Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi w branży DDD na terenie stolicy oraz w jej najbliższym sąsiedztwie. Naszą misją jest także edukacja klientów w zakresie zagrożeń, jakie stwarzają patogeny oraz szkodniki. Zobacz, czym dokładnie się zajmujemy oraz jakie metody stosujemy w codziennej pracy. 

Warszawa Ursynów deratyzacja

Deratyzacja polega na zwalczaniu gryzoni, najczęściej myszy i szczurów. Warto podkreślić, że nie chodzi tutaj o odstraszanie tych zwierząt, ale o ich skuteczną neutralizację. W przypadku myszy można jeszcze próbować rozwiązać problem samodzielnie. Mechaniczne pułapki i trutki ze sklepów gospodarczych stosowane konsekwentnie, mogą zlikwidować pojedyncze osobniki. Ale walka nawet z jednym szczurem zwykle wymaga wezwania techników Dezpro. 


W praktyce im więcej szkodników, tym bardziej profesjonalnych metod deratyzacji trzeba użyć. W przypadku szczurów dochodzi jeszcze problem wysokiej inteligencji oraz dużej ostrożności tych zwierząt. Domowe próby ich zwalczania zwykle kończą się niepowodzeniem. Powtarzamy więc amatorskie działania, a to generuje dodatkowe koszty. Dlatego najbardziej opłaca się po prostu od razu wezwać technika Dezpro, który przeprowadzi skuteczną deratyzację w atrakcyjnej cenie. 

Warszawa Ursynów dezynsekcja 

Z bezpieczeństwem dezynsekcji jest tak samo, jak z jej skutecznością: najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy DDD. Dlaczego? Ponieważ nieumiejętne stosowanie środków owadobójczych może być niebezpieczne dla innych zwierząt, a nawet ludzi. Substancje te mają przecież działanie biobójcze i dlatego większość zabiegów wykonywana jest przez pracowników w maskach gazowych i odzieży ochronnej. 

Przed rozpoczęciem dezynsekcji technik Dezpro zawsze sprawdza przygotowanie pomieszczeń do zwalczania insektów. Szczególną uwagę zwracamy na zabezpieczenie żywności, przyborów toaletowych oraz akcesoriów dla zwierząt domowych (miski, poidełka). Każdorazowo nasz technik dokładnie wyjaśnia klientowi, co należy zrobić bezpośrednio po zabiegu. To ważne, ponieważ zastosowanie się do niektórych porad zauważalnie przedłuża skuteczność dezynsekcji nawet do kilku tygodni od wykonania zabiegu. 

Warszawa Ursynów dezynfekcja 

Profesjonalna dezynfekcja może zostać przeprowadzona wyłącznie przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu. W przypadku ozonowania chodzi przede wszystkim o odpowiednio dużą wydajność ozonatora, która umożliwi osiągnięcie stężenia roboczego gazu w pomieszczeniu oraz utrzymanie go przez czas niezbędny, do przeprowadzania odkażania. 


Podobnie jest w przypadku zamgławiania. Tu dodatkowo oprócz wydajności urządzenia ważnym parametrem jest także wielkość generowanych kropel, które tworzą mgłę. Wpływa to na właściwości penetrujące, co z kolei przekłada się na ogólną skuteczność zabiegów. Oczywiście w tym wszystkim olbrzymią rolę odgrywa również wykorzystanie specjalistycznych dezynfektantów do odkażania chemicznego. Większość tych preparatów dostępna jest wyłącznie dla firm z branży DDD, ponieważ może być stosowana tylko przez osoby, które ukończyły odpowiednie szkolenia. 

Warszawa Ursynów odpluskwianie 

Jeżeli pluskiew jest dużo i w związku z tym można zaaplikować inteksycyd bezpośrednio na pasożyty, pierwsze efekty odpluskwiania widać niemalże natychmiast po zakończeniu zabiegu. Środek o działaniu kontaktowo-żołądkowym skutecznie neutralizuje te osobniki, do których dotarł. Reszta zostanie zlikwidowana w wyniku kontaktu z inteksycydem, do którego dojdzie gdy pasożyty wyruszą na żer. Podobna sytuacja ma miejsce, jeśli kolonia jest niewielka, a owady bardzo dobrze ukryte.  

Zamgławianie ULV, które polecamy, jako najskuteczniejsza metodę zwalczania pluskiew, pozostawia na powierzchniach mikrokapsułki ze środkiem owadobójczym. Mogą one przetrwać nawet przez kilka tygodni od wykonaniu zabiegu. Przez cały ten czas aktywnie zwalczają insekty, które wejdą w kontakt z mikrokapsułkami. Dlatego właśnie efekt odpluskwiania zauważalne są od razu po zakończeniu zabiegu, ale zaobserwować można je także kilka lub nawet kilkanaście dni po wizycie technika Dezpro. 

