Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na tej stronie znajdziesz najważniejsze informacje o zabiegach wykonywanych przez Dezpro. Dowiesz się między innymi czy warto wykonać ozonowanie amatorskimi sposobami oraz poznasz profesjonalne metody zwalczania prusaków i karaluchów. 

Warszawa Włochy deratyzacja 

Deratyzacja, wykonana przez technika Dezpro, zapewnia wiele korzyści. Przede wszystkim proponujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny na wszystkie nasze usługi. Dotyczy to również zleceń nietypowych np. ze względu na przeznaczenie budynku czy ilość pomieszczeń, w których trzeba wykonać deratyzację. 

Ponadto odszczurzanie i zwalczanie myszy w Dezpro wyróżnia się wysoką skutecznością. W zdecydowanej większości przypadków problem szkodników rozwiązuje już jeden zabieg deratyzacji. A to dlatego, że używamy profesjonalnych środków gryzoniobójczych oraz specjalistycznych pułapek na gryzonie. Dla wielu naszych klientów istotne jest również bezpieczeństwo deratyzacji. W tym celu trutki umieszczamy w specjalnych karmnikach, a pułapki w miejscach oznakowanych, lecz trudnodostępnych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że deratyzacja będzie bezpieczna dla Twoich bliskich oraz zwierząt domowych.   

Warszawa Włochy dezynsekcja 

Na efekty profesjonalnej dezynsekcji nie trzeba długo czekać. Profesjonalne środki owadobójcze mogą działać od razu, natychmiast likwidując owady, które miał z nimi bezpośredni kontakt. Stosujemy także inteksycydy o opóźnionym działaniu, co idealnie sprawdza się podczas tworzenia tzw. efektu kaskadowego. Można go osiągnąć tylko w neutralizacji określonych gatunków insektów np. karaluchów i prusaków. 

Efekt kaskadowy dezynsekcji zaczyna się od opóźnionego działania insteksycydu. W tym czasie zatrute insekty wracają do gniazd i giną w nich, stając się pożywieniem dla pozostałych osobników, które także zostaną zneutralizowane przez środek owadobójczy.  Niezależnie od gatunku zwalczanych szkodników oraz zastosowanej metody, efekty dezynsekcji widoczne są najpóźniej w ciągu kilku pierwszych godzin po zakończeniu zabiegu. Ale aktywna ochrona pomieszczeń, w których wykonamy zamgławianie ULV czy żelowanie na prusaki i karaluchy, trwać będzie nawet kilkanaście tygodni po wizycie naszego technika. 

Warszawa Włochy dezynfekcja 

Pandemia wywołała ogromną popularność dezynfekcji, w której wiele osób widziało ratunek przed zakażeniem koronawirusem. I słusznie, ponieważ profesjonalne odkażanie skutecznie zwalcza również SARS-Cov-2. Z tego powodu dezynfekcję zamawiają zarówno klienci prywatni, jak i firmy czy instytucje państwowe. 

Dezynfekcję w domach i mieszkaniach najczęściej wykonujemy po przechorowaniu koronawirusa przez jednego z domowników. Dzięki temu pozostałe osoby są bezpieczne. Natomiast w firmach odkażanie często stosowane jest profilaktycznie (np. dezynfekcja sali konferencyjnej). Podobnie sytuacja wygląda w obiektach użyteczności publicznej, urzędach, szkołach itp. 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że dezynfekcja neutralizuje nie tylko SARS-CoV-2, ale również inne wirusy, w tym grypy, oraz bakterie i zarodniki grzybów, a nawet alergeny. Można ją zatem stosować także po to, aby odświeżyć wnętrza i polepszyć komfort życia alergikom oraz osobom przewlekle chorym.  

Warszawa Włochy odpluskwianie 

Jedną z największych zalet profesjonalnego odpluskwiania jest wyjątkowo wysoka skuteczność tych zabiegów. Pamiętaj bowiem, że pluskwy to insekty, które żywią się wyłącznie krwią ssaków, dlatego nie działają na nie żadne trutki. Na dodatek pasożyty te wiodą bardzo skryty tryb życia, a na żer wychodzą rzadko i zawsze pod osłoną nocy. Mechaniczne zwalczanie pluskiew ukrytych w ciasnych szczelinach jest czasochłonne i nie przynosi zadowalających efektów. 


Dlatego właśnie do profesjonalnego odpluskwiania stosujemy najczęściej zamgławianie ULV. Podczas tego zabiegu używamy intekscycydu o działaniu żołądkowo-kontaktowym. Rozprowadzamy go w postaci miniaturowych kropel, które osiadają na powierzchniach i wysychają, tworzą mikrokapsułki ze środkiem owadobójczym. Pluskwy, które prędzej czy później wyjdą na żer, zostaną zlikwidowane w wyniku kontaktu z mikrokapsułkami. Bardzo ważne dla skuteczności odpluskwiania jest to, że mikrokapsułki mogą utrzymywać się na powierzchniach nawet przez kilkanaście dni. Niemniej jednak i tak odpluskwianie zawsze należy wykonywać dwukrotnie. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz na stronach naszego serwisu. 

