Poznaj szczegóły oferty Dezpro, aby przekonać się, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Od lat działamy w branży DDD, świadcząc wysokiej jakości usługi klientom, którzy mają często nietypowe problemy. Sprawdź, czym dokładniej się zajmujemy.

Piastów deratyzacja

Deratyzacja to ogólna nazwa wszystkich tych zabiegów, których celem jest zwalczanie gryzoni. Chodzi przede wszystkim o zwierzęta, które wyrządzają szkody w:

 • domach,
 • mieszkaniach,
 • pomieszczeniach gospodarczych,
 • zakładach produkcyjnych,
 • obiektach usługowych i sklepach.

Szkodnikami, którymi zajmuje się deratyzator, najczęściej są szczury i myszy. Skuteczne wytępienie tych gryzoni za pomocą domowych sposobów często okazuje się po prostu niemożliwe. Szczury to zwierzęta inteligentne i ostrożne. Jeżeli zorientują się, że w pokarmie zaaplikowano im trutkę, nawet go nie spróbują. Dodatkowym problemem jest to, że szczury tworzą kolonie, których liczebność dochodzi do kilkudziesięciu osobników. Podobnie sprawa wygląda z myszami. Chociaż są o wiele mniejsze, w sprzyjających warunkach rozmnażają się szybko. Dlatego właśnie skutecznym zwalczaniem gryzoni zajmuje się wyłącznie profesjonalna deratyzacja.

Piastów dezynsekcja

Cena dezynsekcji zależy od wielu czynników. Największe znaczenie ma oczywiście rodzaj zwalczanego zagrożenia, czyli gatunek insektów, których chcemy się pozbyć. Dzieje się tak dlatego, że wybór konkretnej metody dezynsekcji uzależniony jest właśnie od rodzaju owadów, które atakują nasze mieszkanie, dom lub firmę. Na przykład w zwalczaniu pluskiew doskonałe efekty przynosi zamgławianie ULV, ale tępienie karaluchów i prusaków lepiej wykonać za pomocą dyskretnego żelowania.

Oprócz tego cena dezynsekcji zależy również od:

 • liczby pomieszczeń,
 • wymiarów pokoi,
 • ilości i rodzaju wyposażenia (np. przy odpluskwianiu w wycenie uwzględniamy liczbę łóżek),
 • wybranej metody dezynsekcji.

W praktyce dokładną kalkulację kosztów konkretnego zabiegu zawsze przedstawiamy Klientom przed rozpoczęciem pracy, ale po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia. Do uzyskania wyceny wystarczy telefoniczna rozmowa, w trakcie której nasz konsultant zapyta Cię o najważniejsze kwestie.

Piastów dezynfekcja

Dezynfekcja, czyli zabiegi, których celem jest zwalczanie zagrożenia mikrobiologicznego, może być wykonywana na różne sposoby. W dobie pandemii powszechne stało się odkażanie powierzchni i elementów wyposażenia za pomocą środków w płynie lub w sprayu. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju dezynfekcja należy do najmniej skutecznych metod. A to dlatego, że bakterie, wirusy i alergeny mogą krążyć w powietrzu i po doraźnym odkażaniu powierzchni, osiadają na nich, co oczywiście prowadzi do ponownego skażenia.

W profesjonalnej dezynfekcji stosujemy najczęściej takie metody, które pozwalają odkazić nie tylko ściany pomieszczenia i wyposażenie, ale również całe powietrze wewnątrz. Dzięki temu osiągamy zdecydowanie większą skuteczność usuwania mikrobów. Doraźnie stosujemy także zabiegi punktowego opryskiwania czy zmywania, jednakże podstawą naszej pracy pozostaje w dezynfekcji zamgławianie ULV oraz ozonowanie, za pomocą którego dodatkowo można także pozbyć się uporczywych zapachów.

Piastów odpluskwianie

Podczas zabiegów odpluskwiania stosujemy atestowane środki owadobójcze o działaniu kontaktowo-żołądkowym. Oznacza to, że już samo zetknięcie się insekta z zabezpieczoną powierzchnią tymi preparatami prowadzi do jego likwidacji. Ważne jest również bezpieczeństwo odpluskwiania. Należy bowiem zadbać o skuteczne stężenie robocze inteksycydu, ale równocześnie nie narażać domowników czy zwierząt domowych na niepotrzebne ryzyko.