Warszawa Ursynów monitoring Haccp 

Monitoring HACCP to usługa, której wykonanie zlecają najczęściej właściciele firm z określonych branż. Chodzi przedsiębiorców zajmujących się wytwarzaniem żywności, jej transportem i magazynowaniem oraz sprzedażą. To właśnie na takie biznesy przepisy nakładają obowiązek wdrożenia i przestrzegania systemu HACCP. Ważną częścią tego systemu zapewnienia jakości jest kontrola obecności oraz zwalczanie szkodników. 

W ramach monitoringu HACCP nasi technicy regularnie odwiedzają firmowe obiekty. Podczas takich wizyty dokonują oględzin pomieszczeń oraz stacji monitorujących, dzięki czemu mogą natychmiast wykryć pierwsze ślady obecności szkodników i podjąć niezwłoczne działania w celu ich eliminacji. Oprócz tego w ramach monitoringu HACCP podczas każdej wizyty uzupełniamy stosowne dokumenty, aby klient już nie musiał się tym zajmować. 

Warszawa Ursynów ozonowanie 

Cena ozonowania zależy przede wszystkim od wielkości i liczby pomieszczeń, w których chcesz przeprowadzić zabieg. Do pracy w dużych kubaturach konieczne jest zastosowanie odpowiednio wydajnego ozonatora lub nawet kilku takich urządzeń, pracujących równocześnie. Tylko wtedy udaje się osiągnąć stężenie robocze, które zniszczy skażenie mikrobiologiczne oraz zneutralizuje zapachy. 

Zdarza się również tak, że cenę ozonowania ustalamy w zależności od źródła aromatu, który ma zlikwidować zabieg. Pamiętaj, że bardzo ważne jest dokładne usunięcie przyczyny zapachu, co np. na materiałach chłonnych może być kłopotliwe. W takich sytuacjach musimy wydłużyć czas ozonowania, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Zawsze jednak możesz poznać cenę ozonowania dokładnie dla Twojego przypadku. W tym celu po prostu zadzwoń do nas i porozmawiaj konsultantem.

Warszawa Ursynów odkomarzanie 

Skuteczność profesjonalnego odkomarzania jest naprawdę wysoka. Zwalczanie komarów oferowane przez Dezpro doskonale sprawdza się nawet wtedy, gdy populacja tych insektów jest już całkiem spora. Pamiętaj jednak, że zawsze taniej zapobiegać, niż zwalczać, więc nie czekaj, aż te irytujące owady zaczną się namnażać. Zadzwoń do nas i umów termin przeprowadzenia odkomarzania profilaktycznego. 

Podczas takich zabiegach korzystamy ze specjalnych preparatów aplikowanych do zbiorników stojącej wody, zlokalizowanych na terenie klienta. Wyróżniamy dwa typu środków, używanych podczas odkomarzania profilaktycznego. Pierwsza grupa tworzy na powierzchni wody silikonowy film, który zabezpiecza zbiornik przed złożeniem w nim jaj komarów. Uniemożliwia również ucieczkę już dorosłym osobnikom. Natomiast drugi typ środków, które stosujemy podczas odkomarzania, to inteksycydy o działaniu selektywnym. Neutralizują one wyłącznie larwy komarów, pozostając zupełnie neutralne dla larw innych owadów oraz ekosystemu zbiornika. 

Warszawa Ursynów zwalczanie prusaków i karaluchów

Obecność prusaków lub karaluchów w mieszkaniu czy lokalu firmowym często bywa dla naszych Klientów wyjątkowo krępująca. Obawiają się, że osoby postronne albo goście zauważą szkodniki. Niektórzy boją się, że problem zdemaskuje obecność firmy DDD, która będzie przeprowadzać dezynsekcję. Dla wszystkich tych osób mamy dobrą wiadomość: zwalczania prusaków i karaluchów wykonujemy tak dyskretnie, jak to tylko możliwe. 

Z pomocą przychodzą nam nowoczesne metody dezynsekcji. Jedną z najpopularniejszych jest żelowanie na prusaki i karaluchy. Zabieg tego rodzaju polega na rozmieszczeniu kilkudziesięciu lub nawet kilkuset (w zależności od wielkości pomieszczenia) miniaturowych punktów żelowych. Żelowanie na prusaki i karaluchy jest zupełnie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Bardzo często wykonujemy je w lokalach gastronomicznych oraz prywatnych mieszkaniach, ale również w przedszkolach czy szkołach. Można takie żelowanie zrealizować bardzo dyskretnie, nawet w obecności personelu czy gości.