Klienci wybierają nas, ponieważ jesteśmy skuteczni. Świadczą o tym komentarze w internecie. Dodatkowo świadczymy profesjonalne usługi DDD w konkurencyjnych cenach. Przeczytaj ten tekst i dowiedz się więcej o Dezpro.

Łomianki deratyzacja

W przypadku deratyzacji liczy się nie tylko skuteczność zabiegu, ale i bezpieczeństwo zastosowanych metod oraz preparatów. Tylko przeszkoleni technicy mogą wykonać zabiegi w taki sposób, aby nie narazić domowników i czworonożnych mieszkańców na ryzyko zatrucia lub kontaktu z pułapką. W trakcie profesjonalnej deratyzacji stosowane są wyłącznie atestowane środki gryzoniobójcze w odpowiednio dobranych dawkach.

Tymczasem domowe czy amatroskie sposoby zwalczania szczurów i myszy często bazują na substancjach, które mają działanie wyłącznie odstraszające. Mogą zatem służyć wyłącznie do celów profilaktycznych. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda wtedy, gdy do tępienia szczurów stosujemy mocne trucizny, które stanowią zagrożenie dla dorosłych czy dzieci. W praktyce bezpieczną deratyzację wykonać może wyłącznie przeszkolony personel profesjonalnej firmy DDD.

Łomianki dezynsekcja

Profesjonalna dezynsekcja w niczym nie przypomina domowych czy amatorskich sposobów walki z robactwem. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnymi oględzinami pomieszczeń, podczas których nasz technik jednoznacznie identyfikuje gatunek insektów. Przy okazji może również poinformować klienta, co zrobić, aby insekty nie powróciły. To ważne, ponieważ większość owadów do mieszkań dostaje się przypadkowo lub zostaje do tych pomieszczeń niezauważenie wniesiona przez lokatorów.

Do niektórych zabiegów dezynsekcji warto wcześniej się przygotować. Inne mogą być wykonywane nawet w obecności pracowników czy klientów (np. żelowanie na karaluchy). Wszystko zależy od rodzaju zagrożenia oraz przeznaczenia pomieszczeń, w których występuje problem. Należy jednak pamiętać, że profesjonalna dezynsekcja zawsze będzie skuteczniejsza niż walka z owadami za pomocą domowych sposobów na robaki.

Łomianki dezynfekcja

Wielu klientów zwraca się do nas z pytaniem, kiedy wykonać dezynfekcję? Należy pamiętać, że zabiegi tego rodzaju służą poprawie jakości życia osób przewlekle chorych, ale chronią również przed chorobami wirusowymi oraz infekcjami bakteryjnymi. W praktyce odkażanie najczęściej wykonujemy w pomieszczeniach biurowych (np. dezynfekcja sali konferencyjnej), obiektach medycznych (przychodnie, gabinety lekarskie) oraz prywatnych mieszkaniach.

Dzwonią do nas klienci zainteresowani dezynfekcją pomieszczeń, w których przebywały osoby przewlekle chore, również na Covid-19. W takich sytuacjach odkażanie pozwala wyeliminować ryzyko przeniesienia choroby zakaźnej na innych domowników lub gości. Dezynfekcja usuwa także zarodniki pleśni i innych grzybów oraz alergeny. Z tego powodu na odkażanie regularnie decydują się również alergicy, którzy po wykonaniu zabiegu, zwłaszcza ozonowania, zauważają znaczną poprawę jakości życia.

Łomianki odpluskwianie

Korzyści, płynące z przeprowadzenia skutecznego odpluskwiania, wydają się oczywiste. Dlatego przeczytaj o tym, co stanie się, jeżeli zignorujesz problem pluskiew w mieszkaniu? Jak to dotąd nie udowodniono, aby insekty te przenosiły jakiekolwiek choroby, wirusy czy bakterie. Niemniej jednak na ich ugryzienia uczulony jest co trzeci mieszkaniec naszej planety. Jeżeli nie wytępisz pluskiew, ryzykujesz wystąpienie reakcji alergicznej u siebie lub Twoich najbliższych.

Do przeprowadzenia profesjonalnego odpluskwiania wielu klientów przekonuje świadomość, że nocą na ich ciała niepostrzeżenie wchodzą robaki, które gryzą, ponieważ odżywiają się wyłącznie krwią ssaków. Na dodatek ugryzienia pluskiew zwykle zlokalizowane są w pachwinach oraz miejscach, w których skóra jest najcieńsza. Poza tym widok zapluskwionego łóżka od razu przepędzi z obiektu noclegowego albo mieszkania naszych gości. Nie ma więc powodów, dla których warto byłoby zwlekać z wykonaniem odpluskwiania po odkryciu śladów obecności pluskiew w mieszkaniu.

Łomianki monitoring HACCP

HACCP to system, który został opracowany po to, aby zapewnić wysoką jakość produktów. Wdrożenie tego systemu jest obowiązkowe praktycznie we wszystkich firmach, które zajmują się przede wszystkim produkcją, transportem lub sprzedażą artykułów spożywczych. A jedną z jego części są praktyki związane z ochroną pomieszczeń firmowych przed szkodnikami oraz ich aktywnym zwalczanie. Właśnie te działania podejmujemy w ramach monitoringu HACCP.

Jest to usługa skierowana do firm, dzięki której przedsiębiorcy zyskują stałą opiekę profesjonalnych techników DDD. Nasi pracownicy regularnie odwiedzają klientów i przeprowadzają oględziny obiektu, podczas których uzupełniają trutki oraz usuwają schwytane szkodniki. Każdorazowo po zakończeniu inspekcji w ramach monitoringu HACCP wypełniają stosowną dokumentację, której wymaga między innymi Sanepid.

Łomianki ozonowanie

Ozonowanie pomieszczenia polega na uzyskaniu we wnętrzu i utrzymaniu przez odpowiedni czas roboczego stężenia ozonu, który posiada silne właściwości utleniające. Dzięki temu działa dezynfekująco, likwidując:

  • wirusy,
  • bakterie,
  • grzyby,
  • alergeny.

Oprócz tego ozonowanie często wykonujemy w celu odświeżenia pomieszczenia i neutralizacji zapachów. Podczas zabiegu dochodzi także do utlenienia, czyli rozpadu pod wpływem atomów tlenu, cząsteczek, które przenoszą zapachy. W efekcie tego procesu zupełnej neutralizacji ulegają nawet tak silne aromaty, jak zapach stęchlizny, spalenizny (również po pożarze), rozkładu biologicznego i odchodów.

Łomianki odkomarzanie

Cena odkomarzania w Dezpro jest atrakcyjna, bo zaczyna się już od 250 zł i dotyczy terenu o powierzchni do 450 metrów kwadratowych. Skuteczne zwalczanie komarów na większych działkach zawsze wyceniane jest indywidualnie, ponieważ cenę odkomarzania kształtują również takie czynniki, jak ukształtowanie terenu, obecność zbiorników stojącej wody czy rodzaj porastającej teren roślinności.

Konkretną cenę odkomarzania zawsze poznasz podczas telefonicznej rozmowy z naszym konsultantem. Dowiesz się również, w jaki sposób możesz się przygotować do odkomarzania oraz dlaczego profesjonalne zwalczanie komarów zapewnia długotrwały efekt. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego odkomarzania, zapraszamy do lektury artykułów na naszej stronie internetowej.