Warszawa Włochy monitoring HACCP

Jeżeli chcesz zabezpieczyć swoją firmę przed szkodnikami, a przy okazji zyskać pomoc w prowadzeniu dokumentacji z tego zakresu, wybierz monitoring HACCP od Dezpro. Tę usługę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy zajmują się produkcją, przetwarzaniem, transportem lub handlem żywnością i artykułami spożywczymi. 

W ramach monitoringu HACCP nasi technicy regularnie przeprowadzają inspekcję obiektów firmowych w poszukiwaniu śladów obecności insektów oraz gryzoni. Uzupełniają stacje deratyzacyjne i oczywiście wykonują profesjonalną deratyzację lub dezynfekcję, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Podczas każdej wizyty wypełniają stosowna dokumentację HACCP, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że jest ona aktualna oraz prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Warszawa Włochy ozonowanie 

Klienci często pytają, czy ozonowanie można wykonać domowymi sposobami? Teoretycznie jest to możliwe, ale w praktyce nie ma większego sensu. Po pierwsze dlatego, że do ozonowania niezbędny jest generator ozonu. Najtańsze modele można kupić już za kilkaset złotych, ale ich wydajność jest zbyt niska, aby nawet w niewielkim pomieszczeniu osiągnąć robocze stężenie ozonu. A bez tego do żadnej dezynfekcji czy neutralizacji zapachów po prostu nie dojdzie. 

Poza tym drugim niezbędnym w ozonowaniu urządzeniem jest dokładny detektor tritlenu. Używamy go po to, by określić moment, w którym ozon w pomieszczeniu osiągnął już stężenie robocze, a także pod koniec zabiegu, gdy wietrzymy lokal przed oddaniem go do użytku. Wietrzenie wykonywane jest tak długo, aż stężenie ozonu spadnie do poziomu bezpiecznego dla ludzi i zwierząt. Bez zastosowania profesjonalnego miernika nie sposób więc określić ani tego, czy ozonowanie jest skuteczne, ani tego, czy możemy już korzystać z pomieszczenia bez maski gazowej. Dlatego najrozsądniej ozonowanie zlecić specjalistycznej firmie DDD. 

Warszawa Włochy odkomarzanie 

Odkomarzanie to zabiegi, których celem jest zwalczanie komarów. Najczęściej chodzi o dorosłe już owady, ale skutecznie można likwidować insekty na każdy etapie ich rozwoju. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich preparatów owadobójczych, dzięki którym można np. zlikwidować larwy w zbiorniku stojącej wody, albo wytworzyć na jego powierzchni silikonowy film, uniemożliwiający samicom złożenie jaj. 

Profesjonalne odkomarzanie przynosi doskonałe efekty nawet wtedy, gdy owady już zdążyły się rozmnożyć (np. po obfitych deszczach) i atakują dużymi chmarami. Wtedy stosujemy inteksycyd o działaniu kontaktowo-żołądkowym, aplikowany do miejsc, w których komary ukrywają się w ciągu dnia (szpalery roślin, zarośla itp). Wysoka wydajność specjalistycznych zamgławiaczy umożliwia dokładną penetrację nawet gęstej roślinności oraz rozprowadzenie inteksycydu na terenach o dużych powierzchniach. 

Warszawa Włochy zwalczanie prusaków i karaluchów 

Profesjonalne zwalczanie prusaków i karaluchów można wykonać na wiele sposobów. Jednym z najpopularniejszych okazuje się żelowanie, które jest dyskretne i tanie. Insekty giną w wyniku spożycia specjalnego żelu, który rozmieszcza się w miniaturowych porcjach podczas zabiegu. Środek ten wabi owady z niewielkiej odległości, dlatego kluczem do sukcesu jest umieszczenie punktów żelowych w pobliżu tras, którymi szkodniki będą wychodziły na żer. 

Można także do zwalczania prusaków i karaluchów zastosować opryskiwanie. Umożliwia ono precyzyjną aplikację inteksycydu również w szczeliny i inne zakamarki. W niektórych przypadkach opryskiwanie stosujemy jako uzupełnienie żelowania. Trzecią profesjonalną metodą zwalczania prusaków i karaluchów, jest zamgławianie ULV. Zabieg ten jest bardzo skuteczny, ale wymaga uprzedniego przygotowania pomieszczenia. Więcej o profesjonalnych metodach dezynsekcji i czynnościach, które należ wykonać przed zabiegami DDD, przeczytasz na stronach naszego serwisu.