uważasz to za potrzebne. Tym bardziej, że cena ozonowania w Dezpro zaczyna się już od 200 zł, więc jest bardzo konkurencyjna.

W praktyce regularne ozonowanie najczęściej zamawiają firmy, które chcą zdezynfekować pomieszczenia biurowe oraz prywatni klienci, cierpiący na alergie i inne schorzenia. Ozonowanie, oprócz bakterii i wirusów, usuwa także alergeny i zapachy, dlatego po wykonaniu zabiegu osoby przewlekle chore zauważają poprawę komfortu życia. Wnętrza są odświeżone i unosi się w nich zapach powietrza tuż po wiosennej burzy. Właśnie tak bowiem pachnie ozon, który generowany jest również podczas wyładowań atmosferycznych.

Serock odkomarzanie

Wielu klientów pyta nas, jak to możliwe, że jednokrotne odkomarzanie może zabezpieczyć działkę przed insektami nawet na kilka tygodni? Odpowiadamy wtedy, że cały sekret tkwi w specjalistycznych środkach owadobójczych, których używamy do odkomarzania. Te, które stosujemy profilaktycznie, zabijają larwy w zbiornikach wody, albo uniemożliwiają złożenie w nich jaj lub wydostanie się dorosłych komarów.

Do skutecznego odkomarzania stosujemy także zamgławianie, najczęściej zamgławianie termiczne. Podczas tej metody środek owadobójczy zostaje rozprowadzony w powietrzu w postaci gęstej mgły. Składa się ona z kropel cieczy roboczej, które przywierają do roślinności na otwartym terenie. Kiedy mgła wysycha, z kropel formują się mikrokapsułki, w których zamknięty jest środek owadobójczy. Insekty giną w wyniku kontaktu. Ale najważniejsze, że mikrokapsułki przywierają do roślinności tak mocno, że nie spłucze ich ulewa nawet o średnim natężeniu. Dlatego właśnie mogą aktywnie zwalczać komary nawet przez kilka tygodni po wykonaniu odkomarzania.