Szukasz dezynfekcji? A może interesują cię usługi deratyzacji lub dezynsekcji? Zastanawiasz się, ile kosztuje ozonowanie? Sprawdź ten artykuł. Podajemy także ceny odpluskwiania.

Ozonowanie Piaseczno

Ozonowanie, czyli dezynfekcja, przeprowadzana za pomocą trójtlenu, skutecznie zwalcza chorobotwórcze mikroorganizmy. Dodatkowo neutralizuje także nieprzyjemne zapachy. Do zabiegu warto odpowiednio przygotować pomieszczenie, aby skrócić czas pracy technika. O tym, co należy zrobić przed ozonowaniem, przeczytasz na naszej stronie internetowej. Ale czym tak naprawdę jest ozon i dlaczego jego stosowanie zaleca się alergikom oraz osobom przewlekle chorym?

Ozon to naturalna substancja, której najwięcej jest w górnych warstwach atmosfery. Na poziomie morza tritlen w większych skupiskach występuje po burzy, ponieważ generowany jest przez wyładowania atmosferyczne. Zamów ozonowanie, jeżeli podczas jednego zabiegu chcesz nie tylko zdezynfekować mieszkanie, lecz również pozbyć się przykrych zapachów oraz alergenów. Właśnie dlatego ozonowanie pomieszczeń zauważalnie podnosi komfort życia osobom przewlekle chorym, a przede wszystkim alergikom. Cena ozonowania mieszkania w zaczyna się już od 200 zł.

Dezynfekcja Piaseczno

Do dezynfekcji używamy nie tylko ozonu, lecz także atestowanych środków chemicznych, o skuteczności potwierdzonej badaniami. Za ich pomocą przeprowadzamy odkażanie powierzchni i przedmiotów. Możesz także zlecić dezynfekcję wnętrza swojego samochodu lub całego mieszkania. W zależności od warunków lokalowych oraz oczekiwań klienta, dezynfekcję wykonujemy za pomocą zamgławiania ULV, opryskiwania, zamgławiania termicznego lub ozonowania.

W porównaniu do domowych sposobów odkażania, profesjonalna dezynfekcja umożliwia również likwidację mikroorganizmów krążących w powietrzu w zamkniętym pomieszczeniu. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że odkażone powierzchnie nie zostaną ponownie skażone przez mikroby, które z czasem osiądą na nich. Dezynfekcję wykonujemy bardzo często w mieszkaniach osób chorych, także na Covid-19. Jeżeli przy okazji chcesz także pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, sprawdź naszą ofertę na ozonowanie mieszkania.

Odkomarzanie Piaseczno

Odkomarzanie to zabiegi, które chronią Ciebie i Twoją rodzinę przed brzęczącymi krwiopijcami. Metod zwalczania komarów jest wiele, dzięki czemu można nie tylko usuwać dorosłe osobniki, ale również działać zapobiegawczo. W przypadku tych insektów profilaktyka polega na umożliwieniu samicom złożenia jaj np. poprzez zastosowanie preparatów, które tworzą ochronny film na powierzchni zbiorników wody stojącej.

Skuteczne odkomarzanie wykonujemy również wtedy, gdy komary osiągną już postać dorosłą. W tym celu stosujemy najczęściej zamgławianie termiczne, które pozwala zaaplikować środek owadobójczy na dużych powierzchniach. Gęsta mgła doskonale penetruje zarośla i szpalery roślin, czyli właśnie te miejsca, w których komary ukrywają się w ciągu dnia.

Dezynsekcja Piaseczno

Jeżeli masz problem z insektami w mieszkaniu, skorzystaj z profesjonalnej dezynsekcji. Zajmujemy się skutecznym usuwaniem karaluchów i karaczanów, pluskiew, mrówek, moli spożywczych, mrówek, komarów, pcheł i wszy oraz wielu innych owadów. Neutralizujemy także gniazda os i szerszeni. A najważniejsze, że do dezynsekcji wykorzystujemy atestowane, skuteczne środki owadobójcze i bezpieczne metody ich aplikacji.

W zależności od rodzaju insektów, które mamy zwalczać oraz warunków w lokalu, możemy wykonać żelowanie na karaluchy i prusaki, odpluskwianie mieszkania, odkomarzanie ogrodu. Do dyspozycji mamy także zamgławianie termiczne, zamgławianie ULV i opryskiwanie. Niezależnie od rodzaju likwidowanego zagrożenia oraz wybranej metody dezynsekcji wszystkie zabiegi wykonują przeszkoleni technicy. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że zwalczanie insektów jest bezpieczne dla Ciebie, Twoich najbliższych oraz czworonożnych pupili.

Deratyzacja Piaseczno

Deratyzacja w Dezpro obejmuje zwalczanie gryzoni, najczęściej myszy i szczurów. Zwierzęta te od lat żyją w ludzkim sąsiedztwie, wyrządzając szkody zarówno produktach spożywczych, jak i lokalach. A na dodatek są wektorami wielu groźnych chorób, które nieleczone mogą prowadzić nawet do zgonu. Właśnie dlatego skuteczna deratyzacja jest tak bardzo ważna.

Monitoring HACCP Piaseczno

W ramach deratyzacji oferujemy również monitoring HACCP, czyli profesjonalne usługi zwalczania gryzoni w obiektach przemysłowych, placówkach handlowych oraz innych punktach usługowych. Oprócz regularnych kontroli stacji deratyzacyjnych, zajmujemy się także utylizacją zlikwidowanych zwierząt oraz uzupełnianiem dokumentacji systemu HACCP. Oferujemy również usługi doraźnej deratyzacji w sklepach i firmach.

Odpluskwianie Piaseczno

Odpluskwianie wykonujemy najskuteczniejszą metodą, czyli poprzez zamgławianie ULV. Podczas tej metody zwalczania pluskiew środek owadobójczy zostaje rozpylony w pomieszczeniu w postaci bardzo małych kropelek. Tworzą one mgłę, która opada po zakończeniu zabiegu. W ten sposób nawet w miejscach trudnodostępnych osiadają kropelki. Wysychając, tworzą one mikrokapsułki ze środkiem owadobójczym, które aktywnie zwalczają insekty nawet przez kilka tygodni po wykonaniu zabiegu.

Na odpluskwianie udzielamy również gwarancji. W jej ramach przeprowadzimy kolejne odpluskwianie gratis, jeżeli insekty pojawią się w mieszkaniu w ciągu sześciu miesięcy od zakończenia drugiego odpluskwiania. Aby zwalczanie pluskiew było skuteczne, koniecznie trzeba wykonać zabieg dwukrotnie. Jedynie wtedy można zlikwidować wszystkie owady. Cena odpluskwiania zaczyna się już od 200 zł, a ostateczne koszty zabiegu zależą przede wszystkim od liczby łóżek oraz ilości pomieszczeń.