W praktyce okazuje się, że skuteczne odpluskwianie bezpiecznie może wykonać wyłącznie przeszkolony technik, który dysponuje certyfikowanymi środkami biobójczymi oraz specjalistyczną aparaturą do ich aplikacji. Przestrzegamy przed stosowaniem popularnych bomb zamgławiających, które rozpylają w pomieszczeniu substancje biobójcze często w zupełnie niekontrolowany sposób. Jeżeli chcesz pozbyć się pluskiew nie tylko skutecznie, lecz także bezpiecznie, wybierz odpluskwianie od sprawdzonej firmy DDD.

Piastów monitoring HACCP

Cena monitoringu HACCP praktycznie zawsze ustalana jest indywidualnie. Wynika to z faktu, że każda firma działa nieco inaczej, a przecież skuteczne zwalczanie szkodników wymaga dobrania metod do rzeczywistej sytuacji zleceniodawcy. Przedsiębiorcy mogą jednak szybko sprawdzić cenę monitoringu HACCP już podczas krótkiej rozmowy z konsultantem na naszej infolinii.

Jeżeli działasz w branży, w której musisz prowadzić Analizę zagrożeń i krytyczne punkty kontroli, monitoring HACCP od Dezpro to usługa stworzona z myślą właśnie o Twojej firmie. Oprócz aktywnej i skutecznej ochrony przed szkodnikami, po nawiązaniu współpracy zyskujesz także profesjonalną pomoc w prowadzeniu dokumentacji wymaganej m. in. przez Sanepid.

Piastów ozonowanie

Cena ozonowania zaczyna się już od 250 zł. Zabieg tego rodzaju nie jest więc specjalnie drogi, a korzyści z jego wykonania często okazują się nie do przecenienia. Oczywiście, finalne koszty ozonowania pomieszczenia zależą od wielu czynników. Najważniejsze okazują się wymiary lokalu, ponieważ dla skuteczności zabiegu fundamentalne znaczenie ma odpowiednie stężenie robocze ozonu.

Tritlen jest substancją naturalnie występującą w środowisku, lecz na poziomie morza pojawia się w śladowych ilościach, zwykle po wyładowaniach atmosferycznych. Do ozonowania pomieszczeń wykorzystujemy zatem specjalne urządzenia, nazywane ozonatorami. Produkują one tritlen w sposób sztuczny, a robocze stężenie osiągane jest w wyniku odpowiednio długiej pracy. Im większy lokal, tym dłużej musi pracować ozonator, dlatego właśnie wielkość pomieszczenia wpływa najmocniej na ostateczną cenę ozonowania.

Piastów odkomarzanie

Odkomarzanie, czyli zabiegi, których celem jest skuteczne zwalczanie komarów, mogą wymagać pewnych przygotowań. Wiele jednak zależy od zastosowanej metody odkomarzania. W przypadku stosowania preparatów likwidujących larwy w zbiornikach stojącej wody, albo tworzącej film na ich powierzchni, nie należy robić w zasadzie nic. Środki tego rodzaju najlepiej stosować na początku sezonu letniego w ramach profilaktyki.

Jeżeli decydujesz się na odkomarzanie po to, aby zwalczać dorosłe już osobniki, wykonamy zamgławianie ULV lub zamgławianie termiczne. Dzięki tym metodom szybko i skutecznie możemy zabezpieczyć nawet duże tereny otwarte. Do takiego zabiegu należy się jednak odpowiednio przygotować:

 • schować zabawki dziecięce,
 • przykryć meble ogrodowe,
 • zakryć oczka wodne,
 • szczelnie zamknąć okna i drzwi domu.

W wyniku zamgławiania inteksycyd penetruje szpalery roślin, osiadając na liściach w postaci mikrokapsułek, które zwalczają owady w wyniku bezpośredniego kontaktu. Odkomarzanie zapewnia długotrwałą ochronę, ponieważ mikrokapsułki są odporne na opady nawet o średnim natężeniu.